Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Elsa w warkoczu

Ocena gry

Tym razem Elsa postanowiła uczesać swoje włosy w długiego i pięknego warkocza. Jest ona koloru blond. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie księżniczki oraz jej nowej fryzury. Wybierz najładniejsze kolory. Miłej zabawy!

Zagraj...


Olaf i kwiatek

Ocena gry

Właśnie nadeszła wiosna, zaczął topnieć śnieg, a z ziemi wyrastać kolorowe kwiatki. Bałwanek Olaf jeszcze nigdy nie widział kwiatka, dlatego podszedł do niego i go powąchał. Okazało się, że jest to tulipan. Pokoloruj ten obrazek.

Zagraj...


Olaf i słońce

Ocena gry

Każdy wie, że słońce topi każdego bałwanka. Na szczęście bałwanek Olaf jest magiczny i słońce go nie zniszczy. Z tego powodu może on biegać, tańczyć i cieszyć się na słońcu. Wybierz odpowiednie kolory i pomaluj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Śnieżny Olaf

Ocena gry

Olaf został stworzony ze śniegu. Jest to wspaniały bałwan, który jest przyjacielem księżniczki Elsy oraz Anny. Od teraz możemy pokolorować ten obrazek takimi kolorami jakimi tylko chcemy.

Zagraj...Wystrojona Anna

Ocena gry

W tej grze znajduje się księżniczka Anna, która chce się pochwalić nową suknią, w której wystąpi na najbliższym balu w królestwie. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tej sukni takimi kolorami aby wszystkich zachwyciła. Powodzenia!

Zagraj...


Skaczący Olaf

Ocena gry

Na obrazku został przedstawiony Olaf. Jest to bałwanek stworzony przez jedną z księżniczek z bajki Kraina Lodu. Olaf cały czas skacze, ponieważ jest bardzo rozbawiony. Po lewej stronie ekranu znajdują się wszystkie dostępne kolory.

Zagraj...


Babs Seed

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka, na którym został narysowany kucyk Babs Seed. Kucyk ten ma piękną sierść oraz grzywę zakończoną dwoma pomponikami. Wybierz najładniejsze kolory z palety barw.

Zagraj...


Sweetie Belle

Ocena gry

Na pewno znasz Sweetie Belle. Jest to jeden z kucyków z My Little Pony. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka wybierając kilka z dostępnych kolorów. To będzie wspaniała zabawa na dłuższy czas! Zaproś do gry swoich znajomych.

Zagraj...


Kucyk Angel

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie pokolorowanie kucyka Angel. Musimy wybrać najładniejsze kolory i zdecydować jaki element nimi pokolorować. Jeśli pamiętasz jak wygląda kucyk w bajce możesz pokolorować go na takie same kolory. Powodzenia!

Zagraj...


Rozbawiony kucyk

Ocena gry

Ten kucyk jest bardzo rozbawiony, ponieważ obejrzał bardzo śmieszną komedię. Z tego powodu kucyk się przewrócił na plecy i zabawnie chichocze. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka.

Zagraj...


Doc Mc Stuffins

Ocena gry

Pokolorujcie obrazek z panią doktor z bajki klinika dla pluszaków. Jest ona w swoim fartuchu lekarskim. Naszym zadaniem jest dokończenie całego obrazka. Nie zapomnijcie o stetoskopie, który służy do osłuchiwania.

Zagraj...


Trzy plastry

Ocena gry

W tej grze zostało narysowanych trzy plasterki z kliniki dla pluszaków. Są one kolorowe aby pluszaki jak najszybciej powróciły do formy. Na każdym z nich znajduje się po jednym serduszku. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Książka z kliniki dla pluszaków

Ocena gry

W tej grze została narysowana książka, która pomaga doktor Mc Stuffins w leczeniu zwierząt. Jest ona najbardziej przydatna w klinice dla pluszaków. Na okładce ma narysowany plasterek z kształtem serca na środku. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Barbie i Ken w tańcu

Ocena gry

Ken zaprosił swoją ukochaną Barbie na wspaniały bal. Barbie ubrała więc swoją najpiękniejszą suknię i poszła tam razem z Kenem. Teraz naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka z najpiękniejszą parą na świecie.

Zagraj...


Barbie i koala

Ocena gry

Barbie kocha zwierzęta, dlatego postanowiła wybrać się do ZOO aby tam podjąć pracę jako wolontariuszka. Na tej fotografii została przedstawiona z misiem koalą na rękach. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań.

Zagraj...


Bratz w stroju kąpielowym

Ocena gry

Na tym obrazku została przedstawiona Bratz w stroju kąpielowym. Celem tej gry jest wypełnienie wszystkich białych pól, najładniejszymi kolorami. Bratz z pewnością zaraz pójdzie na basen, żeby popływać. Miłej zabawy!

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87093 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie