Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Księżniczki 121 gier

Księżniczka Aurora

Ocena gry

Księżniczka Aurora jest delikatna, skromna i wrażliwa. Uwielbia ona przyrodę. Dzisiaj możemy spotkać się z naszą księżniczką w tej super gierce. Pokolorujmy ją i jej suknię. Aurora ma blond włosy i różowy strój.

Zagraj...


Książę James

Ocena gry

James to chłopak księżniczki Zosi. Ciekawe czy wiesz jak on wygląda? Dobierz odpowiednie kolory z palety i wypełnij wszystkie puste pola. Książę w muszce i pięknym płaszczu już na Ciebie czeka.

Zagraj...


Księżniczka Zosia

Ocena gry

Księżniczka Zosia, to jeszcze mała dziewczynka. Uwielbia ona wszystkie zwierzęta. Teraz właśnie się obudziła, ubrała w swoją ulubioną suknię i wyglądając przez okno rozmarzyła się na temat tego co ciekawego będzie dzisiaj robiła. Pokoloruj obrazek przedstawiający tą scenę.

Zagraj...


Królewna Śnieżka i bukiet

Ocena gry

Książę zaprosił Królewnę Śnieżkę na randkę. Królewna bardzo ucieszyła się z tego faktu. Książę przygotował dla niej niespodziankę w postaci pięknego bukietu. Teraz randka na pewno się uda. Zobacz jak wyglądał moment wręczenia kwiatów księżniczce i pokoloruj tą piękną scenkę.

Zagraj...Zakochana królewna Śnieżka

Ocena gry

Królewna Śnieżka jest bardzo zakochana w swoim księciu. Teraz oboje wybrali się do parku na spacer. Gdy nikt tego nie widział, książę postanowił przytulić Królewnę Śnieżkę. Te postacie na prawdę wyglądają ze sobą wspaniale. Czas je pomalować pięknymi kredkami.

Zagraj...


Kopciuszek w tańcu

Ocena gry

Kopciuszek to księżniczka, która jest bardzo skromna i mieszka w pałacu ze swoim księciem. Dzisiaj w jej królestwie odbędzie się wspaniały bal, na który zostały zaproszone wszystkie księżniczki. Kopciuszek wraz z księciem przetańczą całą noc. Wybierz kolor ich ubrań, dodatków, włosów i innych elementów.

Zagraj...


Księżniczka Tiana

Ocena gry

Księżniczka Tiana uratowała księcia ze strasznej klątwy, która utrzymywała go w ciele żaby. Teraz on z radości że go odczarowała, kazał namalować jej portret. Spróbuj sprostać jego oczekiwaniom i namaluj portret jego ukochanej.

Zagraj...


Księżniczka i Żaba

Ocena gry

Na pewno znacie bajkę, w której występowała Księżniczka, która pocałowała żabę a ta zmieniła się w przystojnego księcia. Książę był zaczarowany przez złą czarownicę. Teraz możesz namalować księżniczkę z tej bajki. Pamiętasz jak miała na imię ta księżniczka?

Zagraj...


Księżniczka Anna i Książę Krzysztof

Ocena gry

Na pewno znacie księżniczkę Annę i jej ukochanego Księcia Krzysztofa. Są to postacie z bajki Kraina Lodu. Tylko teraz możecie pomalować tą dwójkę zakochanych, którzy zdecydowali się wam pozować. Spróbuj jak najdokładniej ich odtworzyć. Powodzenia!

Zagraj...


Myszki z Kopciuszka

Ocena gry

Na obrazku widzimy dwie myszki, które występowały w bajce Kopciuszek i które zamieniły się w piękne konie do powozu księżniczki, która udała się na bal do księcia. Spróbuj pomalować je na takie kolory, żeby przypominały prawdziwe myszki.

Zagraj...


Kopciuszek i jej suknia

Ocena gry

Kopciuszek to super księżniczka, którą znają wszystkie dziewczynki. Dzisiaj Kopciuszek ubrał swoją najlepszą suknię, którą nie dawno kupiła, ponieważ wybiera się na bal, na którym spotka się z księciem. Pomóż jej wybrać kolor sukni i dodatków.

Zagraj...


Popularne gry

 • Księżniczki
 • Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Ksieżniczka Królewna Śnieżka

  Oglądana: 20131 ocena: 0.00

 • Księżniczka

  Księżniczka

  Oglądana: 12262 ocena: 0.00

 • Kraina Lodu dla dziewczyn

  Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 9675 ocena: 0.00

 • Bajeczna księżniczka

  Bajeczna księżniczka

  Oglądana: 9615 ocena: 0.00

 • Księżniczka z bajki Barbie

  Księżniczka z bajki Barbie

  Oglądana: 7935 ocena: 0.00

 • Księżniczka Elsa kraina lodu

  Księżniczka Elsa kraina lodu

  Oglądana: 6845 ocena: 1.00

Reklama

cookie