Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

W drodze ze szkoły

Ocena gry

Ten obrazek przedstawia dziecko oraz jego mamę. Dziecko chodzi do szkoły i jego mama zawsze je odbiera. Wracają razem do domu i opowiadają sobie co się u nich działo danego dnia. Pokoloruj obrazek: chłopca, jego mamę, plecak, torebkę i inne super elementy.

Zagraj...


Wesoła Dora

Ocena gry

Dora to jedna z naszych ulubionych postaci z bajek. Uczy nas języka obcego. Razem z nią i jej przyjaciółmi można poznać bardzo wiele ciekawych rzeczy. Tym razem możemy sami zdecydować jak Dora będzie wyglądała, wystarczy, że wybierzemy jakiś kolor z palety i klikniemy nim na białe pole.

Zagraj...


Sonic na polanie

Ocena gry

Sonic prowadzi bardzo szybki tryb życia, dlatego czasem lubi przybiec na swoją ulubioną polanę i tam pooglądać zachód słońca. Jest tam w tedy na prawdę bardzo ładnie. Sonica otacza zielona trawa i źdźbła trawy. Czas wypełnić wszystkie białe pola za pomocą najładniejszych kredek.

Zagraj...


Sonic na wyścigu

Ocena gry

Sonic właśnie postanowił wystartować w wyścigu, który co roku organizowany jest na niebezpiecznej i gorącej pustyni. Ciekawe czy uda mu się go całego przebiec. To będzie wspaniała przygoda. Weź w rękę wirtualne kredki i pomaluj naszego bajkowego bohatera.

Zagraj...Słonik Dumbo

Ocena gry

Słonik Dumbo to bardzo wesoła postać z bajki. Lubi skakać i się bawić. Ma on bardzo wielkie uszy i długą trąbę. Na szyi nosi super ozdobną pelerynkę. Pokoloruj wszystkie białe pola na obrazku. Zobacz jaki wyjdzie na koniec Twoich starań.

Zagraj...


Archie - okropne przeziębienie

Ocena gry

O nie! Zrobiło się zimno i wszystkich dookoła łapie przeziębienie. Każdy ma katar,kicha i kaszle. Na prawdę trzeba uważać żeby się od nikogo nie zarazić. Dzisiaj dwie przyjaciółki Archiego są chore i musi on im pomóc wyzdrowieć.

Zagraj...


Super Archie

Ocena gry

Archie i jego dwie przyjaciółki wybrali się na zimny koktajl do pobliskiej restauracji. Jest upalny dzień więc na pewno dostarczy on im orzeźwienie. Spróbuj czy uda Ci się pokolorować ten obrazek z trzema super postaciami.

Zagraj...


Bart Simpson

Ocena gry

Bart Simpson to jedno z trojga dzieci Homera i Marge Simpson. Uwielbia on rozrabiać i pakować się w kłopoty. Tym razem jednak jest grzeczny i postanowił że pouczy się sztuczek z piłką do nogi. Zobacz jak to będzie wyglądało kolorują z nim obrazek.

Zagraj...


Szczęśliwa Pucca

Ocena gry

Pucca uwielbia się cieszyć, śmiać i bawić. Jest ona na prawdę radosną dziewczynką. Tym razem radośnie podskakuje i uśmiecha się do Ciebie. Wybierz swoje ulubione kolory kredek i pomaluj ją używając w tym celu myszki.

Zagraj...


Pucca i przyjaciele

Ocena gry

Na obrazku mamy przedstawioną Puccę w dwóch pozach. Na jednej jest ona uśmiechnięta i radosna, a na drugiej wystawia język. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obu obrazków, tak aby się od siebie jak najbardziej różniły. Można też pokolorować je takimi samymi kolorami. Spróbuj, które zestawienie będzie najlepsze.

Zagraj...


Miłość Puci

Ocena gry

Puca to bohaterka znanej bajki. Jest ona zakochana w jednym chłopaku, którego dzisiaj postanowiła pocałować. Ciekawe czy będzie on z tego zadowolony. Na obrazku, który należy pokolorować, przedstawiono właśnie tą sytuację. Odgadnij jakie emocje towarzyszą naszym bohaterom. Powodzenia!

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20221 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11094 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8286 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8069 ocena: 0.00

Reklama

cookie