Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Kategorie

Do Druku Kolorowanki:

DRUKOWANKA.PL

KOLOROWANKIDODRUKU.PL

Zabawy Dla Dzieci:
NOWE KOLOROWANKI NA KOMPUTERZE

Najnowsi uzytkownicy

Zwierzęta 639 gier

Hipnoza węża

Ocena gry

Ten wąż musiał zostać zahipnotyzowany, ponieważ widać to po jego zakręconych oczach. Ciekawe kto się ośmielił mu to zrobić. Na szczęście gdy tylko go pomalujemy czar pryśnie i wąż odzyska wolność.

Zagraj...


Wąż na gałęzi

Ocena gry

Wąż oplótł się na gałęzi i się wygrzewa. Jest upalny dzień a leżakowanie w ten sposób to dla niego sama przyjemność. Dzięki temu jest wysoko i wszystko widzi, a kiedy zajdzie potrzeba będzie mógł szybko ukryć się między liśćmi na drzewie.

Zagraj...


Wąż magik

Ocena gry

Poznajcie węża magika. Jest on bardzo znany z wspaniałych sztuczek. Zawsze wyciąga coś ciekawego ze swojego magicznego kapelusza. Czasami są to króliki, czasami gołębie a innym razem monety. Ciekawe co dziś wyczaruje wąż magik.

Zagraj...


Wąż w okularach

Ocena gry

Ten wąż to staruszek, który jeszcze do nie dawna bardzo źle widział. Na szczęście posłuchał rad przyjaciół i wybrał się do okulisty, który zbadał jego oczy i zalecił chodzenie w okularach. Od tego czasu wąż doskonale widzi i jest szczęśliwy.

Zagraj...Wąż wystawia język

Ocena gry

Ten wąż nie jest zbyt grzeczny, ponieważ wystawia nam język. Musimy mu powiedzieć, że nie wolno tak robić. Nim jednak to zrobimy pokolorujmy niegrzecznego węża jakimiś wybranymi kolorami z palety dostępnej po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Biedronka w okularach

Ocena gry

Ta biedronka ma bardzo słaby wzrok, dlatego chodzi w okularach. Pomalujcie obrazek przedstawiający tego owada i zdecydujcie jaki kolor przyjmie. Możecie wybrać klasyczną czerwień lub zaryzykować i wybrać inny, niesamowity kolor.

Zagraj...


Biedronka czy stonka

Ocena gry

Stonka to zwierzątko, które jest bardzo podobne do biedronki. Jedyne co ich od siebie różni to kolor skrzydeł. Biedronki mają czerwone a stonki żółte. To od Ciebie zależy jaki kolor wybierzesz i czy nasz bohater zostanie biedronką czy stonką.

Zagraj...


Siedem kropek

Ocena gry

Poznajcie Siedmiokropka. Jest to najstarsza z biedronek. Każdy wie, że biedronka ma tyle lat ile kropek ma na skrzydełkach. Zgadnijcie więc ile lat ma bohater naszej kolorowanki. Powodzenia!

Zagraj...


Uśmiechnięta Biedronka

Ocena gry

Biedroneczka, która zawsze jest uśmiechnięta, jest przyjaciółką wszystkich zwierząt i owadów. Dzisiaj możemy ją spotkać w tej kolorowance, podczas której możemy wybrać dla niej ciekawe kolory, którymi będzie można ją pomalować. Miłej zabawy!

Zagraj...


Prosta Biedronka

Ocena gry

Ta kolorowanka jest bardzo prosta. Znajduje się na niej Biedronka, która składa się z kilku elementów. Tak na prawdę możemy tu użyć maksymalnie 5 różnych kolorowanek. Jednak dla przedszkolaków będzie to fantastyczna zabawa.

Zagraj...


Zakręcona biedronka

Ocena gry

Ta biedronka jest na prawdę zakręcona. Można to zauważyć ponieważ ma wszystko zakręcone. Na jej plecach znajduje się kilka kropek. Jeśli chcesz możesz je policzyć. Kiedy już to zrobisz będziesz mógł ją pokolorować.

Zagraj...


Popularne gry

 • Zwierzęta
 • Kolorowy słonik

  Kolorowy słonik

  Oglądana: 30990 ocena: 10.00

 • Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Kolorowanka Tygrys Szablozębny

  Oglądana: 21834 ocena: 0.00

 • Kolorowanka ze zwierzątkami

  Kolorowanka ze zwierzątkami

  Oglądana: 16811 ocena: 0.00

 • Zwierzęta w ogrodzie

  Zwierzęta w ogrodzie

  Oglądana: 13758 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Angry Birds

  Kolorowanka Angry Birds

  Oglądana: 11630 ocena: 0.00

 • Kolorowanka wąż

  Kolorowanka wąż

  Oglądana: 9737 ocena: 0.00

Reklama

cookie