Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Cztery razy t

Ocena gry

Poznaj litery alfabetu. Zostań prawdziwym artystom i pokoloruj przygotowany specjalnie dla Ciebie obrazek, na którym znajdują się cztery małe literki t. Na pewno kształtem przypominają Ci krzyżyki. Weź w dłoń myszkę komputerową i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Królik i literka

Ocena gry

Literkowe zabawy czekają na Was. W tej grze możesz pokolorować obrazek na którym znajduje się mały i słodki króliczek oraz litera T. Jest tu zarówno duża jak i mała literka. Wybierz najładniejsze kolory i zdecyduj który będzie najlepiej pasował do tego obrazka.

Zagraj...


Litera T

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający literę T. Jest ona dużą literą, którą używa się najczęściej na początku zdania i w nazwach własnych. Sprawdź ile istnieje możliwych kombinacji kolorów, które można zastosować w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...


Duża i mała literka S

Ocena gry

Zagrajcie w tą grę i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę S. Zadaniem każdego gracza jest pokolorowanie obrazka dostępnymi obok niego kolorami.Stwórz ciekawą kompozycję kolorów.

Zagraj...Mała literka s

Ocena gry

Pokoloruj małą literkę s. Jest to jedna z liter a polskim alfabecie. Użyj w tym celu kolorowych pasteli, które znajdują się obok obrazka. Dzięki tej grze poznasz kształt kolejnej literki, która pomoże Ci w nauce pisania.

Zagraj...


Literki S

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę S. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie znajomych ze szkoły do gry w alfabet. Obok literek znajduje się cebula, która umili wam kolorowanie literki S.

Zagraj...


Literka S

Ocena gry

Zobacz jak wygląda literka S. Składa się ona z dwóch zawijasów. Wygląda jak bardzo mała serpentyna. Przypatrz się je wyraźnie i zapamiętaj jak wygląda. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek. Następnie zaproś do gry swoich znajomych.

Zagraj...


Wszystkie literki R

Ocena gry

W tej grze znajdują się wszystkie literki R. Są ich dwa rodzaje. Mała oraz duża litera r. Na obrazku jest ich narysowane aż cztery. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak będzie wyglądał na końcu Twoich starań.

Zagraj...


Mała literka r

Ocena gry

Pokoloruj małe literki r wszystkimi niebieskimi kolorami, jakie znajdują się w grze.Stwórz piękny obrazek z czterech literek i tła. Dzięki tej grze nauczysz się nowej literki z alfabetu. Udanej zabawy!

Zagraj...


R jak rakieta

Ocena gry

Każdy wie, że dzięki skojarzeniom zapamiętuje się dużo lepiej. Nie jest to sucha wiedza a bardzo ciekawe zajęcie. Dzięki tej grze nauczysz się kolejnej literki z alfabetu. W grze masz narysowaną rakietę, która zaczyna się na literkę R - bohaterkę naszej kolorowanki.Pokoloruj cały obrazek!

Zagraj...


R jak rower

Ocena gry

Poznajcie dużą literkę R. Jest to jedna z ostatnich literek alfabetu. W tej grze macie okazję pokolorować tą literkę i jej się nauczyć. Spróbuj wybrać do niej ciekawe kolory tak aby łatwo Ci się ją zapamiętało. Możesz wybrać swoje ulubione kolory.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 10969 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6788 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6057 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5850 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2755 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2039 ocena: 0.00

Reklama

cookie