Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Szybka łódź

Ocena gry

Zaraz startują wyścigi, a łódź jeszcze nie gotowa. Szybciej pomóż mi i pomaluj ten statek jak najszybciej. Mamy mało czasu. Pamiętaj żeby pomalować wszystkie szczegóły. Niczego nie może zabraknąć.

Zagraj...


Statek z oczami

Ocena gry

Zobacz te motorówki, jedna motorówka czeka na Ciebie właśnie w tej kolorowance. Zobacz i ją pokoloruj. Ten statek ma już dość swojego starego wyglądu. Poprosił nas o pomoc. Niestety ja nie znam się na malowaniu statków ale ty na pewno sobie z tym poradzisz. Powodzenia.

Zagraj...


Kuter rybacki

Ocena gry

Tym kutrem wyławiane są ryby które później trafiają do naszej kuchni. Może wspomożemy rybaków i pomalujemy go jakoś ładnie? Popuść wodzę fantazji i spraw by ten kuter był wyjątkowy.

Zagraj...


Statek i słońce

Ocena gry

Spójrz na ten piękny statek. Może wzbogacimy go o kilka nowych kolorów? Jesteś gotowy? W takim razie chwyć za któryś z kolorów znajdujących się po prawej stronie ekranu i pomaluj go jak tylko zechcesz.

Zagraj...Wyścig fregat

Ocena gry

Ta łódka bierze udział w wyścigu fregat już za dwanaście godzin a jeszcze brak na niej farby. To jest twoje zadnie wymyśl świetną kombinację kolorów dla tej łodzi. Niech każdy wie kto na niej płynie.

Zagraj...


Łódka do sportów

Ocena gry

Nowe Jachty czekają. Ta łódka służy do sportów ekstremalnych. Jej właściciel za kilka godzin zaczyna swoje ćwiczenia do zdobycia pucharu w dyscyplinie wodnej. Chwyć szybko za farbę i nałóż kilka ładnych kolorów na tą łódkę zanim wróci na trening.

Zagraj...


Statek na horyzoncie

Ocena gry

Widzisz ten statek na horyzoncie przyjacielu? Musimy go odmalować jak najszybciej. Za chwilę wyrusza w kolejną podróż a jeszcze nie ma nowego lakieru. Ruszaj się, chwyć za pędzel i pokoloruj go całego.

Zagraj...


Dryfująca tratwa

Ocena gry

Nasz okręt został zniszczony podczas ostatniej walki. Dryfujemy tak już od dłuższego czasu. Z nudów może pomalujemy tą tratwę ? Przynajmniej nie będzie nam się tak nudzić.

Zagraj...


Statek piratów

Ocena gry

Na tym statku pływają piraci pływający po całym oceanie. Wciel się w część ich załogi i odmaluj ten okręt tak aby wyglądał groźnie. Nasz okręt musi zostać postrachem oceanu.

Zagraj...


Prom na fali

Ocena gry

Zadaniem tego promu jest transport ludzi pomiędzy odległymi wyspami i kontynentami. Niestety sól morska wypłukała jego piękny kolor. Odmaluj go wybierając odpowiednie kolory z palety po prawej stronie ekranu

Zagraj...


Olbrzym i dziewczynka

Ocena gry

Ta dziewczynka ucieka przed wielkim olbrzymem samochodem, ponieważ olbrzym robi bardzo długie kroki i gdyby nie samochód to olbrzym by ją dogonił. Jednak duży człowiek nie chce zrobić jej krzywdy a się z nią zaprzyjaźnić. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Auta Disneya

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokolorowanie obrazka przedstawiającego auto z bajki Disneya. Samochód ten ma za zadanie przenieść za pomocą swojego haka wszystkie beczki poza podwórko. Aby pomalować obrazek kliknij na dany kolor a następnie na białe pole, które chcesz nim wypełnić.

Zagraj...


Ślubna para

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający ślubną parę. Na obrazku mąż podaje kwiaty swojej żonie. Są oni bardzo zakochani i pozują do portretu. Możesz go pokolorować używając w tym celu wszystkich dostępnych kolorów. Jest ich aż 21. Udanej zabawy!

Zagraj...


Wściekłe Angry Birds

Ocena gry

Oh nie! Ktoś wykradł jajka wszystkim Angry Birds. Teraz są wściekli i patrzą w puste gniazda. Jednak nad nimi widać dziwne postacie. To złe świnie je porwały i zabrały ze sobą w balonach. Pokoloruj ten ciekawy obrazek.

Zagraj...


Mała kropelka

Ocena gry

Ta mała kropelka mieszka w wodzie i potrzebuje Twojej pomocy. W związku z tym, że było bardzo gorąco, prawie wyparowała i jest bardzo biała. Wybierz niebieski kolor i ją całą pokoloruj. Udanej zabawy. Zaproś do niej swoich przyjaciół.

Zagraj...


Piknik Mini

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym jest narysowana Myszka Mini oraz jej przygotowania do pikniku. Myszka właśnie nakryła do stołu, rozłożyła serwetę oraz tacę z jedzeniem. Udanej zabawy z super malowanką!

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87093 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie