Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Ocena gry

Bardzo fajna kolorowanka zupełnie nowa i gdzie mamy wiele postaci do kolorowania. Zobacz je wszystkie i pokoloruj. Czekają już na Ciebie. Masz opcję włączania oraz wyłączania dźwięku w samej grze. Dołącz do nas i maluj te postacie.

Zagraj...


Księżniczka Elsa dla dziewczyn

Ocena gry

Następna jeżeli Wam się spodobały poprzednie tym razem zupełnie nowa malowanka dla dziewczynek. Te dwie postacie już na Was czekają. Postacie z tej bajki to: Anna, Elsa, Hans, Olaf, Arcyksiążę z Weselton, Król Adgar, Królowa Idun, Oaken oraz Pabbie, król Trolli.

Zagraj...


Księżniczka Elsa z Krainy Lodu

Ocena gry

Tą kolorowankę dedykujemy dla wszystkich dziewczyn którzy byli na tym filmie i chcą teraz pokolorować i przypomnieć Sobie postacie jak i też pomalować ich na inne kolory i zobaczyć jak właśnie w takich będą się one prezentować.

Zagraj...


Ucieczka z balu księżniczki

Ocena gry

Widzimy na obrazku uciekającą z balu koło 12 w nocy księżniczkę. Po drodze gubi swój magiczny pantofelek, z pewnością większość z Was wie jaka to bajka dla innych odpowiedz znajdzie się w samej kolorowance online z opcją drukowania.

Zagraj...Kopciuszek i pantofelek

Ocena gry

Za tym pantofelkiem tkwi niezwykła historia. To właśnie w nim Cindrella była na balu jednak musiała z niego uciec przed 12 w nocy i jeden z nich zgubiła. Zakochamy książę rozpoczął poszukiwania po pantofelku mierząc kandydatką na nogę jednak tylko jedna z nich czyli Kopciuszek go włożyła i pasował na nią idealnie.

Zagraj...


Kopciuszek na balu

Ocena gry

Nasza dziewczyn i główna bohaterka widnieje na tym obrazku gdzie jest przepięknie ubrana i zmierza właśnie na największy w księstwie bal. Dzięki Tobie jeżeli nadasz jej ciekawych kolorów może wyglądać w zupełnie inny niepowtarzalny sposób.

Zagraj...


Kopciuszek i książe dla dzieci

Ocena gry

Widzimy na obrazku przepiękną parę która tańczy ze sobą na balu. To właśnie na nim książę poznał Kopciuszka i się w nim zakochał i tak żyli długo i szczęśliwie. Dość sporo małych elementów także obrazek oceniamy jako średni do malowania.

Zagraj...


Księżniczka Kopciuszek od Disneya

Ocena gry

Oryginalna nazwa postacie z tej bajki od Disneya to Cinderella. Jeżeli chodzi o fabułę tego filmu animowanego to opowiada nam o dziewczynce która sprząta u swojej macochy i pewnego dnia pojawia się przepięknie ubrana na balu.

Zagraj...


Księżniczka Zosia dla dzieci

Ocena gry

Nowa kolorowanka która nie jest taka zwykła gdyż niektóre z elementów jak spadające gwiazdki są ruchome i bardzo ciekawe się to prezentuje jeżeli pokolorujemy obrazek. Oprócz tego kilka niespodzianek twórca tej gierki przygotowała dla Was.

Zagraj...


Księżniczka Fiona ze Szreka

Ocena gry

Nasz przepiękna księżniczka z tej bajki czeka już na wszystkie dziewczyny aby ją pokolorowały. Wiele interesujących kolorów tej nowej malowanki dla dzieci. N owe filmy jakie powstały po pierwszej fantastycznej produkcji to Shrek 2, Shrek Trzeci i Shrek Forever

Zagraj...


Merida Waleczna księżniczka

Ocena gry

Przepiękna postać i fascynująca kolorowanka jaka trafiła do nas. Zobacz tą średniowieczną księżniczkę chwyć za dostępne kolory i online pokoloruj obrazek całkowicie za darmo. Wspaniały czas zacząć od kolorowanek.

Zagraj...


Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20131 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12262 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 9675 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9615 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 7935 ocena: 0.00

 • Księżniczka Elsa kraina lodu

  Księżniczka Elsa kraina lodu

  Oglądana: 6845 ocena: 1.00

Reklama

cookie