Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Ruda wiewiórka

Ocena gry

Każdy wie, że wszystkie wiewiórki uwielbiają orzechy. Ta ruda wiewiórka też lubi orzechy. Właśnie jeden spadł z drzewa i wiewiórka podbiegła żeby go zabrać do swojej dziupli. Zrobi z niego zapas na zimę. Pokoloruj obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Wiewiórka i orzech

Ocena gry

Wiewiórka wybrała się na spacer i podczas niego zauważyła na ziemi najpiękniejszego orzecha jakiego kiedykolwiek widziała. Był duży i pysznie pachniał. Ponad to był to piękny dzień, na niebie świeciło słoneczku i było ciepło. Teraz wiewiórka będzie miała pyszny smakołyk do zjedzenia.

Zagraj...


Pingwin na nartach

Ocena gry

Pingwin postanowił się wybrać na narty. Ubrał ładną czapkę w paski, założył narty, wziął w ręce kijki i zaczął zjeżdżać z ogromnej górki. Teraz bardzo szybko jedzie po zimnym śniegu w dół. Cóż za wspaniały widok! Pokoloruj cały obrazek!

Zagraj...


Udany połów

Ocena gry

Ten pingwin miał na prawdę udany połów. Złowił największą rybę jaka pływała pod wodą. To wszystko dzięki jego umiejętnościom rybaka. Spróbuj pokolorować obrazek z pingwinimi mistrzem połowów.

Zagraj...Pingwin na rybach

Ocena gry

Pingwin Tuk postanowił się wybrać na ryby. Ma trochę wolnego czasu więc będzie mógł się zrelaksować. Wyciął on już dziurę w lodzie i zarzucił swoją ulubioną wędkę. Teraz czeka, aż jakaś rybka podpłynie i złapie się na haczyk. Pokoloruj obrazek z tą scenką.

Zagraj...


Spacer pingwinów

Ocena gry

Pingwiny postanowiły wybrać się na spacer. Poszedł na niego tata pingwin i jego mały synek. Tata będzie chciał go nauczyć łowić ryby, które później będą stanowiły pokarm dla jego rodziny. Zobacz co wyjdzie z tej lekcji. Wybierz ładne kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Obiad pingwina

Ocena gry

Zobaczcie co przygotuje na obiad nasz ulubiony pingwin Pok. Na pewno będą to smakowite ryby. Ciekawe co z nich przygotuje. Może będzie to smażona ryba a może zupa rybna? Pokoloruj pingwina i ryby.

Zagraj...


Pingwiny na sankach

Ocena gry

Rodzeństwo pingwinów postanowiło wybrać się na sanki, ponieważ mają ferie zimowe i nie muszą iść do szkoły. Ubrali oni więc czapki, szaliki i ruszyli do zabawy. Ustawili się na górce i odepchnęli. Teraz zjeżdżają z górki w dół na swoich ulubionych sankach. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Pingwin w muszce

Ocena gry

Ten czarno biały pingwin postanowił, że zostanie kelnerem. Przyjął się właśnie do najsłynniejszej restauracji w krainie pingwinów. Ciekawe jak minie mu pierwszy dzień w pracy. Pokoloruj pingwina oraz jego strój, wybierając kolory z palety.

Zagraj...


Wstydliwa papuga

Ocena gry

Zobaczcie jaka wstydliwa jest ta papuga. Na pewno zawstydziła się naszej obecności. A może jeśli ją pomalujemy papużka przestanie się wstydzić i się z nami pobawi. Spróbuj swoich sił w tej grze.

Zagraj...


Papuga i motylek

Ocena gry

Najlepszym przyjacielem papugi, która została narysowana na tym obrazku jest motylek. Motylek także uwielbia papugę. Dzisiaj postanowili się ze sobą spotkać aby pobawić się latając w powietrzu. Może urządzą zawody, który z nich będzie pierwszy na mecie?

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11631 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9738 ocena: 0.00

Reklama

cookie