Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Biegnący lis

Ocena gry

Lis Pędziwiatr chce pobić rekord w jaki został obiegnięty tor wyścigowy dla zwierząt, dlatego teraz bardzo szybko biegnie przed siebie. Już nie długo linia mety. Ciekawe czy uda mu się osiągnąć zamierzony cel.

Zagraj...


Groźny lis

Ocena gry

Ten lis jest na prawdę bardzo zły. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, ponieważ może ugryźć. Teraz wyszczerzył zęby i chce kogoś złapać. Możliwe że zauważył jakieś zwierzę. Pokoloruj lisa!

Zagraj...


Lis w skarpetach

Ocena gry

Ten lis to prawdziwy zmarzluch, dlatego gdy tylko robi się zimno, zakłada na nogi swoje ulubione, czarne skarpetki. Spróbuj pokolorować cały obrazek dostępnymi kolorami.

Zagraj...


Puszysty ogon

Ocena gry

Zobacz jaki puszysty ogon ma ten rudy lisek. Po za tym ma także bardzo długie uszy i wielkie oczy. Wybierz za pomocą myszki jakiś kolor i przenieś go na puste, białe pole. Wykorzystaj dostępne barwy i wydrukuj swój obrazek lub zapisz na swoim komputerze.

Zagraj...Chytry Lis

Ocena gry

Mówi się że lisy są chytra. Zawsze jest im wszystkiego za mało. Lisy mają to do siebie, że lubią podkradać kury z kurników, żeby zrobić z nich obiad. Pokoloruj lisa i tło na jakim się znajduje. Miłej zabawy!

Zagraj...


Grzeczny lis

Ocena gry

Ten lis jest bardzo grzeczny. Nigdy nikomu nie dokucza i zawsze pomaga gdy jest taka potrzeba. Pokoloruj całego lisa, zaczynając od futra na brzuchu. Nie zapomnij o żadnym elemencie. Malujemy za pomocą myszki.

Zagraj...


Rudy lisek

Ocena gry

Ten lisek jest bardzo przebiegły. Ma rude i miękkie futerko i uwielbia przebywać w lesie. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie tego zwierzątka. Wybierz rudy kolor i pomaluj jego sierść oraz tło na jakim się znajduje.

Zagraj...


Kura i ziarno

Ocena gry

Kura uwielbia jeść ziarno, ponieważ jest to jej przysmak. Gospodarz zadbał aby jego kura nie była głodna i rozsypał je na ziemi. Teraz zwierzątko za pomocą dzioba może wszystko zjeść. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Kurka z podwórka

Ocena gry

Zobacz czy uda Ci się pokolorować cały obrazek. Wybierz kilka różnych kolorów i klikając na puste pola zapełnij je wybranym przez siebie kolorem. Ciekawe czy kurce z podwórka spodoba się twoje arcydzieło.

Zagraj...


Zwykła kurka

Ocena gry

Ta kurka jest na prawdę normalna. Jednak to od Ciebie zależy czy stanie się wyjątkowa. Możesz pokolorować ją używając do tego wielu kolorów, a to sprawi, że stanie się ona wyjątkowa.

Zagraj...


Wysiadywanie jajek

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający kurę, która wysiaduje jajka. Na pewno z kilku wyklują się małe pisklęta, jednak potrzebna jest do tego wysoka temperatura. Stąd kura siedzi na nich aby nie zabrakło im ciepła.

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie