Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Litera M

Ocena gry

Pokoloruj wszystkie trzy literki M. Jest to duża literka M, która znajduje się prawie w połowie alfabetu. Wybierz najładniejsze kolory i zdecyduj która z nich będzie pomalowana danym kolorem. Naucz się całego alfabetu z tą wspaniałą grą.

Zagraj...


Duża i mała literka L

Ocena gry

Na obrazku zostały dla Ciebie narysowane małe i duże literki L. Mamy je do pary. Są dwie duże, oraz dwie małe literki L. To od Ciebie zależy na jaki kolor je pomalujesz. DO wyboru masz na przykład kolor: żółty, zielony, niebieski, różowy, czerwony i wiele innych ciekawych barw.

Zagraj...


Mała literka l

Ocena gry

Pokoloruj cały obrazek przedstawiający obrazek z małą literką l. Wybierz ładny kolor i dopasuj do każdej z literek. Mamy do wyboru mnóstwo barw i cztery literki do pomalowania.

Zagraj...


L jak lot

Ocena gry

Zobacz jakie ciekawe porównanie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. W grze mamy do nauczenia się literki L. Aby łatwiej było ją zapamiętać narysowaliśmy dla Ciebie obrazek z lecącym bocianem oraz dzieciątkiem. Wybierz ładne kolory i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...Duża litera L

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę L.Składa się ona z dwóch kresek. Ta gra z pewnością pozwoli się Wam w szybkim tempie nauczyć jednej z literek z alfabetu. Wybierz ładne kolory i zamaluj wszystkie białe pola.

Zagraj...


Duża i mała literka K

Ocena gry

Czy wiesz jak wygląda duża i mała literka k? Na pewno to wiesz ponieważ pewnie chodzisz już do szkoły. Pokoloruj wszystkie cztery literki i zobacz jak będzie wyglądał Twój edukacyjny obrazek na końcu gry. Miłej zabawy!

Zagraj...


Mała literka k

Ocena gry

Czas na pokolorowanie czterech takich samych literek k. W każdym rzędzie znajdują się dwie małe literki k. Sprawdź swoje możliwości i wypełnij kolorem wszystkie białe elementy.

Zagraj...


K jak kot

Ocena gry

Zagraj w tą ciekawą grę i pokoloruj jedną z literek z alfabetu. Będzie to literka k. Na literę K rozpoczyna się wiele wyrazów, tak jak na przykład wyraz kot. W związku z tym na obrazku został namalowany kotek aby łatwiej zapamiętało się wam tą literkę. Pokolorujcie cały obrazek.

Zagraj...


Duża literka K

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę K. Składa się ona z trzech kresek, które tworzą ciekawą figurę. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się alfabetu. Życzymy miłej nauki poprzez ciekawą zabawę!

Zagraj...


Duża i mała literka J

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę J. Duża literka J wygląda jak haczyk na ryby, natomiast mała jak igła przewleczona nitką. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet.

Zagraj...


Mała literka j

Ocena gry

Wybierz jakieś ładne kolory i pokoloruj małą literkę j. Nie zapomnij zamalować wszystkich kropeczek, które znajdują się nad tą literką. Dzięki nimi jest ona od razu rozpoznawana. Zobacz czy uda Ci się stworzyć ciekawą kombinację kolorystyczną.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11006 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6846 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6112 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5908 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2802 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

Reklama

cookie