Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Bambi i motylek

Ocena gry

Bambi jak co rano wybrała się na spacer po lesie. Dookoła panował spokój i cisza. Drzewa przyjemnie szumiały, świeciło piękne słońce. Wtem obok sarenki pojawił się duży motyl. Ciekawe jak ma na imię i skąd pochodzi. Bambi od razu zaczęła z nim rozmowę i okazało się, że motylek jest bardzo miły. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka z sarenką i motylkiem w lesie.

Zagraj...


Alicja w Krainie Czarów

Ocena gry

Poznajcie Alicję z Krainy Czarów. Jest to mała i ciekawska dziewczynka, która przeszła przez magiczne drzwi, które bardzo ją pomniejszyły i znalazła się w magicznej krainie. Od tego czasu robiła wszystko, żeby się stamtąd wydostać. Na obrazku mamy narysowaną jedną z sytuacji z bajki, na której Alicja uczestniczy w uroczystej kolacji, razem z zającem, myszką i tajemniczym panem. Pokoloruj obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Własna postać z Dragon Ball Z

Ocena gry

Właśnie rozpocząłeś grę w Gragon Ball Z. Twoim zadaniem będzie stworzenie własnej postaci. Jednak nim to zrobisz zaczekaj aż gra się załaduje w 100%. Gdy już to nastąpi kliknij na napis play. Nie pomiń żadnej z dostępnych opcji.

Zagraj...


Dziewczyny Bratz

Ocena gry

Czy znasz te cztery dziewczyny Bratz? To one są najsłynniejszymi lalkami zaraz po lalce Barbie. Pokoloruj wszystkie cztery lalki innymi kolorami. Wybierz kolory z palety znajdującej się pod dziewczynami i stwórz swoje własne postacie!

Zagraj...Barbie u stylistki

Ocena gry

Barbie postanowiła wybrać się do stylistki. Usiadła na krześle a jej przyjaciółka stylistka zaczęła układać jej włosy. Wzięła suszarkę aby dokończyć swoje dzieło. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka z Barbie w salonie piękności.

Zagraj...


Piękna i przyjaciele

Ocena gry

Księżniczka Bella właśnie rozpoczęła przygotowania do balu. Ubrała swoją najładniejszą suknię i ułożyła włosy w piękną fryzurę. Teraz przygląda się sobie w lustrze, a obok niej znajdują się jej przyjaciele: imbryk i szafa i doradzają jej co może jeszcze ze sobą zrobić.

Zagraj...


Moda Myszki Miki

Ocena gry

Poznaj modę Myszki Miki. Dzisiaj postanowiła zaprezentować nam swoje nowe spodnie na szelkach z dużymi guzikami. To o czym my możemy zdecydować to jaki kolor będzie miał ten strój. Wybierz modne i piękne kolory, nadając urok temu strojowi.

Zagraj...


Alvin i wiewiórki

Ocena gry

Poznajcie Alvina i wiewiórki. Na pewno znacie tą bajkę. Naszym zadaniem jest pokolorowanie wszystkich trzech bohaterów, którzy zostali narysowani na obrazku. Wszyscy z nich ubrani są w długie bluzy po same kostki. Jeden z bohaterów ma okulary, natomiast drugi czapkę. W środku znajduje się Alvin w bluzie z literką A. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Nowe auto

Ocena gry

Na obrazku został narysowany samochód, który jedzie po drodze. Przemieszcza się on pomiędzy górami. Obrazek składa się z wielu elementów, które możemy pokolorować różnymi kolorami. Paleta barw znajduje się na dole ekranu. Z boku znajdują się paski, którymi możemy regulować nasycenie koloru.

Zagraj...


Dora i Leon

Ocena gry

Dora, Leon i małpka spotkali się po latach. Na miejsce spotkań wybrali sad,a dokładnie miejsce pod jabłonią. Wszyscy się do siebie przytulają i panuje dookoła bardzo miła atmosfera. Przygotuj najładniejsze kolory i wypełnij nimi obrazek z Dorą i jej przyjaciółmi.

Zagraj...


Niedźwiadek na obrazie

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony niedźwiadek na obrazie. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tego obrazka, najładniejszymi kolorami. Znajduje się on w radosnej pozie z jedną łapką w górze. Na jego brzuchu znajduje się piękne serduszko.

Zagraj...


Kopciuszek ucieka z balu

Ocena gry

Kopciuszek musi uciekać z balu ponieważ niedługo czar pryśnie i znów jej wspaniałe stroje zmienią się w zwykły potargany fartuszek. Pokoloruj cały obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Kopciuszek cztery odsłony

Ocena gry

W tej kolorowance została narysowana księżniczka Kopciuszek. Do wyboru mamy kilka różnych kolorowanek z Kopciuszkiem w roli głównej. Ma ona różne stroje i znajduje się w różnych pozach. Wybierz najładniejszą kolorowankę i pomaluj ją.

Zagraj...


Wypieki Myszki Miki

Ocena gry

Myszka Miki postanowił, że przygotuje dla swojej ukochanej Myszki Mini przepyszne ciasto czekoladowe. Właśnie zaczął miksować ze składników pyszne ciasto. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka naszymi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Tańczący Tom i Jerry

Ocena gry

Tom i Jerry postanowili urządzić sobie dyskotekę. Znaleźli radio, włączyli je i zaczęli tańczyć. Teraz oboje wspaniale się bawią i uczą nawzajem nowych kroków. Przygotuj swoje ulubione kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Portret księżniczki Anny

Ocena gry

Czas pokolorować obrazek na którym znajduje się portret księżniczki Anny. Wystarczy za pomocą myszki nanieść odpowiednie kolory na puste, białe pola, które automatycznie po kliknięciu całe wypełnią się wybranym przez nas kolorem. Już nie musimy się martwić tym, że wyjedziemy poza linię.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523058 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87092 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50259 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie