Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

Syrenka Dora księżniczka

Ocena gry

Bajki z Dorą po polsku możecie oglądać na kanale Nickelodeon. U nas znajdziecie obrazki do pomalowania z ta gwiazdką. Na tym obrazku widzimy księżniczkę która jest syrenką i jej wiernego przyjaciele. Obok znajdziecie kolory do malowania.

Zagraj...


Księżniczka z bajki Zaplątani

Ocena gry

Ta księżniczka z tej bajki dla dziewczyn ale nie tylko to Roszpunka. Przepiękny obrazek z tą postacią już na Ciebie czeka po jego lewej stronie znajdziemy kwadraciki z podstawowymi kolorami, więcej na polu gdzie możemy sami wybrany kolor stworzyć i nim malować.

Zagraj...


Księżniczka aurora

Ocena gry

W całej okazałości przepiękna postać, która będzie wyglądać z pewnością o wiele ładniej jeżeli chwycicie za myszki, wybierzecie kolory i pomalujecie naszą postać. Kilka ciekawych kolorów czeka już na Was do malowania.

Zagraj...


Sleeping Beauty Aurora

Ocena gry

Księżniczka Auroa i książe są do Waszej dyspozycji na tym obrazku jaki mamy do pokolorowania. Jak zwykle w tego rodzaju grach pod cyferkami 1,2,3 mamy ukryte różne kolory natomiast pod ikonką drukarki znajdziemy opcję wydrukowania czarno białego lub kolorowego obrazka.

Zagraj...Frozen księżniczki dla dziewczyn

Ocena gry

Dwie księżniczki dla dziewczyn czekają już na tej malowance która jest gotowa do pokolorowania właśnie dla Ciebie. Wybieraj jakie chcesz elementy i nadawaj im ciekawych i fajnych kolorów. Zobacz jak one wyglądają.

Zagraj...


Księżniczka Elsa kraina lodu

Ocena gry

Poznamy tutaj Elsę, kultową już księżniczkę z tej bajki jak i też jej koleżankę. Dwie z nich są do pokolorowania właśnie dla Ciebie. Poznaj je i zobacz jak one wyglądają.

Zagraj...


Kraina Lodu dla dziewczyn

Ocena gry

Księżniczka z krainy lodu czeka na kogoś z Was aby nadał tej postaci oraz jej koleżance jakiś kolorów. Na obrazku widzimy że lepią bałwana.

Zagraj...


Księżniczka dla dziewczynek Disneya

Ocena gry

jeżeli nigdy nie oglądaliście tej bajki to gorąco Was do tego zapraszamy a teraz macie możliwość pokolorowania tego obrazka jak i też innych z naszą wspaniałą księżniczką.

Zagraj...


Jej Wysokość Zosia

Ocena gry

W szczególności dla dziewczyn czeka księżniczka z bajki Disneya Jej Wysokość Zosia. DO pokolorowania mamy właśnie małą księżniczkę jaką jest Zosia, po prawej stronie mamy kwadrat z którego masz możliwość wyboru określonego koloru do pomalowania. W górnym lewym rogu możemy wyłączyć lub włączyć muzykę podczas malowania obrazka.

Zagraj...


Księżniczka

Ocena gry

Pokoloruj księżniczkę która stoi na kolorowej łące. Postaraj się aby twój obrazek był taki sam co obrazek pomocniczy, który znajduje się koło palety kolorów

Zagraj...


Wiosenna księżniczka

Ocena gry

Pokoloruj piękna wiosenna księżniczkę. Postaraj się użyć jak najwięcej jest to możliwe pięknych kolorów. Kolory znajdziesz pod obrazkiem

Zagraj...


Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20131 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12263 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 9675 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9615 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 7935 ocena: 0.00

 • Księżniczka i jednorożec

  Księżniczka i jednorożec

  Oglądana: 6845 ocena: 0.00

Reklama

cookie