Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

Ciekawski George

Ocena gry

Nowe kolorowanki i nowy dział z Ciekawski George w roli głównej. Odcinki bajki z tym bohaterem możecie oglądać na kanale Mini Mini. U nas zachęcamy do wyboru w tej grze jednej z 6 różnych kolorowanek online. Wspaniałą zabawę czas zacząć.

Zagraj...


Bąbelkowy Świat Gupików dla dzieci

Ocena gry

Poznamy ciekawe obrazki do pokolorowania z bajki dla dzieci o nazwie Bąbelkowy Świat Gupików. Poznaj bohaterów i chwyć za różnego rodzaju kolory aby to właśnie nimi pokolorować obrazki znajdujące się na naszym serwisie z kolorowankami online przygotowanymi specjalnie dla Was.

Zagraj...


Zaplątani księżniczka Roszpunka

Ocena gry

Poznaj ciekawą historie pary która odmieniała swoje życie raz na zawsze zobacz jak ona wygląda i w jaki sposób może się zmienić oczywiście wszystko dzięki Tobie i magicznym kolorom jakie dla Was ta malowanka przygotowała.

Zagraj...


Postacie z bajki Disneya

Ocena gry

Kolejna z postaci jaką jest Fera zawitała na nasz serwis kolorowankionline.pl. Szeroka gama ciekawych obrazków z najnowszych bajek już na Ciebie czeka. Wybieraj co tylko chcesz i na co tylko masz ochotę każdego dnia.

Zagraj...W głowie się nie miście obrazki online

Ocena gry

Do wyboru 6 postaci z tej bajki disneya dla niej i dla niego. Poznasz tutaj ciekawych bohaterów jakie w niej występują. Fabuła ta opowaida nam o Riley która opuszcza rodzinną Minnesotę i udaje się do San Francisco. Tam chce dostosować się za wszelką cenę do nowej sytuacji, kierują nią następujące emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Zobacz jak odnajdzie się postać w nowym domu, dlatego zachęcamy do oglądania tego filmu animowanego który jest już po polsku.

Zagraj...


bajka Toy Story 3

Ocena gry

Nowa postać z mnajnowszej części tego filmu animowanego od Disneya teraz jest do Waszej dyspozycji. Każdy może wybrać kolor i malować tyle ile tylko chce na komputerze całkowicie za darmo. Wiele kolorów i zabawy dostarczy Wam ten obrazek.

Zagraj...


Postacie z bajki Toy Story

Ocena gry

następna do kolekcji już na Was czeka malowanka z postaciami z Toy Story. Obecnie są nowe części bajki 2 oraz 3 która pojawiła się po 15 latach od pierwszej premiery. Postaciami z filmu są: Chudy (Woody), Buzz Astral (Buzz Lightyear), Pan Bulwa (Mr. Potato Head), Rex (Rex), Cienki (Slinky Dog), Hamm (Hamm), Bou (Bo Peep) oraz Sierżant (Sarge).

Zagraj...


Monsters, Inc. od Disneya

Ocena gry

Kolejna do kolekcji dla dziewczyn i chłopców malowanka z potworami i spółce gdzie główna postać już na Ciebie czeka. Na dole obrazka oraz po prawej stronie znajdziemy fajne kolory którym nadamy kolor temu obrazkowi. Zobaczcie jak on wygląda w całej okazałości.

Zagraj...


Pocahontas dla dziewczyn

Ocena gry

Do pokolorowania mamy tutaj postać z bajki Disneya z 1995 roku jaką jest Pokahontaz. Zachęcamy do malowania postaci przy pomocy przeróżnych dostępnych kolorów. Wybierz jakie chcesz i baw się doskonale.

Zagraj...


Bałwan Olaf

Ocena gry

Postać ożywionego bałwanka z bajki. Ma na imię Olaf, obok niego znajdziemy kolory gdy na jakiś klikniemy właśnie nim będziemy malować dany wybrany fragment kolorowanki online.

Zagraj...


Postacie z Iniemamocni z bajki

Ocena gry

W tej malowance online mamy wiele opcji jak między innymi możemy zmienić scenerię za postaciami z tej bajki. Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę aby cieszyć się zabawą. Mamy opcję druku i wiele kolorów dzięki którymi odmienimy jej wygląd.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20222 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11094 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8287 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8069 ocena: 0.00

Reklama

cookie