Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Helikopter z oczami

Ocena gry

Ten helikopter ma oczy! Jestem przekonany że wyglądał by dużo lepiej gdyby był kolorowy. Może się przekonamy czy mam rację ? Chwyć za pędzel i nadaj mu nowego pięknego koloru.

Zagraj...


Startujący helikopter

Ocena gry

Helikopter zaraz startuje, a nadal nie jest pomalowany. Szybko chwyć za farby i jak najszybciej go pomaluj. Pamiętaj, że pilotom się spieszy ale musimy zadbać o dokładność. W końcu nowy lakier będzie jego nową wizytówką.

Zagraj...


Lądujący samolot

Ocena gry

Ten samolot ma za sobą długą podróż. Piloci lecący nim właśnie kończą pracę, a my właśnie zaczynamy. Naszym zadaniem jest pomalowanie go na nowe barwy firmy, która zajmuje się przewozem osób. Bierzmy się za malowanie.

Zagraj...


Odrzutowiec wojskowy

Ocena gry

Baza wojskowa ma bardzo ciężkie zadanie z którym musimy im pomóc. Ich nowy myśliwiec jest wyjątkowo szybki, zwinny i wyposażony w najlepsze rakiety. Niestety brakuje mu kamuflażu. Widać go z daleka jak leci, a tego nie chcemy, uderzając z zaskoczenia. Pomaluj go w ciemnych barwach aby przeciwnicy go nie dostrzegli.

Zagraj...Samolot turystyczny

Ocena gry

Tym razem do pomalowania dostaliśmy mały samolot turystyczny. Codziennie zajmuje się on przewożeniem turystów, którzy chcą zwiedzić nowe, ciekawe miejsca. Nadaj samolotowi odpowiednie kolory aby był kojarzony z wakacyjnymi wycieczkami.

Zagraj...


Samolot w hangarze

Ocena gry

Dzisiaj do pomalowania przygotowaliśmy ci nie tylko samolot ale cały hangar razem ze stojącym przed nim samochodem. Aby nadać im jakiegoś koloru wybierz jeden z możliwych z palety kolorów po prawej stronie ekranu po czym narzucaj kolory w odpowiednie miejsca.

Zagraj...


Wojskowy samolot

Ocena gry

Przed tobą widnieje najnowszy model odrzutowca. Jest to najszybszy samolot w historii ale jego twórcy nie mieli czasu go pomalować, a to jest niezbędne do jego prezentacji. Wybierz któryś z kolorów dostępnych w grze i pomaluj go całego nie zapominając o żadnym szczególe.

Zagraj...


Samolot na opryski

Ocena gry

Tym samolotem lata Robert. Robert pomaga pobliskim mieszkańcom przy pracy na ich polach. Lata on tym samolotem i zsyła opryski na chore rośliny aby wyzdrowiały. Mieszkańcy chcą mu się odwdzięczyć dlatego chcą abyś pomalował jego samolot. Robert na pewno się ucieszy z nowego koloru jego pojazdu.

Zagraj...


Samolot akrobatyczny

Ocena gry

Ten samolot jutro bierze udział w pokazie lotów akrobatycznych. Wszystko jest już gotowe. Brakuje tylko nowej farby dla tej maszyny. Nikt nie może podjąć decyzji, który z kolorów jest najlepszy. Pomaluj go na swój ulubiony kolor a na pewno wszyscy będą szczęśliwi.

Zagraj...


Duży samolot

Ocena gry

Ten ogromny samolot zajmuje się transportem ludzi z najodleglejszych krańców świata. Firma która zajmuje się transportem ludzi potrzebuje naszej pomocy przy pomalowaniu ich nowego modelu samolotu. Chwyć za pędzel i jak najszybciej zmień jego obecny kolor na nowy.

Zagraj...


Szybowiec

Ocena gry

Cóż za piękny szybowiec. Jednak do perfekcji mu wiele brakuje. Na szczęście to ty możesz sprawić, że będzie idealny. Pomaluj go tak aby stał się najpiękniejszym szybowcem w dziejach. Skorzystaj z palety barw po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Samolot jakich wiele

Ocena gry

Ten samolot to klasyk podniebnych podróży. Użyj wszystkich możliwych kombinacji kolorów aby stworzyć idealny samolot dla siebie. Barwy możesz wybrać z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Gwiazdkowy samolot

Ocena gry

Czarodziej Kacper postanowił sprawdzić co się dzieje w mieście. Jest bardzo dobrym czarodziejem i zawsze pomaga potrzebującym. Dlatego chce być widoczny z daleka. Do tego jednak potrzebuje twojej pomocy przy pomalowaniu jego samolotu.

Zagraj...


Samolot w chmurach

Ocena gry

Ten samolot ma przed sobą ważny lot pokazowy. Będzie on przelatywał bardzo blisko chmur i musi być widoczny z daleka. Pomaluj go na jakieś jasne kolory aby ludzie widzieli jego podniebne akrobacje z ziemi.

Zagraj...


Traktor wujka

Ocena gry

Wujek Staszek potrzebuje naszej pomocy na farmie. Ostatnio kupił nowy traktor ale nie podoba mu się jego obecny kolor. Chwyć za farbę i pomaluj go tak aby spodobał się Staszkowi. Macie podobne gusta więc jeżeli tobie będzie się podobał to jemu z pewnością też.

Zagraj...


Wóz strażacki

Ocena gry

Nowa straż pożarna dla dzieci. Strażacy z naszego miasta dostali nowy pojazd służbowy. Trzeba go tylko pomalować i będzie gotowy do jazdy. Zazwyczaj wozy strażackie są czerwone ale tylko i wyłącznie od ciebie zależy jaki będzie miał kolor.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522518 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506539 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85327 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49786 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48485 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46605 ocena: 10.00

Reklama

cookie