Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

Smerfuś i kwiatek

Ocena gry

Jest to mała postać z tej wioski wszystkiego jest ciekawy i trzeba mieć na niego oko gdyż ciągle gdzieś ucieka i chce poznawać okolice. Tutaj został uwieczniony na tym obrazku, jednak jest czarno biały może ktoś z Was nada mu ciekawych kolorów.

Zagraj...


Papa Smerfy

Ocena gry

Papa Smerfy wyrusza w podróż wraz z innymi postaciami. Jest on jednym z najstarszych i zarazem zarządza całą wioską. Bez niego nie dało by się w takim porządku utrzymać wioski jak jest to obecnie. Oczywiście jak zwykle polecamy odcinki ze smerfami, są fajne i ciekawe. Zachęcamy do oglądania ich.

Zagraj...


Smurfs postacie z bajki

Ocena gry

Musicie mieć troszkę cierpliwości gdyż ta gierka może się trochę otwierać. Jak załaduje się do 100% klikamy na ikonę play i zaczynamy malować obrazek z naszym małym niebieskim bohaterem, może nadasz mu inne kolory i sprawdzisz jak się w nich prezentuje.

Zagraj...


Smerfy z bajki online

Ocena gry

Nowości z 2016 roku czekają na Was w gierce. Wystpuje w niej wiele bohaterów są to między innymi: Papa Smerfy, Ważniak, Smerfetka, Osiłek, Łasuch, Harmoniusz, Maruda, Ciamajda, Zgrywus, Laluś, Śpioch, Malarz, Poeta, Pracuś, Marzyciel Sasetka czy też Smerfuś.

Zagraj...Smerfy dla dzieci

Ocena gry

Wszystkie Smerfy mieszkają w domkach z grzybków w środku lasu, ukryta jest przed obcymi jednak zły Gargamel za wszelką cenę chce ją odszukać i złapać wszystkie smerfy, do pomocy ma kota

Zagraj...


Obrazek o Smerfach

Ocena gry

Po dość długiej przerwie w tej tematyce witamy i mamy dla Was zupełnie nowe kolorowanki ze smerfami w roli głównej. Temu na obrazku trochę się znudziło czekanie na kogoś z Was aż go pokoloruje i postanowił sobie trochę usnąć.

Zagraj...


Rubble z bajki

Ocena gry

Zobaczcie tego szczeniaka. On już na Ciebie czeka także kto z Was lubi pieski to bardzo fajnie gdyż jeden z nich nie może się doczekać aby ktoś z Was wybrał kilka kolorów i to właśnie nimi nadał mu ciekawy kolor.

Zagraj...


PAW Patrol

Ocena gry

teraz trochę o samej fabule tego serialu animowanego dla najmłodszych. Opowiada nam historię 7 szczeniąt Marshalla, Rubble\'a, Chase\'a, Rocky\'ego, Zumy ,Skye i Everest to właśnie te pieski wraz z 10 letnim chłopcem o imieniu Ryder ratują ludzi jak i też wyruszają na ratunek dla tych osób czy zwierząt, które potrzebują pomocy.

Zagraj...


Psi Patrol z bajki obrazek

Ocena gry

Bohaterowie jacy występują w tej bajce to między innymi: Ryder, Marshall, Chase, Rubble, Skye, Rocky, Zuma, kapitan Turbot oraz Katie. Większość nich zawitała na nasz serwis kolorowankionline.pl i czekają na kogoś z Was.

Zagraj...


Pikaczu dla dzieci

Ocena gry

Chyba jest to najbardziej rozpoznawalna postać z tej bajki na całym świecie. Zawsze widzimy go w żółtych barwach jednak tutaj macie możliwość puścić troszkę wodzy fantazji i zmienić specjalnie dla niego kolor. Zobaczcie jak będzie się on prezentował właśnie w takim kolorze.

Zagraj...


Pokoloruj Pokemona na komputerze

Ocena gry

Teraz już nie musicie używać drukarki aby mieć możliwość kolorowania obrazków. Można tego dokonać w wersji online malując wybrane obrazki z naszego serwisu na komputerze przy pomocy myszki. Oczywiście jest to darmowa opcja dla każdego z Was.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20221 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11094 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8287 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8069 ocena: 0.00

Reklama

cookie