Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Listonosz i literka P

Ocena gry

Ten listonosz postanowił nauczyć Cię nowej literki. Będzie to litera P. Sprawdź czy uda Ci się zapamiętać jak wygląda. Pokoloruj cały obrazek zaczynając od listonosza a zakończ na tle, które otacza wszystkie elementy na obrazku.

Zagraj...


Duża literka P

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę P.Składa się ona z kreski oraz małego brzuszka. Ta gra z pewnością pozwoli się Wam w szybkim tempie nauczyć jednej z literek z alfabetu. Wybierz ładne kolory i zamaluj wszystkie białe pola.

Zagraj...


Literki o jak bąbelki

Ocena gry

Te literki przypominają bąbelki, które wydmuchuje się przez specjalny otwór. Oczywiście robi się to z bardzo spienionego płynu. Pokoloruj cały obrazek na kolory tęczy. Poznaj małą oraz dużą literkę O.

Zagraj...


Literki o jak koła

Ocena gry

Pokoloruj wszystkie cztery małe literki o, które wyglądają jak koła samochodu. Specjalnie zostały one tak ustawione, aby przypominały kształt pojazdu. Zaproś swoich kolegów do wspólnej gry. Miłej zabawy!

Zagraj...Łuk i litera O

Ocena gry

Sprawdź czy uda Ci się wykonać to ciekawe zadanie. Pokoloruj łuk oraz literkę O, która ma dzisiaj służyć temu, aby strzelano do niego jako do celu. Będzie więc służyło jako tarcza. Wymyśl ciekawe połączenie kolorystyczne i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Duża litera O

Ocena gry

Czy wiesz co przypomina duża litera O? Wygląda jak koło lub jak balonik. Jeśli uruchomisz wyobraźnię to na pewno uda Ci się to zapamiętać i w ten sposób nauczysz się kolejnej literki z alfabetu.

Zagraj...


Dwie literki M

Ocena gry

Literka M - wygląda jak korona. Jest to jedna z najładniejszych literek w alfabecie. Pomaluj ją jeśli chcesz nauczyć się nowej litery. Wybierz najładniejsze kolory. Zaproś do gry swoich przyjaciół.

Zagraj...


Mała literka m

Ocena gry

Pokoloruj wszystkie cztery małe literki m, które zostały narysowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki tej kolorowance nauczysz się jak wygląda ta literka. Wybierz ciekawe kolory które ułatwią Ci zapamiętywanie. Czas na wspaniałą zabawę z alfabetem.

Zagraj...


Banan i literka M

Ocena gry

Czas pokolorować cały obrazek, na którym został przedstawiony banan oraz duża i mała literka M. Wybierz najładniejsze kolory i za pomocą myszki wypełnij nimi wszystkie białe pola na obrazku. Postaraj się aby był to najładniejszy obrazek ze wszystkich innych.

Zagraj...


Litera M

Ocena gry

Pokoloruj wszystkie trzy literki M. Jest to duża literka M, która znajduje się prawie w połowie alfabetu. Wybierz najładniejsze kolory i zdecyduj która z nich będzie pomalowana danym kolorem. Naucz się całego alfabetu z tą wspaniałą grą.

Zagraj...


Duża i mała literka L

Ocena gry

Na obrazku zostały dla Ciebie narysowane małe i duże literki L. Mamy je do pary. Są dwie duże, oraz dwie małe literki L. To od Ciebie zależy na jaki kolor je pomalujesz. DO wyboru masz na przykład kolor: żółty, zielony, niebieski, różowy, czerwony i wiele innych ciekawych barw.

Zagraj...


Mała literka l

Ocena gry

Pokoloruj cały obrazek przedstawiający obrazek z małą literką l. Wybierz ładny kolor i dopasuj do każdej z literek. Mamy do wyboru mnóstwo barw i cztery literki do pomalowania.

Zagraj...


L jak lot

Ocena gry

Zobacz jakie ciekawe porównanie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. W grze mamy do nauczenia się literki L. Aby łatwiej było ją zapamiętać narysowaliśmy dla Ciebie obrazek z lecącym bocianem oraz dzieciątkiem. Wybierz ładne kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Duża litera L

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę L.Składa się ona z dwóch kresek. Ta gra z pewnością pozwoli się Wam w szybkim tempie nauczyć jednej z literek z alfabetu. Wybierz ładne kolory i zamaluj wszystkie białe pola.

Zagraj...


Duża i mała literka K

Ocena gry

Czy wiesz jak wygląda duża i mała literka k? Na pewno to wiesz ponieważ pewnie chodzisz już do szkoły. Pokoloruj wszystkie cztery literki i zobacz jak będzie wyglądał Twój edukacyjny obrazek na końcu gry. Miłej zabawy!

Zagraj...


Mała literka k

Ocena gry

Czas na pokolorowanie czterech takich samych literek k. W każdym rzędzie znajdują się dwie małe literki k. Sprawdź swoje możliwości i wypełnij kolorem wszystkie białe elementy.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522597 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506593 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85587 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49841 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48559 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46852 ocena: 10.00

Reklama

cookie