Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Z Bajek 563 gier

Pokemon GO

Ocena gry

Ta nowa kolorowanka z 2016 roku pochodzi z gierki o nazwie Pokemon GO, która została wyprodukowana przez Nintendo. Zachęcamy do zapoznania się z postaciami jakie występują w tej malowance i pokolorowania ich wszystkich.

Zagraj...


Noddy dla dzieci

Ocena gry

Kolejne ciekawe kolorowanki dla wszystkich fanów bajki o wspaniałej postaci jaką jest Noddy. Zachęcamy do wybrania teh gierki ponieważ w niej znajdziemy aż 4 różnego rodzaju obrazki, które będziecie mogli malować. Wcześniej należy wybrać jeden z nich i przystąpić do zabawy.

Zagraj...


Obrazek z misiem Yogim

Ocena gry

Kultowa bajka która ma już swoje lata jednak cały czas ma się bardzo dobrze. Postać stworzona przez wytwórnię Hanna-Barbera. Postacie jakie występują w tej bajce to: Miś Yogi, Miś Boo-Boo, Strażnik Smith oraz Cindy Niedźwiedzica,

Zagraj...


Minionki dla dzieci

Ocena gry

Małe żółte stworki po dość długim czasie zawitały na nasz serwis z darmowymi kolorowankami online. Od tej pory możecie wybierać jedną z wielu tematycznych kolorowanek z tymi bohaterami i po prostu je myszką malować.

Zagraj...Dora i Boots

Ocena gry

Tutaj mamy bardzo dużo kolorów do wybrania. Jest to chyba jedna z najlepszych i najnowsza kolorowanka która oferuje tak bogatą bazę ich do pomalowania. Jest one oczywiście proste klikamy na dany kolor myszką i już malujemy dany fragment obrazka.

Zagraj...


Dora the Explorer i Butek

Ocena gry

Kolejna z tej serii przygotowana dla Was malowanka którą możecie kolorować i drukować jeżeli tylko chcecie i macie na to ochotę oczywiście. Każdy z obrazków ma coś innego i wyjątkowego. Oczywiście jedne są trudniejsze, a inne łatwiejsze tak aby dla każdego coś się znalazło.

Zagraj...


Dora i piesek

Ocena gry

Jak wiemy nasza podróżniczka uwielbia przygody oraz przyrodę i kocha zwierzątka. Tutaj na obrazku widzimy ją z przepięknym pieskiem Perrito. Obok niej mamy kredki które posłużą nam do pokolorowania tego obrazka.

Zagraj...


Syrenka Dora księżniczka

Ocena gry

Bajki z Dorą po polsku możecie oglądać na kanale Nickelodeon. U nas znajdziecie obrazki do pomalowania z ta gwiazdką. Na tym obrazku widzimy księżniczkę która jest syrenką i jej wiernego przyjaciele. Obok znajdziecie kolory do malowania.

Zagraj...


Postacie z bajki Dora

Ocena gry

W tej bajce występują następujące postacie jakie znajdziecie na naszych kolorowankach są to: Dora, Butek, Plecak, Mapa, Benek, Rabuś, Krokodyl i inni. Odszukaj ich u nas i pokoloruj.

Zagraj...


Dora Poznaje Świat

Ocena gry

Kilka obrazków już na ciebie czeka w grze. Kliknij na Play aby przejść do gry po jej załadowaniu kolejny krok to wybór odpowiedniego obrazka który chcesz pokolorować.

Zagraj...


Dora i Butek

Ocena gry

Klasyczna i dość stara kolorowanka której jednak nie było na naszym serwisie dlatego też zdecydowaliśmy ją dla Was dodać. Pod cyferkami: 1,2,3 kryje się więcej różnego rodzaju kolorów do wyboru specjalnie dla Was.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z Bajek
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20222 ocena: 0.00

 • Myszka Miki

  Myszka Miki

  Oglądana: 12007 ocena: 0.00

 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11094 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z czarownicą

  Kolorowanka z czarownicą

  Oglądana: 10565 ocena: 0.00

 • Hello Kitty

  Hello Kitty

  Oglądana: 8287 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 8069 ocena: 0.00

Reklama

cookie