Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

Mała kropelka

Ocena gry

Ta mała kropelka mieszka w wodzie i potrzebuje Twojej pomocy. W związku z tym, że było bardzo gorąco, prawie wyparowała i jest bardzo biała. Wybierz niebieski kolor i ją całą pokoloruj. Udanej zabawy. Zaproś do niej swoich przyjaciół.

Zagraj...


Wyprawa nad wodę

Ocena gry

Ten chłopiec postanowił wybrać się nad wodę, ponieważ jest bardzo upalny dzień. Już wszystko sobie zaplanował i spakował. Wziął ze sobą koło ratunkowe w kształcie kaczuszki, wiaderko oraz łopatkę, które pozwolą mu kopać w piasku. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Przyjaciel Arielki

Ocena gry

Na pewno znacie przyjaciela Arielki. Jest to mała rybka o żółtym i niebieskim kolorze, cała jest w paski. Na tym obrazku wokół niej znajduje się dużo wody oraz wodorostów i rozgwiazd. Czas na super, podwodną przygodę. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Pokemony do malowania

Ocena gry

Czy Ty też masz na swoim telefonie grę Pokemony? To bardzo ciekawa gierka, która pozwala wyjść z domu i podczas spaceru złapać mnóstwo ciekawych i nowych pokemonów. Pozwala nimi ewoluować oraz walczyć na arenie. W tej grze możesz pokolorować kilka postaci z tej gry.

Zagraj...Postać z kreskówki

Ocena gry

Ten olbrzym jest smutny, ponieważ nikt nie chce go pokolorować. Pomaluj więc ten obrazek aby poczuł się on na prawdę wyjątkowo. Zachęć do tego zadania swoich znajomych. Zobacz jak różny uda wam się stworzyć obrazek.

Zagraj...


Dora i Boots

Ocena gry

Dora i jej mała małpka Boots właśnie wybrali się na podwórko, żeby wypić kubek ciepłej herbaty. Dora ubrała się w bardzo ładną sukienkę i założyła na głowę kokardę. Pomaluj cały obrazek nie zostawiając żadnego białego pola jeśli nie jest to konieczne. Powodzenia! Miłej zabawy.

Zagraj...


Noddy gotuje

Ocena gry

Noddy to drewniana kukiełka, która mieszka w krainie zabawek. Dzisiaj Noddy postanowił ugotować pyszny obiad. Przygotował już do niego wszystkie potrzebne składniki. Teraz tylko wystarczy wszystko zmieszać i ugotować. Pokoloruj Noddiego i jego obiad.

Zagraj...


Dora w górach

Ocena gry

Dora właśnie wyjechała w góry na wycieczkę. Chce ona zwiedzić jak najwięcej miejsc. Dzisiaj dotarła do pięknej górskiej polany, którą wraz z Dorą możemy pokolorować. Sprawdźmy czy nam się to uda, wykorzystując w tym celu kolory dostępne na palecie.

Zagraj...


Atomówki w akcji

Ocena gry

Powitajcie Bójkę, Bańkę i Brawurkę - trzy postacie z bajki Atomówki. Posiadają one magiczną moc, dzięki której mogą chronić miasto Townsville przed atakami potworów i kosmitów. Każda z dziewczynek ma inny kolor do niej przypisany, postaraj się pomalować postacie na kolor: różowy, zielony i niebieski.

Zagraj...


Różowa Pantera w akcji

Ocena gry

Różowa pantera to animowana postać, która uwielbia wpadać w kłopoty. Ma ona śmieszne i zadziwiające pomysły lecz zawsze z każdej opresji wychodzi cało. Ta postać nic nie mówi ale na pewno każdy ją uwielbia. Czas ją pokolorować nadając jej swój wymarzony kolor.

Zagraj...


Kelly i Manny

Ocena gry

Kelly i Manny to przyjaciele, którzy potrzebują naszej pomocy. Spróbujmy wybrać jakieś ciekawe kolory i wypełnić nimi wszystkie białe pola. Wszystkie kolory znajdują się w prawym rogu ekranu. Nad przyjaciółmi znajdują się ich imiona, które też możemy pomalować.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20221 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11093 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8286 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8069 ocena: 0.00

Reklama

cookie