Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt


Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 1561 gier

Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

W szczególności dla dziewczyn czeka księżniczka z bajki Disneya Jej Wysokość Zosia. DO pokolorowania mamy właśnie małą księżniczkę jaką jest Zosia, po prawej stronie mamy kwadrat z którego masz możliwość wyboru określonego koloru do pomalowania. W górnym lewym rogu możemy wyłączyć lub włączyć muzykę podczas malowania obrazka.

Zagraj...


Jake i piraci z Nibylandii online

Ocena gry

Pierwsza tego rodzaju kolorowanka w której będziecie mieli możliwość poznania bohaterów jakimi są postacie z kultowej bajki dla dzieci Disneya o nazwie Jake i piraci z Nibylandii. Oczywiście główną postacią jest tutaj pirat o imieniu Jake oraz jego przyjaciele Iza, Fajtek, Czachuś, kapitan Hak i Swądek.

Zagraj...


Postacie z Iniemamocni z bajki

Ocena gry

W tej malowance online mamy wiele opcji jak między innymi możemy zmienić scenerię za postaciami z tej bajki. Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę aby cieszyć się zabawą. Mamy opcję druku i wiele kolorów dzięki którymi odmienimy jej wygląd.

Zagraj...


Incredibles online Disneya

Ocena gry

ta kolorowanka ma dwie opcje jedna przeznaczona do drukowania druga natomiast do kolorowania online. Pod cyferkami 1,2 oraz 3 znajdziemy bogatą paletę z kolorami, dzięki której możemy pokolorować ten obrazek.

Zagraj...Herkules z bajki Disneya

Ocena gry

Tym razem logo naszej postaci. Jest to dzielny bohater który wykonuje wiele prac. Dlatego się mówi 10 prac herkulesa. Zobacz także inne obrazki z tą postacią których trochę mamy i czekają one na każdego z Was aby mieć możliwość kolorowania.

Zagraj...


Dzwonnik z Notre Dame

Ocena gry

Mamy dla Was dość popularną w ostatnim czasie kolorowankę która to przedstawia nam postać z bajki Disneya jaką jest Dzwonnik z Notre Dame. Film ten debiutował już w 1996 roku także ma ponad 20 lat, a nadal jest on na czasie. Opowiada on nam przygodę o Quasimodo który jest dzwonnikiem i nie pokazuje się nigdzie na mieście. Mieszka cały czas w katerze jednak i on się zakochuje. Poznaj losy kolorowanki jak również tej bajki, do której oglądania Was serdecznie zachęcamy.

Zagraj...


Dobry Dinozaur disneya

Ocena gry

Kolejna bajka od Disneya o nazwie Dobry Dinozaur czeka na Was abyście mieli możliwość jej kolorowania i wspaniałej zabawy. Oryginalna nazwa bajki to The Good Dinosaur. Opowiada nam historię małego dinozaura i jego ciekawych perypetii pokoloruj je wszystkie na tej malowance.

Zagraj...


Dawno Temu w Trawie

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy tutaj mieli kolorowankę z postaciami z bajki Disneya o nazwie Dawno temu w trawie. Film ten miał dość dawno temu premierę gdyż już w 1998 roku. Jednak cały cza jest on na topie. Bajka ta opowiada nam przygody mrówki o imieniu Flik, która chce pomóc swojej mrówczej rodzinie jednak doprowadza do zniszczenia zapasów na cały rok. Zachęcamy do oglądania aby dowiedzieć co się dalej wydarzy w tej bajce Dawno temu w trawie.

Zagraj...


Złomek bujdy na resorach

Ocena gry

Kolejna postać dla dzieci, a w szczególności dla wszystkich chłopców. Koloruj złomek bujdy na resorach i jego przyjaciół w innych ciekawych obrazkach przygotowanych dla Was.

Zagraj...


Zygzak Mcqueen online

Ocena gry

Kolejna kolorowanka z autami tym razem pochodzą one z bajki Disney i nasz główny bohater do kolorowania. Na podglądzie mamy oczywiście kolor czerwony ale Wy macie możliwość zmiany i kolorowani na dowolnie przez Was wybrany jaki Wam tylko pasuje.

Zagraj...


Piesek z bajki Disneya 101 dalmatyńczyków

Ocena gry

Do pokolorowania będziemy mieli postać z tej bajki. Mamy także możliwość drukowania obrazków na naszym serwisie. Oczywiście nie wszystkich z nich. Popularne jest tutaj kolorowanie online myszką.

Zagraj...


Malowanka z traktorem

Ocena gry

Traktory to maszyny które używane są bardzo często na polach gdzie muszą pracować. Podpina się do nich różne maszyny i spełniają bardzo dużo zadań. Są niezbędne dla każdego rolnika. Ty możesz taki traktor w tej kolorowance pokolorować całkowicie za darmo.

Zagraj...


Samolocik

Ocena gry

Prosta i fajna malowanka dla najmłodszych chłopców gdzie czekają na Was w tym dziale samolociki do wykonania. Pokoloruj go i zobacz jak się będzie prezentować taka gotowa kolorowanka.

Zagraj...


Piosenkarka

Ocena gry

Czeka na Was kolorowanka z piosenkarką w roli głównej. Dzięki obrazkowi możesz upodobnić postać malując jej do dowolnej na całym świecie piosenkarki. Wykaż się inwencją twórczą i zobacz jak będzie taki obrazek się komponował.

Zagraj...


Obrazek z muchomorkiem

Ocena gry

Fajny domek w grzybku mamy dla Was do pomalowania. Obok niego widzimy robaczka który właśnie ten domek zamieszkuje. Pokoloruj cały obrazek lub jeżeli wolisz kliknij na ikonę drukowania aby pomalować go kredkami.

Zagraj...


Malowanka z grzybkiem

Ocena gry

Czeka na Was grzybek w który zamieszkał robaczek. Razem bardzo fajnie i ciekawie komponuje się ta malowanka. Nadaj jej kolorów i zobacz jak będzie wyglądać jeżeli ją pomalujesz.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 511794 ocena: 0.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 499753 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 65682 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 40953 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 35127 ocena: 7.00

 • Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Kolorowanka Diddl dla dzieci

  Oglądana: 29318 ocena: 8.00

Reklama

cookie