Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Gry Kolorowanki i Malowanki Online 2492 gier

101 Dalmatyńczyków

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na którym znajduje się bardzo wiele biało czarnych piesków, którymi są Dalmatyńczyki. Wszystkie z nich pochodzą z bajki 101 Dalmatyńczyków. Wybierz najładniejsze kolory i gotowe.

Zagraj...


Śpiący Garfield

Ocena gry

Zobacz jak został przedstawiony kot Garfield na tym obrazku. Śpi on na kilku poduszkach a obok niego leży jego ulubiona przytulanka. Jest to mały miś z książeczką. Wybierz najładniejsze kolory i pokoloruj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Księżniczki Frozen

Ocena gry

Te dwie księżniczki są na prawdę piękne, jedna z nich jest starszą siostrą i ma na imię Elsa, natomiast druga jest młodsza i ma na imię Anna. Obie pozują abyś mógł je pokolorować. Wybierz najładniejsze barwy i zamaluj wszystkie białe pola.

Zagraj...


Siostry Frozen

Ocena gry

Na pewno znacie dwie księżniczki Frozen. Jedna z nich ma na imię Elsa a druga Anna. Elsa zazwyczaj ubiera się w niebieskie sukienki i ma długie, blond włosy. Natomiast Anna ma rude włosy i ubiera się w różnokolorowe suknie. Wykorzystaj wszystkie dostępne kolory.

Zagraj...Książę Krzysztof

Ocena gry

W tej kolorowance został narysowany książę Krzysztof. Jest to ukochany jednej z księżniczek Frozen. Na pewno pamiętasz czy był to chłopak Elsy czy jej siostry Anny. Przygotuj najładniejsze kolory a następnie pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Wróżka z bajki

Ocena gry

W tej grze została narysowana wróżka z bajki o księżniczce Zosi. Jest ubrana w długą suknię, wysoką czapkę a w dłoni trzyma różdżkę, dzięki której może czarować. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka różnymi kolorami z palety.

Zagraj...


Mała rakieta

Ocena gry

Paweł chce odwiedzić swoich przyjaciół mieszkających na innej planecie. Ale jest troszkę smutny. Chciał by im się pochwalić czymś nowym ale od ostatniej wizyty nic się u niego nie zmieniło. Może pomalujemy jego rakietę? Jego przyjaciele wtedy będą zachwyceni, a Paweł będzie miał się czym pochwalić.

Zagraj...


Rysunek rakiety

Ocena gry

Ania niedawno narysowała tą piękną rakietę na konkurs małego rysownika. Ale żeby mogła konkurować o pierwsze miejsce jej rysunek musi być pokolorowany. Ona nie umie ładnie kolorować dlatego przychodzę z tym do ciebie. Czy wyświadczył byś jej przysługę i pomalował ten rysunek ?

Zagraj...


Robot kosmiczny

Ocena gry

Wspaniały prom kosmiczny. Ta rakieta przewozi na swoim pokładzie łazika. Łazik to robot który bada obce nam planety. Musimy pomalować tą rakietę aby łazik mógł z daleka widzieć gdzie znajduje się nasz statek kosmiczny. Mam nadzieję że podołasz temu zadaniu.

Zagraj...


Lecąca rakieta

Ocena gry

Zobacz te fajne rakiety kosmiczne. Zrobiłem zdjęcie startującej rakiety. Niestety nie wiem dlaczego wyszło bezbarwne. Mógł byś ją dla mnie jakoś pomalować. Tak żeby wyglądała ładniej niż teraz. Chce się pochwalić tym zdjęciem przed rodziną ale nie oddam im takiego bezbarwnego.

Zagraj...


Misja kosmos

Ocena gry

Nowe statki kosmiczne w kolorowankach czekają. Wysłaliśmy w kosmos dwie rakiety. Twoim zadaniem jest teraz je tylko jakoś ładnie pomalować. Mam nadzieję, że uda ci się to zrobić. Do dyspozycji masz wiele kolorów znajdujących się w ramce po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Startująca rakieta

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pomalowanie tej rakiety oraz innych elementów które ją otaczają. Skorzystaj z kolorów dostępnych w grze po prawej stronie ekranu. Sprawdź który z nich najlepiej pasuje do tej rakiety.

Zagraj...


Start rakiety

Ocena gry

Rakieta za chwilę wystartuje z ziemi. Musimy już tylko ją pomalować aby ładnie wyglądała gdy będzie startowała i wznosiła się w górę podczas startu. Skorzystaj z kolorów dostępnych w grze i pokoloruj ten statek kosmiczny.

Zagraj...


Misja mars

Ocena gry

Jutro wyruszamy w misję kosmiczną na marsa. Możliwe że będziemy pierwszymi ludźmi którzy wbiją tam swoją flagę. Uczcijmy to malując naszą rakietę podróżną. Wybierz któryś z kolorów z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Rakieta w kosmosie

Ocena gry

Astronauci nie długo wylatują w swoją misję w kosmos. Zróbmy im niespodziankę i pomalujmy ich statek kosmiczny. Na pewno będą szczęśliwi, że o nich pamiętaliśmy.

Zagraj...


Ogromny statek

Ocena gry

Nasi przyjaciele ostatnio pomalowali swoje wszystkie łodzie. Postanowiłem że my też to zrobimy. Kupiłem kilka farb ale nie znam się na malowaniu. Ty na pewno wiesz jak to się robi. Pomóż mi i pomaluj naszą łódź na nowy piękny kolor.

Zagraj...


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Dzwoneczek kolorowanka

  Dzwoneczek kolorowanka

  Oglądana: 523058 ocena: 1.00

 • Phineasz i Ferb

  Phineasz i Ferb

  Oglądana: 506978 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Świnka Peppa online

  Kolorowanka Świnka Peppa online

  Oglądana: 87092 ocena: 0.00

 • Kolorowanki ze Smerfami online

  Kolorowanki ze Smerfami online

  Oglądana: 50259 ocena: 0.00

 • Samochód McQueen Tuning

  Samochód McQueen Tuning

  Oglądana: 49050 ocena: 7.50

 • Pony Kucyki

  Pony Kucyki

  Oglądana: 48125 ocena: 10.00

Reklama

cookie