Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Cheerleader Bratz

Ocena gry

Jedna z naszych ulubionych lalek Bratz jest od dzisiaj cheerleaderką. Jej zadaniem jest nauczenie się układu tanecznego który zostanie zaprezentowany na meczu, natomiast naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka przedstawiającego tą scenkę.

Zagraj...


Barney i przyjaciele

Ocena gry

Pokoloruj Barneya, który jest smokiem. Możesz wybrać każdy z możliwych kolorów. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądał ten smok. Może być jednokolorowy lub wielokolorowy. Sprawdźcie wszystkie możliwe opcje.

Zagraj...


Księżniczka Bella

Ocena gry

Na tym obrazku została narysowana księżniczka Bella w swojej najładniejszej sukni. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka. Księżniczka ma brązowe włosy i długą żółtą suknię zdobioną kolorowymi kryształkami. Pokoloruj tło obrazka.

Zagraj...


Piękna i Bestia

Ocena gry

Zobaczcie jak wygląda bal na którym zjawili się Piękna i Bestia. Na tym balu po pocałunku tych dwojga zakochanych Bestia zamieni się w prawdziwego księcia. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie całego obrazka najładniejszymi kolorami.

Zagraj...Alvin i Chipmunks

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym zostali narysowani Alvin i Chipmunks. Obok nich znajdują się kolorowe farbki, które umożliwią nam pokolorowanie tych dwóch postaci. Wybierz najładniejsze z nich.

Zagraj...


Batman w pelerynie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający Batmana w jego ulubionym stroju. Jak pamiętasz ma on strój składający się z samych czarnych elementów. Na głowie nosi maskę i zawsze posiada przy sobie jakąś ciekawą broń. Pokoloruj obrazek przedstawiający tego superbohatera.

Zagraj...


Siostry księżniczki

Ocena gry

Czas pokolorować obrazek na którym zostały narysowane dwie księżniczki, które są siostrami. Na pewno wiecie jak mają na imię. Jedna z nich to Elsa, druga Anna. Obie ubrane są w piękne i bardzo zdobione suknie. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Garfield w piżamie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający kota Garfielda w kolorowej piżamie. Na jego głowie znajduje się czapeczka do spania a pod pachą niesie swojego ulubionego misia przytulankę. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...


Bałwanek Olaf

Ocena gry

Na obrazku został narysowany latający bałwanek Olaf. Jest to najlepszy przyjaciel Elsy. Pod bałwankiem został przedstawiony napis, który oznacza imię bałwanka. Wybierz najładniejsze kolory i zamaluj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Księżniczka Pokachontaz

Ocena gry

Czy znacie księżniczkę Pokachontaz? Jest to bardzo waleczna księżniczka, która stoczyła wielką bitwę. Naszym zadaniem jest pokolorowanie całego obrazka za pomocą najładniejszych kolorów. Pokoloruj jej długie włosy oraz indiańską suknię.

Zagraj...


U księżniczek Frozen

Ocena gry

Nadszedł czas na spotkanie z księżniczkami Frozen a także z księciem Krzysztofem oraz bałwankiem Olafem. Za pomocą wirtualnych kredek możemy pomalować cały obrazek. Wszystkie kolory znajdują się dokoła obrazka.

Zagraj...


Długowłosa Roszpunka

Ocena gry

Poznajcie księżniczkę Roszpunkę, która to postanowiła odwiedzić was w dzisiejszej kolorowance. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie włosów księżniczki, jej twarzy a także sukni i dodatków jakie posiada. Wybierz ładne kolory i wypełnij nimi cały obrazek. Powodzenia!

Zagraj...


Rozgwiazda Patryk w samochodzie

Ocena gry

Rozgwiazda Patryk postanowił odwiedzić swoich krewnych, dlatego spakował walizki, wsiadł do swojego samochodu i wyruszył w podróż. Naszym zadaniem jest pokolorowanie zarówno Patryka jak i jego samochodu. Nie zapomnij pokolorować tła.

Zagraj...


Spongebob i Patryk

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym zostali narysowani bohaterowie z naszej ulubionej bajki o Spongebob i Patryku Rozgwieździe. Oboje postanowili wybrać się na połów ośmiornic za pomocą siatki. Miłej zabawy!

Zagraj...


Spike z My Little Pony

Ocena gry

Pokoloruj groźnego Spike z bajki My Little Pony. Jest to pies, który został narysowany w obroży z wystrzyżonymi kłami. Wypełnij wszystkie białe pola najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Pinkie Pie i parasol

Ocena gry

Pinkie Pie to jeden z najładniejszych kucyków jaki kiedykolwiek powstał. W tej kolorowance został narysowany z parasolem z rękach. Używa go ponieważ jest bardzo gorąco, a dzięki niemu ma trochę cienia. Wybierz ulubione kolory i go pomaluj.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87094 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie