Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Sportowe auto

Ocena gry

Przysłali nam już ostatni samochód który weźmie udział w jutrzejszym wyścigu. Trzeba go pomalować tak jak resztę pozostałych bolidów. Ten samochód zostawię tobie. Mam nadzieję że sobie poradzisz i wymyślisz dla niego nową oryginalną stylistykę. Liczę na ciebie.

Zagraj...


Gwiazdkowe auto

Ocena gry

To auto należy pomalować na jakiś ładny kolor. Tylko od ciebie zależy jak ten samochód będzie wyglądał. Pamiętaj o wszystkich szczegółach, takich jak gwiazdki. Przekonaj się jaki kolor będzie najlepiej pasował do tego samochodu.

Zagraj...


Sesja zdjęciowa

Ocena gry

Pomocy! Za chwilę robimy zdjęcia na okładkę najnowszego magazynu ze sportowymi samochodami. Niestety wszystkie kolory zniknęły. Musisz nam pomóc. Pomaluj ten samochód, a także dobierz odpowiedni strój ubioru dla naszej modelki. Wszystko jest w twoich rękach.

Zagraj...


Auto babci

Ocena gry

Babcia Marta kupiła niedawno nowy samochód. Niestety nie może się zdecydować na jaki kolor go pomalować. Pomóż jej i ustal dla tego auta idealny kolor, spośród dostępnych w grze.

Zagraj...Auto na wyścig

Ocena gry

Dzisiaj trafił do nas kolejny samochód który weźmie udział w jutrzejszym wyścigu. Potrzebuje jeszcze kilku poprawek w tym zmianę koloru. To twoje zadanie. Wybierz dla niego odpowiedni kolor i pomaluj jego wszystkie szczegóły.

Zagraj...


Salon samochodowy

Ocena gry

W salonie samochodowym pojawił się właśnie najnowszy model pożądanego przez wszystkich auta. Zadbaj o jego świetną prezentację i pomaluj go, wybierając farby dostępne z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Zepsute auto

Ocena gry

Do naszego salonu trafił dzisiaj kolejny zepsuty samochód. Nasi mechanicy zajmą się wszystkim aby samochód dalej mógł jeździć ale to ty musisz zająć się jego wyglądem. Pospiesz się. Klient nie będzie długo czekał.

Zagraj...


Bolid wyścigowy

Ocena gry

Kierowca tego bolidu bierze udział w największym wyścigu na świecie. Dobierz dla niego super wyścigowe kolory do jego nowego samochodu. Pamiętaj aby pomalować wszystkie szczegóły tego sportowego auta.

Zagraj...


Polskie auto

Ocena gry

Przed tobą ciężkie zadanie. Musisz wybrać kolor dla nowego rodzaju aut produkowanych w Polsce. Pamiętaj aby wybrać najlepszy. Już nie długo samochód trafi do sprzedaży na całym świecie.

Zagraj...


Auto rodzinne

Ocena gry

Pewien właściciel auta rodzinnego potrzebuje twojej pomocy. Chce zmienić kolor swojego samochodu ale nie jest zdecydowany który z nich będzie najlepszy. Pomaluj go na kilka kolorów i wybierz dla właściciela najlepszy z dostępnych.

Zagraj...


Samochód z oczami

Ocena gry

Ten samochód z oczami potrzebuje remontu. Wszystkie usterki zostały już naprawione. Został już tylko ostatni element remontu. Auto to potrzebuje nowego lakieru. Pomaluj go na swój ulubiony kolor, na pewno mu się spodoba.

Zagraj...


Elegancki samochód

Ocena gry

Ten elegancki samochód jest warty bardzo dużo pieniędzy. Jego właściciel zaufał twojemu talentowi i postanowił powierzyć ci zadanie pomalowania go. Wybierz najlepszy z dostępnych kolorów. Jego właściciel na pewno będzie zachwycony.

Zagraj...


Traktor

Ocena gry

Tym razem trafił nam się naprawdę stary traktor. Musimy pomóc właścicielowi w wybraniu dla niego nowego koloru i pomalowaniu go. Skorzystaj z barw dostępnych w palecie kolorów.

Zagraj...


Samochód z żyrafą

Ocena gry

Ten samochód przewozi zwierzęta dla zoo. Tym razem przewozi żyrafę. Wzbogać świat zoo w żywe kolory i pomaluj samochód i inne elementy na jaki kolor tylko zechcesz.

Zagraj...


Holownik

Ocena gry

Holowniki wszystkim kojarzą się z szarymi, starymi samochodami. Udowodnij, że tak wcale nie musi być. Pomaluj ten holownik tak aby wyróżniał się na drodze. Do wyboru masz całą paletę kolorów, znajdujących się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Autobus szkolny

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomalowanie tego autobusu najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj autobus ten codziennie przewozi ogromną ilość dzieci do szkoły. Postaraj się więc pomalować go starannie wybierając farby znajdujące się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie