Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Śpiący Garfield

Ocena gry

Zobacz jak został przedstawiony kot Garfield na tym obrazku. Śpi on na kilku poduszkach a obok niego leży jego ulubiona przytulanka. Jest to mały miś z książeczką. Wybierz najładniejsze kolory i pokoloruj nimi cały obrazek.

Zagraj...


Wściekłe Angry Birds

Ocena gry

Oh nie! Ktoś wykradł jajka wszystkim Angry Birds. Teraz są wściekli i patrzą w puste gniazda. Jednak nad nimi widać dziwne postacie. To złe świnie je porwały i zabrały ze sobą w balonach. Pokoloruj ten ciekawy obrazek.

Zagraj...


Pinkie Pie

Ocena gry

Czy znasz malutkiego kucyka Pinkie Pie? Jest ona bardzo ale to bardzo słodka. Ma jasno różowy kolor, jej włosy i ogon są ciemno różowe, a na jej boku znajdują się żółto niebieskie baloniki. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Kucyk gwiazdeczka

Ocena gry

Kucyk Gwiazdeczka jest dzisiaj bardzo szczęśliwa, ponieważ wygrała konkurs piękności. Teraz na głowie nosi swoją zwycięską koronę i czeka aż ją pokolorujesz takimi kolorami jakie miała w bajce. Postaraj się nie wyjeżdżać poza linie.

Zagraj...Spadochron z liścia

Ocena gry

Mrówka nauczyła się latać, ale teraz postanowiła wypróbować również skoku ze spadochronem. Za spadochron oczywiście posłuży jej duży zielony liść. Ciekawe czy odważnej mrówce uda się bezpiecznie wylądować. Zagraj w tą grę!

Zagraj...


Mrówka na grzybku

Ocena gry

Pani mrówka się zmęczyła i postanowiła usiąść na grzybku. Na szczęście jest on bardzo miękki dlatego stanowi wspaniałe miejsce na wypoczynek. Pokoloruj cały obrazek i pochwal się swoim obrazkiem swoim bliskim.

Zagraj...


Mrówka w cyrku

Ocena gry

Czy widzieliście kiedykolwiek mrówkę w cyrku? Zapewne nie, ponieważ jest bardzo mała. Na szczęście w świecie gier wszystko jest możliwe i tym razem będziecie mogli poznać prawdziwą cyrkową mrówkę. Pokolorujcie ją ładnymi kolorami.

Zagraj...


Królowa motyli

Ocena gry

Poznajcie królową motyli, jedyną taką w swoim rodzaju. Jest ona niesamowicie piękna i składa się z wielu kolorowych elementów. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka, na którym się znajduje wyłącznie najładniejszymi kolorami.

Zagraj...


Zakochane mrówki

Ocena gry

Zakochane mrówki znów powracają do was, tm razem w wersji do pomalowania. Znajdują się one w centralnej części obrazka, trzymają się za ręce i są bardzo szczęśliwi. Składają się oni z wielu elementów, dlatego ta gra jest dla cierpliwych dzieci.

Zagraj...


Gruba gąsienica

Ocena gry

Ta gąsienica jest bardzo gruba, ponieważ całymi dniami objada się jedynie pizzą. Jest to bardzo niezdrowe, jednak gąsienica nic sobie z tego nie robi. Pokoloruj obrazek używając farbek znajdujących się w prawym rogu gry, oraz pod obrazkiem. Powodzenia!

Zagraj...


Parasol z kwiatka

Ocena gry

Zobaczcie jakie pomysłowe bywają mrówki, zwłaszcza jeśli chodzi o miłość. Właśnie zaczyna padać a te dwie mrówki są na randce, dlatego Pan Mrówka postanowił, że zrobi z kwiatka parasol, aby jego ukochana nie zmokła. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie