Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

U księżniczek Frozen

Ocena gry

Nadszedł czas na spotkanie z księżniczkami Frozen a także z księciem Krzysztofem oraz bałwankiem Olafem. Za pomocą wirtualnych kredek możemy pomalować cały obrazek. Wszystkie kolory znajdują się dokoła obrazka.

Zagraj...


Długowłosa Roszpunka

Ocena gry

Poznajcie księżniczkę Roszpunkę, która to postanowiła odwiedzić was w dzisiejszej kolorowance. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie włosów księżniczki, jej twarzy a także sukni i dodatków jakie posiada. Wybierz ładne kolory i wypełnij nimi cały obrazek. Powodzenia!

Zagraj...


Księżniczki Frozen

Ocena gry

Te dwie księżniczki są na prawdę piękne, jedna z nich jest starszą siostrą i ma na imię Elsa, natomiast druga jest młodsza i ma na imię Anna. Obie pozują abyś mógł je pokolorować. Wybierz najładniejsze barwy i zamaluj wszystkie białe pola.

Zagraj...


Siostry Frozen

Ocena gry

Na pewno znacie dwie księżniczki Frozen. Jedna z nich ma na imię Elsa a druga Anna. Elsa zazwyczaj ubiera się w niebieskie sukienki i ma długie, blond włosy. Natomiast Anna ma rude włosy i ubiera się w różnokolorowe suknie. Wykorzystaj wszystkie dostępne kolory.

Zagraj...Królewna Śnieżka i jabłka

Ocena gry

Każdy wie jak skończyła się naiwność Królewny Śnieżki, która uwierzyła czarownicy i zjadła zatrute jabłko. W tej kolorowane spotkamy się z księżniczką i jej przyjaciółką sarenką. Księżniczka zbiera dla niej jabłka, aby nie chodziła głodna. Bawcie się dobrze i pomalujcie obrazek.

Zagraj...


Pocałunek z księciem

Ocena gry

Każdy zna historię Śpiącej Królewny, która usnęła na 100 lat, a jedyną osobą jaką mogła ją obudzić był książę. Jedynie prawdziwa miłość mogła obudzić księżniczkę, a właściwie jego pocałunek. Pomaluj obrazek, który przedstawia tą sytuację. Nie zapomnij o żadnym białym polu.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i zwierzątka

Ocena gry

Królewna Śnieżka postanowiła wybrać się do lasu i pobawić ze swoimi przyjaciółmi. Są nimi zwierzątka, takie jak: sarenka, króliczek, zajączki oraz wiewiórka. Pokoloruj wszystkie postacie swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Księżniczka Aurora

Ocena gry

Księżniczka Aurora to znana postać z bajki dla dziewczyn. Jak większość księżniczek ma długie włosy, śliczną tiarę i długą piękną suknię. Pokolorujmy obrazek przedstawiający tą księżniczkę kolorami które lubimy. Mamy do wyboru dwa różne obrazki z tą samą księżniczką. Powodzenia!

Zagraj...


Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Ocena gry

Królewna Śnieżka to postać z bajki. Musiała ona uciec ze swojego zamku, ponieważ chciała ją zabić zła królowa. Królewna długo biegła po lesie, aż w końcu zauważyła światło między konarami. Okazało się, że to domek siedmiu krasnoludków. Zostali oni jej przyjaciółmi i do tej pory się spotykają. Czas dobrać do nich jakieś ładne kolory dostępne z palety po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Księżniczka Zosia i kucyk

Ocena gry

Ulubioną pasją królewny Zosi jest jeździectwo konne. Ma ona też swojego ulubionego kucyka na którym może się szkolić. Jest to magiczny konik. Ma piękne skrzydła i może latać. Pokolorujmy Zosię i kucyka.

Zagraj...


Królewna Śnieżka w opasce

Ocena gry

Królewna Śnieżka to strojnisia. Pochodzi ona z bajki, którą wszyscy znamy. Była ona najpiękniejszą dziewczyną na świecie a jej macocha chciała się jej pozbyć ponieważ czarodziejskie lustro stwierdziło, że to Śnieżka jest od niej ładniejsza. Pomalujmy księżniczkę najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20128 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12257 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 9663 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9612 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 7931 ocena: 0.00

 • Księżniczka i jednorożec

  Księżniczka i jednorożec

  Oglądana: 6842 ocena: 0.00

Reklama

cookie