Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

Siedem biedronek

Ocena gry

Pokoloruj obrazek, na którym zostało przedstawionych siedem bardzo malutkich biedronek. Spróbuj je policzyć a następnie zapamiętaj, jak wygląda cyfra, która oznacza ich ilość. Wykonaj to bardzo ciekawe zadanie a następnie przejdź do kolejnej cyfry, która jest wyższa niż siedem.

Zagraj...


Siódemeczka

Ocena gry

POznaj te numery. Ta siódemeczka uwielbia wszystkie dzieci. Skacze zawsze na jednej nóżce i jest bardzo szczęśliwa. Dzięki niej możemy nauczyć się nowej cyfry, która ułatwi nam naukę w szkole. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka.

Zagraj...


Liczymy do siedmiu

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Mamy na obrazku narysowane kilka buziek. Policz je i zobacz jaka cyfra została dla Ciebie przygotowana. Użyj dodanych do gry barw i pokoloruj obrazek. Zaproś do gry wszystkich swoich przyjaciół.

Zagraj...


Siedem kaczuszek

Ocena gry

Na obrazku została narysowana cyfra siedem, a obok niej siedem pięknych kaczuszek. Zadaniem jakie zostało dla nas przewidziane jest pokolorowanie obrazka. Sprawdź siebie i swoją znajomość cyferek.

Zagraj...Świecąca siódemka

Ocena gry

Poznajcie nową cyfrę, którą jest siódemka. Jest ona już dość wysoką cyfrą. Koło niej znajduje się ładna, świecąca gwiazdka. Pokoloruj obrazek swoimi ulubionymi kolorami i naucz się nowej cyfry.

Zagraj...


Liczenie do siedmiu

Ocena gry

Czas poznać kolejną cyferkę, którą tym razem będzie siódemka. Dla łatwiejszego zapamiętywania obok cyfry zostały umieszczona dwie ręce z wystawionymi tyloma palcami ile oznacza dana liczba. Pokoloruj obrazek a potem pochwal się nim znajomym.

Zagraj...


Sześć samolotów

Ocena gry

Na obrazku zostało narysowanych sześć wspaniałych samolotów. Posiadają one skrzydła, śmigło i wiele innych ciekawych i małych elementów. Naszym zadaniem jest pokolorowanie samolotów oraz cyfry, która oznacza ile pojazdów znajduje się na obrazku.

Zagraj...


Ślimak szóstka

Ocena gry

W tej grze została narysowana szóstka, która wygląda dosłownie jak ślimak. Jednak żeby była ona podobna do zwierzaka, ślimak musiał zostać narysowany do góry nogami. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak będzie wyglądał.

Zagraj...


Liczymy do sześciu

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra 6. Na obrazku zostało narysowanych sześć uśmiechniętych emotek. Buźka jest uśmiechnięta zawsze w tedy kiedy dzieci uczą się czegoś nowego. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Sześć zwierzaków

Ocena gry

W tej grze została narysowana cyferka sześć. Dookoła niej bawią się różne zwierzaczki. Są tam na przykład: dwa jeżyki, dwa liski, myszka oraz kurczaczek. Użyj różnych kolorów i pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Świecąca szóstka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 6. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że szóstka w szkole to najlepsza ocena jaką można dostać. W kolorowance musimy pomalować cyferkę oraz gwiazdkę, która jest w niej narysowana.

Zagraj...


Liczenie do sześciu

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 6. Dla ułatwienia obok cyfry zostały umieszczone aż dwie pięść z wystawionymi sześcioma palcami. Liczba sześć to jedna ręka na której jest pięć palców plus druga ręka z jednym palcem. Ta gra na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu kto w nią zagra.

Zagraj...


Pięć misiów

Ocena gry

Na obrazku zostało narysowanych pięć bardzo ładnych misiów. Są one ubrane czapeczki oraz w koszule w paski. Naszym zadaniem jest pokolorowanie ich oraz cyfry, która oznacza ile pluszaków znajduje się na obrazku.

Zagraj...


Piątka jak koń

Ocena gry

Przywitajcie bardzo wesołą cyfrę pięć. Jest to cyfra, która swoim kształtem przypomina konika. Jej górna część to jakby jego głowa, natomiast dolna to jego tułów. Wybierzcie ciekawe kolory i zamalujcie nimi cały obrazek, zapamiętując jak wygląda bohaterka naszej dzisiejszej gry.

Zagraj...


Liczymy do pięciu

Ocena gry

Czas poznać kolejną cyferkę w grze z cyklu poznajemy cyferki. Będzie to cyfra 5. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę minek, jaką oznacza cyfra pięć. Wymyśl swoje własne połączenie kolorystyczne i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Przytulona piątka

Ocena gry

Ta cyferka to piątka. Jest ona bardzo fajna, dlatego te zwierzątka postanowiły zrobić sobie z niej zabawkę. Trzy małpki postanowiły, że będą po niej skakać a dwa ptaszki, że usiądą na niej żeby odpocząć. Łącznie na cyferce siedzi pięć zwierząt, czyli tyle ile oznacza narysowana cyferka.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523059 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87094 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50260 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie