Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Ciężarówka z paliwem

Ocena gry

Ta ciężarówka przewozi ogromne ilości paliwa do stacji benzynowych. Postaraj się pomalować ją na takie kolory aby była widoczna z daleka. To na pewno pomoże w bezpiecznym przewożeniu tego łatwo palnego materiału.

Zagraj...


Ciężarówka z sianem

Ocena gry

Ten samochód ma za zadanie przewozić siano dla rolników mieszkających na całej wsi. Spraw by nie był już tak ponury i pomaluj go najlepiej jak tylko potrafisz. Skorzystaj z kolorów dostępnych na palecie po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Mnóstwo liter Z

Ocena gry

Czas przygotować się do świetnej zabawy z literami z alfabetu. Należy je wszystkie pokolorować aby zapamiętać jak mają wyglądać. Na pewno przyda się to do czytania i wielu innych czynności w dorosłym i szkolnym życiu.

Zagraj...


Litery z alfabetu

Ocena gry

Te litery z alfabetu to już ostatnie jakie występują. Przygotuj się do świetnej zabawy z tą grą. Pokoloruj wszystkie białe pola i zobacz jaki obrazek Ci z tego wyjdzie. Każdą literkę możesz pokolorować na inny kolor.

Zagraj...List i litera Z

Ocena gry

Poznamy tutaj litery i cyfry. Pokoloruj list a następnie literki jakie zostały koło niego napisane. Są to inicjały osoby, do której został zaadresowany list. Ciekawe kto może być jego odbiorcą. Wybierz kilka kolorów i za pomocą myszki przenieś je na białe pola.

Zagraj...


Ostatnia litera Z

Ocena gry

Nowe litery alfabetu polskiego. W tej grze mamy do wykonania bardzo łatwe i miłe zadanie. Musimy nauczyć się ostatniej literki alfabetu. Jest to litera Z. W tej grze akurat możemy poznać dużą literę. Jedyne co musimy zrobić to ją pokolorować co ułatwi nam zapamiętywanie.

Zagraj...


Litera Y

Ocena gry

Celem tej gry jest nauczenie się jak wygląda duża litera Y. Jest to duża litera, która praktycznie nigdy nie występuje jako pierwsza w polskich wyrazach.Przygotuj się na świetną zabawę z tą grą.

Zagraj...


Mała literka

Ocena gry

Litery alfabetu dla dziewczyny i chłopaka. W tej grze naszym zadaniem jest nauczenie się jak wygląda literka y. Jest to mała literka, która praktycznie nigdy nie jest używana jako pierwsza literka w polskich wyrazach. Zazwyczaj znajduje się ona w środku wyrazu. Przygotuj się na świetną przygodę z tą grą.

Zagraj...


Śpiąca literka Y

Ocena gry

Literkowe zabawy dla niej i dla niego. Zobaczcie jaka śpiąca jest ta literka Y. Właśnie nadchodzi noc i duża i mała literka Y chcą iść spać. Musimy więc ładnie pokolorować łóżko i literki, tak aby mogły pójść spać i żeby przyśniły im się kolorowe sn.y

Zagraj...


Mała literka y

Ocena gry

Zobacz czy zapamiętasz jedną z ostatnich liter z alfabetu. Przygotuj kilka ładnych kolorów i za ich pomocą wypełnij wszystkie białe pola na obrazku. Dzięki tej grze nauczysz się nowej litery.

Zagraj...


Cztery duże litery V

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery duże litery V. Naszym zadaniem w tej grze, będzie pokolorowanie obrazka oraz tła na którym znajdują się wszystkie duże litry V. Zdecyduj który kolor będzie najlepiej pasował do tego obrazka, a potem wydrukuj go na pamiątkę.

Zagraj...


Cztery małe literki v

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery małe literki v. Naszym zadaniem w tej grze, będzie pokolorowanie obrazka oraz tła na którym znajdują się wszystkie małe literki v. Przygotuj wszystkie potrzebne kolory i wypełnij nimi cały obrazek. Naucz się pisania nowej literki.

Zagraj...


Statek i dwie litery V

Ocena gry

Po wodzie płynie wielki statek. Jest to statek przewoźny dla pasażerów. Mamy więc do wykonania bardzo ważne zadanie, musimy pokolorować statek tak aby spodobał się pasażerom. Ponad to możemy pokolorować dwie literki V które znajdują się koło naszego statku.

Zagraj...


Trzy litery V

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane trzy litery V. Wyglądają jak schematycznie narysowane mewy z nad morza. Spróbuj nauczyć się nowej literki malując cały obrazek różnymi, najładniejszymi kolorami. Przygotuj się do wspaniałej zabawy!

Zagraj...


Wszystkie litery U

Ocena gry

Czas przygotować się do nowej zabawy. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie całego obrazka, na którym znajduje się kilka literek u, każda w innym rozmiarze. Dobierz najładniejsze kolory do białego obrazka.

Zagraj...


Małe literki u

Ocena gry

W tej grze mamy przygotowane dla naszego użytku cztery małe literki u. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie zarówno literek jak i tła które wokół nich się znajduje. Przygotuj swoje ulubione kolory i ich użyj. Powodzenia!

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 522692 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506667 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 85821 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 49917 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 48638 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 47102 ocena: 10.00

Reklama

cookie