Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Świecąca piątka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 5. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że w szkole jest to prawie najlepsza ocena, lepsza jest już tylko szóstka. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tej cyferki oraz wszystkich elementów jakie znajdują się w jej otoczeniu.

Zagraj...


Liczenie do pięciu

Ocena gry

Przenieście się do gry, gdzie został przedstawiony obrazek z cyferką 5. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z wystawionymi wszystkimi palcami. Taka gra bardzo edukuje i ułatwia zapamiętywanie. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Powodzenia.

Zagraj...


Cztery choinki

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym specjalnie dla Ciebie zostały narysowane cztery choinki, które oznaczają taką liczbę jaka została napisana obok drzewek. Ta gra przypomni nam o świętach i o klimacie który im towarzyszy. Miłej zabawy!

Zagraj...


Czwóreczka

Ocena gry

Poznajcie czwóreczkę. Jest to cyferka, która swoim kształtem przypomina bociana na jednej nodze. Użyjcie swojej wyobraźni i pokolorujcie cały obrazek. Czas na extra zabawę! Postarajcie się zapamiętać cyfrę cztery aby móc zagrać w inne edukacyjne gry z cyferkami.

Zagraj...Liczymy do czterech

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra cztery. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra 4. Użyj przygotowanych w grze barw i pokoloruj obrazek. Zaproś do gry wszystkich swoich przyjaciół.

Zagraj...


Króliczki i jeżyk

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery zwierzątka, które wspinają się po cyfrze cztery. Trzy z nich to króliczki natomiast jeden to jeżyk. Policz ile to zwierzątek. Odejmij od siebie cyfry i zobacz ile jest króliczków a ile jeżyków. Naucz się odejmowania, dodawania i cyfry 4.

Zagraj...


Świecąca czwórka

Ocena gry

Tym razem poznamy cyfrę 4. Ma ona niezbyt skomplikowany kształt, jednak żeby ją zapamiętać potrzeba ją poćwiczyć, na przykład poprzez jej pomalowanie. Zadanie, które zostało przydzielone do gracza jest bardzo proste ale wymaga skupienia.

Zagraj...


Liczenie do czterech

Ocena gry

W tej grze narysowano obrazek z cyferką 4. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona pięść z wystawionymi tyloma palcami ile oznacza ta liczba. Taka gra pomoże w nauce mało skomplikowanych cyfr. Gra polega na pokolorowaniu wszystkich elementów z obrazka. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Trzy słonie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek, na którym zostały przedstawione trzy małe słoniki. Spróbuj je policzyć a następnie zapamiętaj, jak wygląda cyfra, która oznacza ich ilość. Znajduje się ona koło pierwszego słonika. Powodzenia!

Zagraj...


Trójka z zębami

Ocena gry

Tym razem autor gry postanowił w sposób humorystyczny przedstawić cyfrę trzy, którą to narysował jako zwierzątko z bardzo ostrymi zębami. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, oraz tła na jakim się znajduje. Miejmy nadzieję, że gra pomoże się Wam nauczyć nowej cyferki.

Zagraj...


Liczymy do trzech

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę, którą to będzie cyfra 3. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza dana cyferka. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek. Zapamiętaj wygląd cyfry 3 i spróbuj ją napisać na prawdziwej kartce.

Zagraj...


Trzy zwierzątka

Ocena gry

Na pewno znacie psa Bobika oraz myszki które uwielbiają cyferki. Tym razem także poznamy małego kotka, który jest ich przyjacielem. Liczba zwierzątek na obrazku oznacza wartość cyfry 3.Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca trójka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 3. Wygląda ona jak dwa brzuszki. Powinny one być takiej samej wielkości. W tej kolorowance musimy jedynie pomalować tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje.

Zagraj...


Liczenie do trzech

Ocena gry

W tej grze został narysowany obrazek z cyfrą 3. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z trzema palcami, które oznaczają wartość narysowanej cyfry. To z pewnością pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu uczniowi.Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Miłej gry!

Zagraj...


Dwa pajacyki

Ocena gry

Na tym obrazku specjalnie dla Ciebie została namalowana taka liczba kolorowych pajacyków, którą oznacza cyfra zapisana obok nich. To na pewno ułatwi Ci wyobrażenie sobie ile oznacza ta cyfra. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak się zmieni.

Zagraj...


Dwójeczka

Ocena gry

Poznajcie dwójeczkę. Jest to cyfra, która swoim kształtem przypomina zwierzątko. Tak, zgadliście to jest żuraw. Pokolorujcie cały obrazek. Czas na wspaniałą zabawę, dzięki której w końcu można się czegoś nowego nauczyć.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87094 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie