Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Latająca biedronka

Ocena gry

Spójrzcie na obrazek i zobaczcie co się na nim znajduje. Jest to biedronka, która uwielbia latać. Na obrazku przedstawiona została podczas rozkładania skrzydeł. Wybierz ładny czerwony kolor i pomaluj biedronkę.

Zagraj...


Krokodyl i kwiatek

Ocena gry

Zobaczcie jaki dżentelmen nas dzisiaj odwiedził. Ten elegancki krokodyl postanowił zaprosić swoją ukochaną na randkę i kupił dla niej pięknego kwiatka. Randka na pewno się uda. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Podstępny krokodyl

Ocena gry

Ten krokodyl uwielbia robić psikusy. Teraz myśli nad kolejnym podstępem, jakby tu kogoś na coś nabrać. W końcu udało mu się wymyślić podstęp, teraz już musi tylko go wykonać. Pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Urodziny u krokodyla

Ocena gry

Krokodyl Kuba został zaproszony na urodziny do swojego przyjaciela Bartka. Najpierw jednak postanowił, że kupi dla niego jakiś prezent. Wybrał trzy balony, różnego koloru. Zdecyduj jak będą wyglądały.

Zagraj...Wesoły krokodyl

Ocena gry

Ten krokodyl jest otwarty na wszystkie zwierzęta. Lubi się z nimi bawić nad rzeką. Dzisiaj postanowił, że pogra z innymi krokodylami w piłkę. Pokoloruj krokodyla najładniej jak potrafisz, a następnie wydrukuj obrazek.

Zagraj...


Krokodyl w wodzie

Ocena gry

Pani krokodyl wybrała się nad rzekę, żeby się tam wygrzać i popływać. Pokoloruj obrazek, na którym znajduje się pani krokodyl, woda oraz wodna pałka. Wykorzystaj różne odcienie kolorów. Miłej zabawy!

Zagraj...


Wściekły krokodyl

Ocena gry

Czas na spotkanie z prawdziwą bestią z bagien. Poznajcie wściekłego krokodyla. Naszym zadaniem jest pokolorowanie go. Możemy wybrać wszystkie odcienie zieleni.

Zagraj...


Okrągły robaczek

Ocena gry

Policz wszystkie kule z których składa się bohater naszej kolorowanki. Pokoloruj każdą kulę innym kolorem i zobacz jakie arcydzieło udało Ci się stworzyć. Nie zapomnij żeby pokolorować tło na jakim znajduje się ten mały robaczek.

Zagraj...


Gąsienica Krętek

Ocena gry

Gąsienica Krętek jest bardzo zabawna. Ma bardzo zakręcone rogi, dzięki którym czuje co znajduje się w jej pobliżu. Ta gąsienica ma dzisiaj do Ciebie prośbę. Chce, żebyś ją pomalował używając do tego farbek znajdujących się w rogu ekranu.

Zagraj...


Larwa motyla

Ocena gry

Czy wiesz, że motyle powstają, z przekształcenia się larwy? W tej kolorowance możesz spotkać się właśnie z jedną larwą, która nie długo zostanie pięknym motylem. To jak pomalujesz larwę będzie wpływało na to jaki będzie miała kolor jako motyl.

Zagraj...


Stonoga Tom

Ocena gry

Ta stonoga ma na imię Tom. Tom chce żebyś go dzisiaj pokolorował. Wybierz najładniejsze kolory i spróbuj pokolorować tą stonogę. Wypełnij wszystkie wolne pola i zobacz jak stonoga będzie się zmieniała z każdym pociągnięciem pędzla.

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie