Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Pinkie Pie

Ocena gry

Czy znasz malutkiego kucyka Pinkie Pie? Jest ona bardzo ale to bardzo słodka. Ma jasno różowy kolor, jej włosy i ogon są ciemno różowe, a na jej boku znajdują się żółto niebieskie baloniki. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Kucyk gwiazdeczka

Ocena gry

Kucyk Gwiazdeczka jest dzisiaj bardzo szczęśliwa, ponieważ wygrała konkurs piękności. Teraz na głowie nosi swoją zwycięską koronę i czeka aż ją pokolorujesz takimi kolorami jakie miała w bajce. Postaraj się nie wyjeżdżać poza linie.

Zagraj...


Sześć Myszek Mini

Ocena gry

W tej grze została narysowana Myszka Mini, ale co najlepsze została ona narysowana aż w sześciu innych pozycjach i strojach. Naszym zadaniem jest wybranie po kolei wszystkich obrazków i pomalowanie ich ładnymi kolorami. Zacznij od najładniejszego obrazka.

Zagraj...


Mini i kwiatki

Ocena gry

Myszka Mini właśnie posadziła kilka kwiatków w doniczkach i wywiesiła je na taras, aby mogły go zdobić podczas słonecznej wiosny i lata. Teraz myszka musi podlewać kwiatki aby rosły duże i piękne. Wybierz ładne kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...Bajkowy bohater

Ocena gry

Wybierz ładny kolor i pomaluj obrazek przedstawiający jedną z postaci z bardzo sławnej bajki. Na pewno wiesz jak on się nazywa. Wszystkie kolory znajdują się po prawej stronie ekrany. Kolory nabieramy za pomocą myszki.

Zagraj...


Ranny transformers

Ocena gry

W tej scence spotkacie dwóch transformersów. Jeden z nich niestety jest ranny, dlatego drugi niesie go na rękach aby go jak najszybciej naprawić. Ta historia musi mieć szczęśliwe zakończenie. Pokoloruj więc obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Dwaj Transformersi

Ocena gry

Sprawdź czy pamiętasz jak nazywają się wszystkie postaci z Transformersów. Pokoloruj je takimi kolorami jakie tylko lubisz. Wybierz najładniejsze z nich. Ta kolorowanka nie należy do najprostszych ponieważ składa się z wielu małych elementów.

Zagraj...


Spiderman i Batman

Ocena gry

Odwieczna wojna trwa cały czas. W tej kolorowance musimy wybrać który z bohaterów jest fajniejszy. Czy będzie to Batman czy może Spiderman? Zacznij malować obrazek od swojego ulubionego bohatera. Na pewno pamiętasz jak wyglądają ich stroje i jakie mają kolory.

Zagraj...


Wyprawa nad wodę

Ocena gry

Ten chłopiec postanowił wybrać się nad wodę, ponieważ jest bardzo upalny dzień. Już wszystko sobie zaplanował i spakował. Wziął ze sobą koło ratunkowe w kształcie kaczuszki, wiaderko oraz łopatkę, które pozwolą mu kopać w piasku. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i jabłka

Ocena gry

Każdy wie jak skończyła się naiwność Królewny Śnieżki, która uwierzyła czarownicy i zjadła zatrute jabłko. W tej kolorowane spotkamy się z księżniczką i jej przyjaciółką sarenką. Księżniczka zbiera dla niej jabłka, aby nie chodziła głodna. Bawcie się dobrze i pomalujcie obrazek.

Zagraj...


Zamyślona Draculaura

Ocena gry

Draculaura jest bardzo zamyślona, ponieważ nie wie jak ubierze się na szkolny bal. Usiadła więc na podłodze i postanowiła chwilę nad tym pomyśleć. Nim wymyśli swój strój będziesz mogła ją pokolorować, wybierając najładniejsze kolory.

Zagraj...


Arielka w pokoju

Ocena gry

Przyjrzyj się obrazkowi i zobacz jak wygląda. Jest na nim przedstawiona Ariel w swoim pokoju, który jest wykonany z ogromnej muszli. Leży on w najgłębszej części oceanu ale jest na prawdę piękny. Pomaluj cały obrazek i pochwal się efektami swoim przyjaciołom.

Zagraj...


Przyjaciel Arielki

Ocena gry

Na pewno znacie przyjaciela Arielki. Jest to mała rybka o żółtym i niebieskim kolorze, cała jest w paski. Na tym obrazku wokół niej znajduje się dużo wody oraz wodorostów i rozgwiazd. Czas na super, podwodną przygodę. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Pokemony do malowania

Ocena gry

Czy Ty też masz na swoim telefonie grę Pokemony? To bardzo ciekawa gierka, która pozwala wyjść z domu i podczas spaceru złapać mnóstwo ciekawych i nowych pokemonów. Pozwala nimi ewoluować oraz walczyć na arenie. W tej grze możesz pokolorować kilka postaci z tej gry.

Zagraj...


Dziesięć bączków

Ocena gry

Na obrazku narysowanych jest dziesięć bączków, które po zakręceniu przez długi czas obracają się wokół swojej osi. W każdym rzędzie znajduje się po pięć bączków. Pokoloruj je oraz liczbę dziesięć, która określa ile sztuk bączków jest na obrazku.

Zagraj...


Liczba dziesięć

Ocena gry

Ta liczba składa się z dwóch cyferek, które zostały wzbogacone o oczy, uśmiechy, nosy, uszy i wiele innych ciekawych elementów. Pokoloruj je swoimi ulubionymi kolorami i wydrukuj swój obrazek, klikając na ikonkę drukarki. Sterujemy za pomocą myszki.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87094 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie