Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

Homer Simpsons pozuje

Ocena gry

Homer Simpson to śmieszna postać z kreskówki dla dorosłych. Uwielbia on leniuchować i wymyślać niepoważne rzeczy. Tym razem postanowił, że będzie Ci pozował, żebyś namalował jego podobiznę i oczywiście ją pokolorował. Zobacz czy Ci się to uda zrobić.

Zagraj...


Naprzód Diego

Ocena gry

Diego uwielbia poznawać nowe miejsca, dlatego przez przyjaciół nazywany jest podróżnikiem. Dzisiaj postanowił, że wybierze się na pieszą wycieczkę po jego ulubionych miejscach. Może uda mu się zauważyć jakieś ciekawe rzeczy. Wystarczy trochę chęci a wszystko da się zrobić.

Zagraj...


Diego fotograf

Ocena gry

Przenieś się do świata bajek i poznaj Diego. Jest to chłopiec w Twoim wieku, który tylko czeka żebyście razem spędzili czas. Diego postanowił, że zostanie fotografem, dlatego naszym zadaniem będzie pomalowanie obrazka w taki sposób żeby był on jak najbardziej kolorowy. W tedy Diego na pewno zrobi piękne zdjęcie.

Zagraj...


Sonic i przyjaciółka

Ocena gry

Super! Sonic i jego przyjaciółka właśnie przyszli do nas się przywitać. To bardzo zwariowane i szybkie postacie z bajki. Czas wraz z nimi przenieść się do świata przygód. Jednak nim to zrobimy dobierzmy najpierw do nich jakieś super kolory. Miłej zabawy!

Zagraj...Diego na wycieczce

Ocena gry

Diego to wszystkim znany przyjaciel Dory. Bardzo lubi wycieczki, które urządza szczególnie podczas swoich wakacji. Zabiera ze sobą wówczas najpotrzebniejsze rzeczy i z wesołą miną maszeruje odkrywać nowe miejsca. Wybierz kolory z palety i pokoloruj ten super obrazek z chłopcem.

Zagraj...


Strawberry Shortcake

Ocena gry

Truskawkowy domek czek ana osoby które zdecydują się wybrać tą zupełnie nową grę przygotowaną dla Ciebie. Właśnie w takim wspaniałym domku mieszka ta postać która znajduje się obok obrazka. Jest bardzo ciekawa świata.

Zagraj...


Obrazek z Wilkiem i Zającem Nu pogodi

Ocena gry

Kolejna z serii kolorowanka online która jest zupełnie nowa i nie tak dawno trafiła dla fanów tej dość starej bajki gdyż została ona wyprodukowana już w 1969. Postaciami jakie w niej grają to: Wilk/Волк (Wołk) oraz Zając/Заяц (Zajac) oraz inne poboczne które pojawiają się niektórych odcinkach.

Zagraj...


Wilk i Zając dla dzieci

Ocena gry

W tej bajce częstym określeniem wypowiadanym przez Wilka jest słowo: Nu, pogodi!, które oznacza Ja Ci Jeszcze Pokaże. Pokoloruj jednego z bohaterów tej kolorowanki. Tutaj nikt z Was nie będzie się nudził zapewniamy wiele różnego rodzaju interesujących kategorii dla chłopców i dziewczyn.

Zagraj...


Teletubisie dla dzieci

Ocena gry

Zabawy z Teletubisiami na Was czekają. Poznaj zupełnie nowe kolorowanki online jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Pod cyferkami 1,2 oraz 3 są ukryte kolory jeżeli potrzebujecie ich więcej niż te podstawowe które są na wierzchu. Mamy ikonę drukarki gdy na nią klikniemy drukujemy obrazek.

Zagraj...


Świnka Peppa z dinozaurem

Ocena gry

Jk idziemy potrafi nasz bohater bawić się praktycznie z wszystkim tutaj widzimy ich tańce z dinozaurem. Pokolorujcie tych dwójkę przyjaciół i sprawdźcie jak się będą razem prezentować.

Zagraj...


Śpiąca Świnka Peppa

Ocena gry

W domu jak widzimy nasza mała świnka śpi na piętrowym łóżku wraz ze swoim rodzeństwem. Postaraj się je pokolorować i nadać im interesujące kolory. Po prawej stronie znajdziemy kwadraciki z których wybieramy dany kolor jak również mamy opcję drukowania.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20221 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11094 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8286 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8069 ocena: 0.00

Reklama

cookie