Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Biegająca zebra

Ocena gry

Zebra postanowiła wybrać się na przejażdżkę. Dlatego z samego rana wstała, umyła się i zjadła śniadanie. Teraz kiedy dotarła już na dużą polanę zdecydowała, że poogląda krajobraz. Wybierz ciekawe kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Zebra w paski

Ocena gry

Cześć! Z tej strony zebra w paski. Za pewne wiecie, że mam białe ciało, w czarne paski, jednak dzisiaj dla odmiany może warto zmienić mi kolor i zrobić na przykład tęczowe ciało? Użyj różnych kolorów aby nadać mu niepowtarzalny wygląd.

Zagraj...


Delfin i Hula Hop

Ocena gry

Zobaczcie jakie wspaniałe sztuczki potrafi wykonywać ten sprytny delfin. Skacze on przez duże koło, które nazywane jest Hula Hop. Zobaczcie czy uda mu się przeskoczyć całą obręcz. Wybierzcie kilka kolorów i pomalujcie obrazek.

Zagraj...


Delfin i piłka

Ocena gry

Ten delfin postanowił, że nauczy się grać w piłkę, dlatego już od samego rana wziął się za ćwiczenia. Ma on do wyboru jedną wielką lub drugą mniejszą piłką. Ciekawe czy uda mu się nauczyć tej nowej sztuczki. Pokoloruj obrazek najładniejszymi kolorami.

Zagraj...Przybijanie piątki

Ocena gry

Zobaczcie jak delfiny uczą się na wzajem przybijania piątki. Nie jest to dla nich takie łatwe zadanie ponieważ nie posiadają rąk a płetwy. Jednak ta dwójka delfinów opanowała już tą sztukę do perfekcji. Pomaluj z nimi obrazek.

Zagraj...


Wielki Plusk

Ocena gry

Jedna Pani wybrała się rankiem aby pospacerować po plaży. Nagle usłyszała ogromny plusk gdzieś na wodzie. Bardzo się przestraszyła, ponieważ nie wiedziała co to mogło być. Gdy jednak zaczęła się przyglądać wodzie ku jej oczom ukazał się piękny delfin wyskakujący z wody i robiący przy tym wielki plusk. Pokoloruj obrazek.

Zagraj...


Delfin Śmieszek

Ocena gry

Ten delfin ma na imię Śmieszek. Jest tak nazywany, ponieważ ciągle z wszystkiego się cieszy i śmieje. Tym razem to my możemy go spotkać, a w dodatku pokolorować ciekawymi kolorami. Wybierz jakiś kolor za pomocą wirtualnego pędzla sterowanego myszką i przenieś go na białe pole.

Zagraj...


Holowanie Delfina

Ocena gry

Cóż za katastrofa! Ten delfin wypłynął zbyt daleko i nie miał już siły, żeby wrócić do domu, dlatego konieczne było zadzwonienie po delfina holownika, który pomógł mu wrócić. Pokoloruj obrazek, który przedstawia tą sytuację ładnymi kolorami.

Zagraj...


Delfin nad wodą

Ocena gry

Delfin Pok uwielbia skakać bardzo wysoko, tak aby wybijać się ponad wodę i obserwować zachód słońca nad Oceanem. Dzięki temu, że jest świetnym pływakiem może robić to na tyle często, aby zobaczyć cały zachód słońca. Pokoloruj delfina i krajobraz wokół niego.

Zagraj...


Występ węża

Ocena gry

Ten wąż często występuje na ulicy ze swoim hipnotyzerem. Ten gra na flecie a wąż zwinięty wykonuje swój popisowy taniec. Dzięki temu zyskują oni sławę i pieniądze. Pokoloruj obrazek wybierając tylko najładniejsze kolory dla węża, którymi mógłby oczarować publiczność.

Zagraj...


Uśmiech węża

Ocena gry

Wąż Artur ma bardzo piękny, biały uśmiech. Uwielbia więc chwalić się nim, szeroko się uśmiechając. Na naszym obrazku został on właśnie tak przedstawiony, a Twoim zadaniem będzie pokolorowanie go dostępnymi odcieniami różnych kolorów.

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie