Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Przygody Diego

Ocena gry

Diego to bohater który potrzebuje abyśmy go pokolorowali. Wybierz odpowiednią kredkę i koloruj odpowiednie pole.

Zagraj...


Gumisiowy świat

Ocena gry

Wciel się w malarza i namaluj obraz przedstawiający bohaterów bajki gumisie. Mamy do wyboru wiele kolorów. Zróbmy to jak najlepiej.

Zagraj...


Królik Bugs

Ocena gry

Tym razem będziemy kolorować Królika Bugsa. Możemy spróbować pokolorować go w orginale lub według naszego uznania. Powodzenia!

Zagraj...


Pokoloruj Śnieżkę

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której będziemy kolorować królewnę śnieżkę. Wybieramy odpowiedni kolor i klikamy na białe pole.

Zagraj...Koszyczek wielkanocny

Ocena gry

Naszym zadaniem będzie pokolorowanie koszyczka wielkanocnego. W koszyczku będą znajdować różne przedmioty. Wybieramy odpowiednią barwę według uznania.

Zagraj...


Pokoloruj dzwoneczka

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować dzwoneczka. Mamy do wyboru mnóstwo barw. Klikamy na niepokolorowane pole myszką aby je pokolorować.

Zagraj...


Kolorowanka Pieski

Ocena gry

Do pokolorowania na tym obrazku mamy pieski przeróżnych ras. Postaraj się pokolorować je wszystkie używając w tej malowance dowolnych kolorów jakie znajdziecie obok tego obrazka. Pieski są super i te malowanki również.

Zagraj...


Z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Obrazek jaki mamy do malowania z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi jakimi są między innymi Tygrysek. Wędrują oni po rzece na tratwie. Zanim pokolorujemy dany element musimy rozwiązać równania przy użyciu myszki.

Zagraj...


Myszk Miki i przyjaciele

Ocena gry

Fajna kolorowanka z elementami matematyki gdzie będziemy musieli odgadnąć równianie matematyczne dzięki temu będziemy wiedzieli jaki fragment danej kolorowanki pomalować do tego odpowiednim kolorem.

Zagraj...


Księga dżungl

Ocena gry

Kolejna kolorowanka dla dzieci z bajki Księga dżungli gdzie poznamy postacie jakie w niej występowały, które będziemy mieli możliwość oczywiście pomalowania jak i też samą dżunglę. Malujemy obrazek myszką.

Zagraj...


Ksieżniczka Królewna Śnieżka

Ocena gry

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków czeka na Was abyście tą scenę w tej malowance dla dzieci mieli możliwość pokolorowania. 7 krasnoludów będzie z pewnością fajnie malować przy pomocy myszki. Postaraj się aby wyszło to Ci jak najlepiej.

Zagraj...


Zygzak Mcqeen auta

Ocena gry

Fajna kolorowanka z bajki Disnneya jaką były Auta czyli the cars mamy możliwość pokolorowania wiele postaci jakie w niej występowały. W tej kolorowance przeniesiemy się do garażu gdzie czeka na nas wiele elementów jakie myszką możemy malować.

Zagraj...


Kolorowanka Pinokio

Ocena gry

Do pomalowania mamy obrazke na której znajdziemy scenę z bajki Pinokio. Znajdziemy na niej oczywiście samą postać Pinokia jak i też jego tatę jaki jest Gepetto. Ciekawa scena w malowance czeka już na wszystkie dzieci.

Zagraj...


Kolorowanka Kopciuszek

Ocena gry

Do pokolorowania mamy obrazek z Kopciuszkiem w roli głównej, zobacz tą scenę w tej ciekawej kolorowance, Gdy Kopciuszek zgubił but na balu i w tej scenie zostaje jej ten but przymierzany, który oczywiście pasuje.

Zagraj...


Atak niedźwiedzia

Ocena gry

Obrazek przedstawia malarza zaatakowanego przez niebezpiecznego niedźwiedzia! Postaraj się pokolorować rysunek tak, aby barwami dodać grozy tej sytuacji. Użyj jak najwięcej kolorów!

Zagraj...


Pielęgniarka

Ocena gry

Pokoloruj pielęgniarkę w jak najbardziej barwny sposób. Tak, aby wyglądała serdecznie i przyjaźnie. W ten sposób nawet małe dzieci nie będą się bały wizyty u lekarza!

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523056 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87084 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50258 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48123 ocena: 10.00

Reklama

cookie