Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Cyferki 59 kolorowanki

Dwa pajacyki

Ocena gry

Na tym obrazku specjalnie dla Ciebie została namalowana taka liczba kolorowych pajacyków, którą oznacza cyfra zapisana obok nich. To na pewno ułatwi Ci wyobrażenie sobie ile oznacza ta cyfra. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak się zmieni.

Zagraj...


Liczenie do trzech

Ocena gry

W tej grze został narysowany obrazek z cyfrą 3. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z trzema palcami, które oznaczają wartość narysowanej cyfry. To z pewnością pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu uczniowi.Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Miłej gry!

Zagraj...


Świecąca trójka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 3. Wygląda ona jak dwa brzuszki. Powinny one być takiej samej wielkości. W tej kolorowance musimy jedynie pomalować tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje.

Zagraj...


Trzy zwierzątka

Ocena gry

Na pewno znacie psa Bobika oraz myszki które uwielbiają cyferki. Tym razem także poznamy małego kotka, który jest ich przyjacielem. Liczba zwierzątek na obrazku oznacza wartość cyfry 3.Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...Liczymy do trzech

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę, którą to będzie cyfra 3. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza dana cyferka. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek. Zapamiętaj wygląd cyfry 3 i spróbuj ją napisać na prawdziwej kartce.

Zagraj...


Trójka z zębami

Ocena gry

Tym razem autor gry postanowił w sposób humorystyczny przedstawić cyfrę trzy, którą to narysował jako zwierzątko z bardzo ostrymi zębami. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, oraz tła na jakim się znajduje. Miejmy nadzieję, że gra pomoże się Wam nauczyć nowej cyferki.

Zagraj...


Trzy słonie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek, na którym zostały przedstawione trzy małe słoniki. Spróbuj je policzyć a następnie zapamiętaj, jak wygląda cyfra, która oznacza ich ilość. Znajduje się ona koło pierwszego słonika. Powodzenia!

Zagraj...


Liczenie do czterech

Ocena gry

W tej grze narysowano obrazek z cyferką 4. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona pięść z wystawionymi tyloma palcami ile oznacza ta liczba. Taka gra pomoże w nauce mało skomplikowanych cyfr. Gra polega na pokolorowaniu wszystkich elementów z obrazka. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Świecąca czwórka

Ocena gry

Tym razem poznamy cyfrę 4. Ma ona niezbyt skomplikowany kształt, jednak żeby ją zapamiętać potrzeba ją poćwiczyć, na przykład poprzez jej pomalowanie. Zadanie, które zostało przydzielone do gracza jest bardzo proste ale wymaga skupienia.

Zagraj...


Króliczki i jeżyk

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery zwierzątka, które wspinają się po cyfrze cztery. Trzy z nich to króliczki natomiast jeden to jeżyk. Policz ile to zwierzątek. Odejmij od siebie cyfry i zobacz ile jest króliczków a ile jeżyków. Naucz się odejmowania, dodawania i cyfry 4.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie