Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Trzy literki G

Ocena gry

Zachęć swoje dziecko do pogrania w tą ciekawą i edukacyjną grę. Kolorowanie trzech dużych literek G z pewnością ułatwi zapamiętywanie. Wówczas dziecku będzie łatwiej gdy pójdzie do szkoły. Nauka poprzez zabawę jest bardzo fascynująca.

Zagraj...


Mała i duża literka F

Ocena gry

Nadszedł czas na naukę nowej literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę F. Naszym zadaniem będzie oczywiście pokolorowanie literek i tła jakie znajduje się wokół nich.

Zagraj...


Mała literka f

Ocena gry

Pokoloruj małą literkę f, użyj w tym celu kawałków kolorowej kredy, która znajduje się obok obrazka. Dzięki tej grze poznasz kształt kolejnej literki, która umożliwi Ci w przyszłości naukę czytania. Mała literka f kształtem przypomina klucz francuski.Miłej zabawy!

Zagraj...


Literka f i mysz

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę F. Zagrajcie w tą extra gierkę, która z pewnością ułatwi Wam naukę alfabetu. Obok literek znajduje się myszka marząca o pysznym żółtym serze.

Zagraj...Duża literka F

Ocena gry

Czas nauczyć się kolejnej literki z alfabetu. Tym razem jest to duża litera F. Może przypomina Ci ona kształtem jakiś przedmiot? Jeśli tak, to lepiej dla Ciebie ponieważ na pewno zapadnie Ci dużej w pamięci. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Duża i mała literka E

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę E. Duża literka E wygląda jak grabie, natomiast mała jak zakręcony ogonek świnki . Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie oczywiście pokolorowanie literek i tła jakie znajduje się wokół literek.

Zagraj...


Mała literka e

Ocena gry

Pokoloruj cztery małe literki e. Dzięki tej grze nauczysz się małej części alfabetu. Wykonaj swoje zadanie i pokoloruj obrazek. Pochwal się swoim rysunkiem przyjaciołom, drukując go. Wybierz swoje ulubione kolory wśród dostępnych kolorowych mazaków.

Zagraj...


Literka E i jabłko

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą i małą literkę E. Obok literek znajduje się dojrzałe jabłko, które umili wam kolorowanie literki E. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się liter z alfabetu. Powodzenia!

Zagraj...


Duża literka E

Ocena gry

Zobaczcie jaka literka tym razem została narysowana specjalnie dla Was abyście mogli nauczyć się nowej literki z alfabetu. Jest to duża literka E. Naszym jedynym zadaniem w tej grze jest pokolorowanie tej literki dzięki czemu uda nam się szybciej zapamiętać jak ona wygląda.

Zagraj...


Duża i mała literka D

Ocena gry

Poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę D. Na literkę D zaczyna się na przykład wyraz dach. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie oczywiście pokolorowanie literek i tła.

Zagraj...


Małe d

Ocena gry

Sprawdź się w tej grze i pokoloruj cztery małe literki d. Zapamiętaj jak wyglądają i spróbuj je narysować na swojej kartce papieru. Ta gra jest idealna dla wszystkich dzieci, które pragną nauczyć się alfabetu w najprostszy sposób.

Zagraj...


Literka D i wielbłąd

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą i małą literkę D. Składa się ona z dwóch kresek. Obok literek znajduje się wielbłąd, który umili wam kolorowanie literki D. Ta gra ułatwi uczenie się alfabetu każdemu dziecku!

Zagraj...


3 duże literki D

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający trzy duże literki D. Wykorzystaj do tego dostępne po prawej stronie kawałki kolorowej kredy. Nie zapomnij pokolorować tła na którym się znajdują. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet.

Zagraj...


Duża i mała literka C

Ocena gry

Zagrajcie w tą nową grę i poznajcie różne literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę C. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie literek i tła na jakim się znajdują. Policz wszystkie literki.

Zagraj...


Mała literka c

Ocena gry

Pokoloruj cztery małe literki c. Ustawione są one w rzędzie po dwie w każdym. Ta gra z pewnością ułatwi Ci nauczenie się poszczególnych literek z alfabetu. Wykonaj swoje zadanie i pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Literka C i kurczak

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą i małą literkę C. Obok literek znajduje się kurczaczek w skorupce, który umili wam kolorowanie literki A. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się liter z alfabetu. Powodzenia!

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522399 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506470 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 84970 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49702 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48373 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 46166 ocena: 10.00

Reklama

cookie