Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Różne 67 gier

Zimowe kolorowanki online

Ocena gry

Czekają na Was trzy różnego rodzaju kolorowanki związane z zimą. Znajdziemy na jednej z nich królika, który będzie zjeżdżał z górki na sankach. W kolejnych pokolorujemy choinkę jak i też przeniesiemy się na lodowisko gdzie króliczki będą szaleć na łyżwach.

Zagraj...


Disney zima

Ocena gry

Kolorowanka online jaka na Was czeka z postaciami z bajek Disneya. Przeniesiemy się w nich do zimowej scenerii gdzie pokolorujemy bohaterów z bajek i kreskówek jak i też zimę.

Zagraj...


Zygzak Makłin dla dzieci

Ocena gry

Kolejna malowanka dla chłopców gdzie będziemy mieli do pomalowania super pojazd z bajki Disneya. Mamy możliwość wyboru szerokiej gamy kolorów z odcieniami poszczególnych z nich. Kolorowannki każdego dnia nowe na naszym serwisie dedykowanym dla Was.

Zagraj...


Wakacyjna malowanka

Ocena gry

Ciekawa malowanka dla wszystkich dzieci, które chcą jeszcze wrócić do radosnych wakacji. Czekają na Was trzy wspaniałe obrazki. Jeden z nich przedstawia nam pływanie na desce, drugi wspaniałą piaszczystą plażę z palmami. Ostatni natomiast to zabawy dziewczynki w piasku na plaży.

Zagraj...Kolorowanka jedzenie

Ocena gry

Trzy malowanki z jedzeniem w roli głównej gdzie do malowania będziemy tutaj mieli między innymi hamburgera jak i też kurczaka z rożna oraz standardową kanapkę. Kliknij na ikonę strzałki aby rozpocząć wybieranie obrazka do kolorowania.

Zagraj...


Kolorowanka lody

Ocena gry

jeżeli lubisz w lato się chłodzić jedząc lody to ten obrazek na pewno przypadnie Ci do gustu. Kilka ciekawych malowanka z lodami w roli głównej. Znajdziemy zarówno te w pucharze lodowym jak i też standardowe w wafelki i do jedzenie łyżeczką.

Zagraj...


Kolorowanka zabawki dla dzieci

Ocena gry

Tym razem dla najmłodszych dzieci mamy porcję obrazków z ciekawymi zabawkami jakim możemy nadać kolory z użyciem myszki. Będą to między innymi: nakręcana myszka, konik na biegunach jak i też cymbałki i pajacyk wyskakujący z pudełka.

Zagraj...


Bałwanek

Ocena gry

Pokoloruj bałwanka ikonę zimy. postaraj się pomalować go na podobne kolory tak aby był podobny do naszego obrazka pomocniczego. Obrazek po pomalowaniu można sobie wydrukować

Zagraj...


Bałwan

Ocena gry

Pokoloruj bałwanka na święta. Użyj dużej ilości kolorów. Spraw żeby ładnie wyglądał i był kolorowy

Zagraj...


Śnieżny człowiek

Ocena gry

Ta gra to coś dla lubiących zimę. Będziemy kolorować obrazek na którym jest bałwanek. Zazwyczaj jest on biały a ty jak go pokolorujesz??

Zagraj...


Księżniczka z bajki Barbie

Ocena gry

Ta księżniczka jest na tle zamku. Naszym zadaniem będzie pomalowanie jej jak i tła. Mamy do wyboru wiele kolorów więc na pewno nam nie braknie.

Zagraj...


Popularne gry

 • Różne
 • Zygzak Makłin dla dzieci

  Zygzak Makłin dla dzieci

  Oglądana: 28096 ocena: 0.00

 • Kolorowanka jedzenie

  Kolorowanka jedzenie

  Oglądana: 18907 ocena: 0.00

 • Kolorowanka lody

  Kolorowanka lody

  Oglądana: 17439 ocena: 0.00

 • Wakacyjna malowanka

  Wakacyjna malowanka

  Oglądana: 10617 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Cyrk

  Kolorowanka Cyrk

  Oglądana: 10541 ocena: 0.00

 • Malowanka z Bobasem

  Malowanka z Bobasem

  Oglądana: 8963 ocena: 0.00

Reklama

cookie