Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Liczymy do dwóch

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę, którą tym razem będzie cyfra 2. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra dwa. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek składający się z cyfry, buziek, ramki i tła.

Zagraj...


Dwie myszki

Ocena gry

Poznajcie dwie myszki rozrabiary, które uwielbiają zawsze razem ze sobą psocić. Tym razem postanowiły, że wespną się na dużą cyfrę 2. Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze, w której znajduje się tyle myszek ile oznacza cyfra. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca dwójka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 2. Jest to magiczna cyferka, która spadła z nieba razem z gwiazdką. W tej kolorowance musimy pomalować tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje. Użyjmy w tym celu najładniejszych kolorów.

Zagraj...


Liczenie do dwóch

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 2. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z wystawionymi dwoma palcami. To na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu dziecku. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Czas na super zabawę!

Zagraj...Jedynka i żyrafa

Ocena gry

Kształt jedynki delikatnie przypomina żyrafę. Jest to jakby dzióbek z bardzo długą nóżką. A przecież każdy wie, że żyrafa też ma taką długą szyję. Zamaluj wszystkie elementy z obrazka, zarówno cyferkę jeden jak i żyrafę i tło.

Zagraj...


Jedyneczka

Ocena gry

Poznajcie jedyneczkę. Jest to cyferka, która swoim kształtem przypomina zwierzątko. Użyjcie swojej wyobraźni i zgadnijcie co to może być. Pokolorujcie cały obrazek. Czas na wspaniałą zabawę, dzięki której w końcu można się czegoś nowego nauczyć.

Zagraj...


Liczymy do jednego

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra 1. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra jeden. Buźka jest uśmiechnięta zawsze w tedy kiedy dzieci uczą się czegoś nowego. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Piesek i cyferka jeden

Ocena gry

Poznajcie psa Bobika, który uwielbia zawsze znajdować się wszędzie jako pierwszy. Tym razem także jako pierwszy dotarł do tej kolorowanki. Ponad to niesie on na plecach dużą cyfrę 1. Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca jedynka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 1. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że pierwsze miejsce jest najlepsze. Jednak może też oznaczać jedynkę w szkole, a to już nie jest takie dobre. Na szczęście w tej kolorowance musimy pomalować tylko tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje.

Zagraj...


Liczenie do jednego

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 1. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona pięść z wystawionym jednym palcem. To na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu przedszkolakowi. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Zabawny helikopter

Ocena gry

Właścicielka tego helikoptera postanowiła rozbawić swoich przyjaciół, malując swój helikopter w jakiś śmieszny sposób. Daj się ponieść wodzy fantazji i wymyśl jakiś nowy śmieszny styl dla tego śmigłowca.

Zagraj...


Helikopter wojskowy

Ocena gry

Wojskowy helikopter zajmuje się wsparciem piechoty oraz ostrzeliwaniem pozycji wroga z daleka. Ten helikopter jest nie gotowy. Potrzebujemy dla niego nowego kamuflażu poprzez pomalowanie go na jakiś spośród dostępnych barw po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Helikopter Maciek

Ocena gry

Helikopter Maciek chce zmienić swój kolor na jakiś nowy. Znudziło mu się bycie cały czas bladym. Możesz mu w tym pomóc. Wybierz któryś z kolorów z palety i nadaj Maćkowi nowego blasku.

Zagraj...


Helikopter żyrafa

Ocena gry

Helikopter wyglądający jak żyrafa? Właśnie taki pojazd musimy pomalować. Każdy wie że żyrafy mają żółty kolor ale nie każdy helikopter musi taki być. Użyj jakiego chcesz koloru do pomalowania tego pojazdu.

Zagraj...


Helikopter telewizyjny

Ocena gry

Właśnie takim helikopterem telewizja nagrywa różnego rodzaju krajobrazy i wydarzenia ze świata. Potrzebujemy dla niego jakiegoś nowego koloru ponieważ stary jest już brzydki. Daj się ponieść fantazji i pomaluj go tak jak chcesz.

Zagraj...


Helikopter transportowy

Ocena gry

Ten wojskowy helikopter transportuje rannych podczas wojny. Musimy go tylko odmalować i będzie gotowy do dalszej służby. Chwyć za swój pędzel i wybierz któryś z dostępnych kolorów.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522518 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506538 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85327 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49786 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48485 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46605 ocena: 10.00

Reklama

cookie