Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Duży hipopotam

Ocena gry

W tej kolorowance możesz pokolorować hipopotama dowolnym kolorem. Może być niebieski, zielony, czerwony, żółty, pomarańczowy, różowy, szary i jaki tylko chcesz.

Zagraj...


Skoki do wody

Ocena gry

Ten hipopotam uwielbia wskakiwać do zimnej wody. Robi przy tym taką falę, że z sadzawki czasami robi się kałuża. Tym razem stało się tak samo. Jednak nie długo spadnie deszcz i znów zapełni sadzawkę wodą. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj nimi obrazek.

Zagraj...


Hipopotam Benek

Ocena gry

Hipopotam Benek to bardzo zabawne zwierzę. Umie on wykonywać różne zabawne sztuczki i opowiadać dowcipy. Wszystkie zwierzęta na pustyni uwielbiają Benka. Poznaj go i Ty, grając w tą super grę, kolorowankę.

Zagraj...


Hipcio w sadzwace

Ocena gry

Hipcio postanowił wybrać się nad swoją ulubioną sadzawkę, żeby się ochłodzić w wodzie. Jest bardzo gorący dzień więc takie zachowanie na pewno mu pomorze. Włącz grę i osobiście poznaj zabawnego Hipcia. Powodzenia!

Zagraj...Chory Hipopotam

Ocena gry

Ten hipopotam jest bardzo chory. Na plecach ma naklejony plasterek i żeby wrócić do zdrowia leży w sadzawce, aby nabrać sił. Jest to bardzo przydatne dla tak dużego zwierzęcia jakim jest hipopotam. Użyj najładniejszych farbek i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Zęby hipopotama

Ocena gry

Zobaczcie jak wszystkie zwierzęta dbają o zęby hipopotama. Jest tam żółw i ptaszek. Ptaszek ma w skrzydle szczoteczkę do zębów i na pewno za chwilę zacznie nią szorować zęby hipopotama. Dbanie o zęby jest bardzo ważne. Wybierz swoje ulubione kolory i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Wiewiórek

Ocena gry

Ten chłopiec to wiewiórek. Jest on bardzo chudziutki dlatego musi jeść dużo orzechów. Właśnie wybiła pora kiedy powinien zjeść śniadanie, najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Zobacz co przygotował sobie do zjedzenia i pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Ciężki orzech

Ocena gry

Ten orzech jest na prawdę ogromny. Nic więc dziwnego, że mała wiewiórka nie może sobie z nim poradzić. Jednak musi przenieść go do dziupli na drzewie. Może jej przyjaciele pomogą jej w tym zadaniu. Pokoloruj orzecha i wiewiórkę.

Zagraj...


Szybka wiewióra

Ocena gry

Postać z tej gry jest nazywana Szybką Wiewiórą. Jest ona bardzo szybka i zwinna. Skacze najlepiej po drzewach ze wszystkich wiewiórek w lesie. Zbiera najwięcej orzechów do dziupli i pomaga wszystkim którzy tego potrzebują. Pokoloruj Wiewiórę.

Zagraj...


Wiewiórka i jej obiad

Ocena gry

Wiewiórka Ola jest bardzo szczęśliwa ponieważ znalazła kilka pysznych orzechów. Ma tak ostre zęby, że potrafi nimi rozgryźć skorupkę. Pokoloruj obrazek, na którym znajduje się wiewiórka, trzy orzechy i kwiatki.

Zagraj...


Orzech w skorupce

Ocena gry

Ta wiewióreczka podeszła właśnie do orzecha, ale zauważyła, że jest on w skorupce. W takim razie nim go zje, będzie musiała go rozłupać. Naszym zadaniem natomiast będzie pokolorowanie obrazka przestawiającego wiewiórkę z orzechem.

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie