Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

Królewna Śnieżka w sukni

Ocena gry

Królewna Śnieżka przebiera się codziennie po parę razy. Jest to normalne ponieważ posiada ona tak dużą liczbę sukni, że może sobie na to pozwolić. Tym razem jednak wyjęła suknię z szafy i okazało się, że podczas prania zabarwiła się cała na biało. Pomaluj ją jakimiś ładnymi farbkami do tkaniny.

Zagraj...


Ukochany Zosi

Ocena gry

Księżniczka Zosia ma pięknego narzeczonego. Jest nim książę James. Sprawdź jak on wygląda i pomaluj mu włosy, ubrania i inne super dodatki, które sprawią że będzie pięknie wyglądał. Dobierz do niego piękne kolory.

Zagraj...


Zosia przed balem

Ocena gry

Zosia to księżniczka, która uwielbia się stroić. Tym razem ma co do tego wspaniałą okazję. W sąsiednim królestwie odbędzie się tego wieczoru bal. Czas przejrzeć wszystkie jej ubrania i dobrać coś odpowiedniego.

Zagraj...


Księżniczka Zosia ćwiczy postawę

Ocena gry

Każdy wie, że księżniczka musi poruszać się elegancko i z gracją. Musi trzymać prosto plecy i głowę, dlatego od dzisiaj postanowiła ćwiczyć chodzenie z książką na głowie, która sprawi że nie będzie ona mogła się krzywić. Pomaluj obrazek przedstawiający tą sytuację.

Zagraj...Śnieżka w ramionach księcia

Ocena gry

Książę dosłownie nosi naszą ulubioną księżniczkę Śnieżkę na rękach. Na pewno są bardzo szczęśliwi. W bajach wszystko jest możliwe, dlatego tym razem możemy pomalować naszych ulubionych bohaterów, takimi kolorami jakie tylko uda nam się wymyślić. Powodzenia!

Zagraj...


Śnieżka tańczy z księciem

Ocena gry

Śnieżka to jedna z najładniejszych księżniczek. Jej ukochany książę też jest bardzo przystojny. Teraz księżniczka i książę tańczą razem i nawet nie zauważyli, że ich narysowałaś, a teraz pomalujesz. Wybierz swoje ulubione kolory.

Zagraj...


Ślub Kopciuszka

Ocena gry

Super! Właśnie dzisiaj odbywa się ślub Kopciuszka i jej ukochanego księcia. Może uda nam się ich zobaczyć. Właśnie się pojawili. Najpierw idzie książę, potem zaraz za nim pojawia się księżniczka, a na końcu lecą ptaszki trzymające w dziobach jej welon. Cóż za piękny widok.

Zagraj...


Kopciuszek i kwiaty

Ocena gry

Kopciuszek uwielbia przyrodę, a już najbardziej piękne kwiaty. Chodząc po ogrodzie księżniczka zerwała kilka ciekawych okazów i zrobiła z nich piękny bukiet. Pomaluj go razem z księżniczką i zobacz jaki ładny powstał.

Zagraj...


Zosia i amulet

Ocena gry

Księżniczka Zosia bawiła się dzisiaj w ogrodzie i podczas zabawy w chowanego między kamieniami zauważyła coś błyszczącego. Okazało się, że jest to czarodziejski amulet, posiadający wielką moc. Zobacz czy uda Ci się odgadnąć jaki ma on kolor. Powodzenia!

Zagraj...


Zabawa sióstr Frozen

Ocena gry

Na pewno znasz Annę i Elsę Frozen. Są to dwie księżniczki pochodzące z mroźnego królestwa. Dzisiaj siostry postanowił, że pobawią się razem na zewnątrz, a że jest zima padło na lepienie bałwana. Zobacz czy dziewczynkom udało się ulepić kogoś fajnego. Pokoloruj obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Kopciuszek w ramce

Ocena gry

Łał! Zobacz kogo dzisiaj będziesz mógł pomalować drogi graczu. Jest to nie kto inny jak Kopciuszek. Właśnie ktoś uwiecznił ją na obrazie, a Tobie pozostawił tylko ją pokolorować. Dobierz do niej odpowiednie kolory.

Zagraj...


Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20131 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12263 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 9675 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9615 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 7935 ocena: 0.00

 • Księżniczka Elsa kraina lodu

  Księżniczka Elsa kraina lodu

  Oglądana: 6845 ocena: 1.00

Reklama

cookie