Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Prawdziwa kura

Ocena gry

Spójrz co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kolorowance. Do pomalowania masz prawdziwą kurę. Dobierz do niej ładne kolory i wybierz w którym będzie wyglądała najlepiej. Nie zwlekaj już dłużej, tylko zabierz się do pracy.

Zagraj...


Zwariowana kura

Ocena gry

Ta kura jest szalona. Możliwe że stało się tak dlatego, że spadła z grzędy i uderzyła się przy tym w głowę. Teraz jej oczy wirują, boli ją głowa i nie wie co się dookoła niej dzieje. Przywróć jej pamięć malując jej wszystkie pióra.

Zagraj...


Kura na farmie

Ocena gry

Ta kura jest mieszkańcem farmy. Jej zadaniem jest znoszenie jajek. Kura uwielbia swoją pracę i zawsze wykonuje ją jak należy. Wypróbuj różne połączenia kolorów i zobacz w jakim kura będzie wyglądała najlepiej.

Zagraj...


Królik Wąsik

Ocena gry

Ach! Czyżby był to Królik Wąsik? Tak, to on! To najsłodszy królik w całym króliczym królestwie. A na dodatek przyszedł do nas, żebyśmy namalowali jego portret. Ale super zabawa!

Zagraj...Królik gitarzysta

Ocena gry

Ten królik od dawna marzył, żeby zostać gitarzystą. Teraz może spełnić swoje marzenie, ponieważ dostał od przyjaciół piękną marchewkową gitarę. Królik od razu kiedy ją zobaczył wziął się za naukę gry na gitarze. Dopóki to robi będziesz mógł go pokolorować.

Zagraj...


Królik na pustyni

Ocena gry

Ten króliczek biegł tak szybko i długo, że nawet nie zauważył kiedy znalazł się na pustyni daleko od domu. Teraz będzie musiał wrócić, ale najpierw chwilkę odpocznie. W tym czasie możesz wybrać kilka kolorów i pomalować królika i wszystkie inne elementy z obrazka.

Zagraj...


Zbyt dużo marchewek

Ocena gry

Ten króliczek przesadził z jedzeniem marchewek. W tym roku wyhodował tak duże, że kiedy zjadł kilka okazało się, że bardzo przytył. Teraz jest puszysty i zdziwiony. Pokoloruj króliczka i jego ogromną marchewkę z ogródka.

Zagraj...


Dom królika

Ocena gry

Zające czekają na Was. Zobacz jak wygląda dom królika. Jest mały, ale bardzo ładny. Ma wysoki dach, duże okna i super widok na ogród. Wybierz kolory i dopasuj je do wszystkich białych elementów przedstawionych na obrazku. Wykonaj to ciekawe zadanie!

Zagraj...


Zabawa królika

Ocena gry

Ten królik postanowił, że pobawi się w chowanego ze swoimi przyjaciółmi. Za kryjówkę wybrał sobie niewielki krzaczek. Jednak ma on tak długie uszy, że na pewno ktoś go zauważy. Pokoloruj króliczka i krzak za którym postanowił się schować.

Zagraj...


Królik zjada marchew

Ocena gry

Włącz tą grę i zobacz jak króliczek zjada marchewkę. Jest on tak głodny, że na pewno zje całą. Na szczęście jest to możliwe ponieważ ma bardzo ostre zęby. Wybierz najładniejsze kolory i pomaluj nimi cały obrazek. Pochwal się efektem znajomym.

Zagraj...


Hipopotam i bąbelki

Ocena gry

Ten Hipopotam postanowił odmienić swoją zwykłą kąpiel. Do wody, w której zazwyczaj przebywał wlał płyn do kąpieli, który zaczął wytwarzać mnóstwo bąbelków. Hipopotam jest bardzo szczęśliwy z tego powodu. Podobają mu się bąbelki i zapach płynu. Cóż za wspaniała kąpiel!

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie