Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Cyferki 59 kolorowanki

Liczymy do czterech

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra cztery. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra 4. Użyj przygotowanych w grze barw i pokoloruj obrazek. Zaproś do gry wszystkich swoich przyjaciół.

Zagraj...


Czwóreczka

Ocena gry

Poznajcie czwóreczkę. Jest to cyferka, która swoim kształtem przypomina bociana na jednej nodze. Użyjcie swojej wyobraźni i pokolorujcie cały obrazek. Czas na extra zabawę! Postarajcie się zapamiętać cyfrę cztery aby móc zagrać w inne edukacyjne gry z cyferkami.

Zagraj...


Cztery choinki

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym specjalnie dla Ciebie zostały narysowane cztery choinki, które oznaczają taką liczbę jaka została napisana obok drzewek. Ta gra przypomni nam o świętach i o klimacie który im towarzyszy. Miłej zabawy!

Zagraj...


Liczenie do pięciu

Ocena gry

Przenieście się do gry, gdzie został przedstawiony obrazek z cyferką 5. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z wystawionymi wszystkimi palcami. Taka gra bardzo edukuje i ułatwia zapamiętywanie. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Powodzenia.

Zagraj...Świecąca piątka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 5. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że w szkole jest to prawie najlepsza ocena, lepsza jest już tylko szóstka. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tej cyferki oraz wszystkich elementów jakie znajdują się w jej otoczeniu.

Zagraj...


Przytulona piątka

Ocena gry

Ta cyferka to piątka. Jest ona bardzo fajna, dlatego te zwierzątka postanowiły zrobić sobie z niej zabawkę. Trzy małpki postanowiły, że będą po niej skakać a dwa ptaszki, że usiądą na niej żeby odpocząć. Łącznie na cyferce siedzi pięć zwierząt, czyli tyle ile oznacza narysowana cyferka.

Zagraj...


Liczymy do pięciu

Ocena gry

Czas poznać kolejną cyferkę w grze z cyklu poznajemy cyferki. Będzie to cyfra 5. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę minek, jaką oznacza cyfra pięć. Wymyśl swoje własne połączenie kolorystyczne i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Piątka jak koń

Ocena gry

Przywitajcie bardzo wesołą cyfrę pięć. Jest to cyfra, która swoim kształtem przypomina konika. Jej górna część to jakby jego głowa, natomiast dolna to jego tułów. Wybierzcie ciekawe kolory i zamalujcie nimi cały obrazek, zapamiętując jak wygląda bohaterka naszej dzisiejszej gry.

Zagraj...


Pięć misiów

Ocena gry

Na obrazku zostało narysowanych pięć bardzo ładnych misiów. Są one ubrane czapeczki oraz w koszule w paski. Naszym zadaniem jest pokolorowanie ich oraz cyfry, która oznacza ile pluszaków znajduje się na obrazku.

Zagraj...


Liczenie do sześciu

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 6. Dla ułatwienia obok cyfry zostały umieszczone aż dwie pięść z wystawionymi sześcioma palcami. Liczba sześć to jedna ręka na której jest pięć palców plus druga ręka z jednym palcem. Ta gra na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu kto w nią zagra.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie