Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Dziesięć minek

Ocena gry

Na obrazku, w ładnej, prostokątnej ramce została narysowana liczba dziesięć, która składa się z dwóch cyfr. Dookoła ramki narysowane jest tyle samo uśmiechniętych buziek. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka oraz tła.

Zagraj...


Dziesięć ptaszków

Ocena gry

Na obrazku znajduje się liczba dziesięć a wokół niej dziesięć pięknych ptaszków. Dzięki tej grze możesz nauczyć się liczyć. Na pewno znasz już wcześniejsze cyfry, a jeśli nie to szybko się z nimi zapoznaj. Miłej zabawy!

Zagraj...


Świecąca dziesiątka

Ocena gry

Sprawdź czy umiesz liczyć do dziesięciu. Pokoloruj cały obrazek na którym znajduje się liczba dziesięć oraz dwie gwiazdki które znajdują się koło niej. Liczbę dziesięć stanowią dwie cyfry jeden oraz zero. Wybierz najładniejsze kolory.

Zagraj...


Liczenie do dziesięciu

Ocena gry

W tej grze uczymy się liczyć. Na obrazku przedstawiona jest cyfra dziesięć, a obok niej dwie dłonie z pokazanymi wszystkimi palcami, które oznaczają dziesięć. Pokoloruj cały obrazek tylko najładniejszymi kolorami.

Zagraj...Dziewięć motyli

Ocena gry

Matematyka to fajna sprawa. Na tym obrazku zostało narysowanych dziewięć motyli, po trzy w każdym rzędzie. Każdy z nich ma kilka super wzorów na skrzydłach, które są bardzo ładne dopiero gdy się je pokoloruje. Obok nich narysowana jest cyfra dziewięć.

Zagraj...


Robak z dziewiątki

Ocena gry

Zobacz jak łatwo można zrobić z nudnej cyferki super obrazek. Tym razem z dziewiątki zrobiono robaka. Ma on głowę, oczy i inne super elementy. Pokoloruj obrazek a będzie to super zabawa, podczas której nauczysz się nowej cyferki.

Zagraj...


Dziewięć minek

Ocena gry

Sprawdź czy pamiętasz jak wygląda cyfra dziewięć. Pokoloruj obrazek i zobacz jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań. Obok cyfry dziewięć znajduje się kilka uśmiechniętych minek. Jeśli chcesz pokoloruj każdą minkę w innym kolorze.

Zagraj...


Dziewięć piskląt

Ocena gry

Matematyczne zabawy dla niej i dla niego. Specjalnie dla Ciebie twórca tej gry zaprojektował cyfrę dziewięć do pomalowania i dodał obok niej taką samą liczbę pięknych kurczątek. Możesz nauczyć się dzięki temu liczyć. Na pewno znasz już wcześniejsze cyfry, a jeśli nie to szybko się z nimi zapoznaj. Miłej zabawy!

Zagraj...


Świecąca dziewiątka

Ocena gry

Zobaczcie piękną dziewiątkę, która została narysowana specjalnie dla Was. Wygląda ona tak samo jak cyfra sześć jednak jest odwrócona do góry nogami. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie cyfry oraz gwiazdy, która się przy niej znajduje.

Zagraj...


Liczenie do dziewięciu

Ocena gry

Przenieście się do gry, gdzie został przedstawiony obrazek z cyferką 9. Ta gra posłuży każdemu dziecku do nauczenia się cyfry 9. Pozna ono jak wygląda ta cyfra i ile palców ją symbolizuje. Każde dziecko na pewno rozwinie się z tą grą. Powodzenia!

Zagraj...


Osiem lodów

Ocena gry

W tej grze została przedstawiona cyfra osiem. Koło niej narysowano osiem lodów, które musimy pokolorować. Każdego z nich pokoloruj innym kolorem. Wybierz najładniejsze odcienie i gotowe. Nie zapomnij pokolorować tła.

Zagraj...


Miś ósemka

Ocena gry

Ten miś to super zabawka. Jest on stworzony z dwóch kółek. Ma ładne oczka, uśmiech i bardo malutkie uszy. Dzięki takiemu porównaniu, na pewno już na zawsze zapamiętasz jak wygląda cyfra osiem. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...


Liczymy do ośmiu

Ocena gry

Ta ósemka została zakopana przez kilka minek. Są one uśmiechnięte i w kształcie koła. Jeśli jesteś spostrzegawczy na pewno zauważysz między nimi cyfrę osiem, która także składa się z dwóch kółek. Powodzenia! Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Osiem zwierząt

Ocena gry

W tej grze numery zostało przedstawionych osiem zwierzątek. Są tam kaczuszki oraz myszki. Wszystkie zostały ukryte między cyfrą, którą dzisiaj poznasz. Będzie to ósemka. Wybierz kilka kolorów i wypełnij nimi cały obrazek. Miłej zabawy!

Zagraj...


Świecąca ósemka

Ocena gry

W tej grze została dla Ciebie narysowana cyfra osiem. Składa się ona z dwóch połączonych ze sobą kółeczek. Górne koło jest mniejsze natomiast dolne większe. Pokoloruj cały obrazek i poznaj nową cyfrę. Wszystkie kolory znajdują się po prawek stronie ekranu.

Zagraj...


Liczenie do ośmiu

Ocena gry

W tej grze narysowano obrazek z cyferką 8. Obok niej znajdują się dwie ręce na których jest pokazane tyle palców ile oznacza cyfra osiem. Taka gra pomoże w nauce skomplikowanych cyfr. Pokoloruj cały obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523058 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87092 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50259 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie