Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

Królewna Śnieżka i Książę

Ocena gry

Królewna Śnieżka bardzo długo czekała na bal, który miał zostać zorganizowany w jej pałacu z okazji jej urodzin. Miał na nim pojawić się jej ukochany książę. Właśnie nadszedł ten wspaniały dzień i księżniczka wraz z ukochanym tańczyła całą noc w przepięknej sukni.Skorzystaj z dostępnych kredek i pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Obrazek ze Śpiącą Królewną

Ocena gry

Nasza księżniczka czeka na wszystkich fanów tej bajki jak i też postaci jaką jest ta przepiękna królewna. Dzięki Wam może wyglądać jeszcze bardziej w wyjątkowy sposób zobaczcie sami jakie kolory czekają dzięki którym zmienisz jej wygląd.

Zagraj...


Księżniczka z bajki o Śpiącej Królewnie

Ocena gry

W całej okazałości nasza bohaterka zawitała do kolorowanki. Dla dziewczyn i mniejszych dziewczynek również znakomita zabawa która na Was czeka podczas kolorowania tej ciekawej i bardzo ładnej postaci.

Zagraj...


Aurora księżniczka i książe Filip

Ocena gry

Ta para bardzo się lubi i uwielbia razem spędzać czas. a kolorowanka jest tego najlepszym dowodem. Z pewnością będzie się prezentować dużo lepiej jeżeli tylko ktoś z Was pokoloruje obrazki. Używamy jak zwykle w tym celu myszki do zabawy.

Zagraj...Aurora i Filip zakochana para

Ocena gry

Widzimy zakochaną parę to właśnie ksiażę Filip wybudził ze snu tą księżniczkę. Klikamy na ikonkę Play aby przejść do gry malowanki, mamy pędzelek, którym zarządzamy myszką i nanosimy nim określone kolory. Jeżeli nie oglądaliście bajki czy też filmu to polecamy bo jest naprawdę piękny.

Zagraj...


Sleeping Beauty dla dzieci

Ocena gry

Tutaj również jak w niektórych obrazkach na naszej stronie istnieje możliwość drukowania i malowania online. Także macie fajny wybór. Jest także opcja wydrukowania pokolorowanego przez Was obrazka i podarowania mu rodzicom czy bliskiej osobie.

Zagraj...


Śpiąca Królewna dla dziewczyn

Ocena gry

Zakochana para widnieje na tym obrazku. Po prawej stronie znajdziemy podstawowe kolory, natomiast pod cyferkami 1,2,3 dodatkowe puszki z farbami z różnych odcieniach, które możecie wybrać. Mamy także ikonę drukarki to właśnie gdy na nią klikniecie możemy wydrukować obrazek ze strony.

Zagraj...


Śnieżka i Ptaszek dla dziewczynek

Ocena gry

W lewym górnym rogu znajdziemy kolory jakimi to będziemy kolorować obrazek. Aby tego dokonać myszką wybierz dany kolor jakim chcesz malować i kliknij na dany fragment obrazka który chcesz pokolorować, a nadasz mu właśnie takie kolor.

Zagraj...


Księżniczka i książe na koniu

Ocena gry

Nasz księżniczka postanowiła wybrać się na przejażdżkę ze swoim ukochanym na jej koniku. Pokoloruj tą parę i konika. Mamy sporo kolorów więc mam nadzieję że wystarczą Wam one do kolorowania. Zresztą zerknijcie sami na zabawę.

Zagraj...


Snow White

Ocena gry

Poznaj wszystkie postacie z tej bajki Disneya jakie występują w tym animowanym filmie, a są to: Śnieżka, Królewicz, Leśniczy Humbert, Królowa, Wiedźma, Czarodziejskie lustro oraz krasnoludki: Mędrek, Gburek, Śpioszek, Wesołek, Nieśmiałek, Apsik i Gapcio.

Zagraj...


Księżniczka Śnieżka

Ocena gry

Widzimy naszą bohaterkę na zdjęciu która to się opiekuje małym zwierzątkami. Są to sarenki postaraj się pokolorować je wszystkie mamy bardzo dużo fajnych kolorów dzięki którym nie będziesz z tym miała żadnych trudności.

Zagraj...


Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20131 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12263 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 9675 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9615 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 7935 ocena: 0.00

 • Księżniczka Elsa kraina lodu

  Księżniczka Elsa kraina lodu

  Oglądana: 6845 ocena: 1.00

Reklama

cookie