Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Śpiąca literka Y

Ocena gry

Literkowe zabawy dla niej i dla niego. Zobaczcie jaka śpiąca jest ta literka Y. Właśnie nadchodzi noc i duża i mała literka Y chcą iść spać. Musimy więc ładnie pokolorować łóżko i literki, tak aby mogły pójść spać i żeby przyśniły im się kolorowe sn.y

Zagraj...


Mała literka y

Ocena gry

Zobacz czy zapamiętasz jedną z ostatnich liter z alfabetu. Przygotuj kilka ładnych kolorów i za ich pomocą wypełnij wszystkie białe pola na obrazku. Dzięki tej grze nauczysz się nowej litery.

Zagraj...


Cztery duże litery V

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery duże litery V. Naszym zadaniem w tej grze, będzie pokolorowanie obrazka oraz tła na którym znajdują się wszystkie duże litry V. Zdecyduj który kolor będzie najlepiej pasował do tego obrazka, a potem wydrukuj go na pamiątkę.

Zagraj...


Cztery małe literki v

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery małe literki v. Naszym zadaniem w tej grze, będzie pokolorowanie obrazka oraz tła na którym znajdują się wszystkie małe literki v. Przygotuj wszystkie potrzebne kolory i wypełnij nimi cały obrazek. Naucz się pisania nowej literki.

Zagraj...Statek i dwie litery V

Ocena gry

Po wodzie płynie wielki statek. Jest to statek przewoźny dla pasażerów. Mamy więc do wykonania bardzo ważne zadanie, musimy pokolorować statek tak aby spodobał się pasażerom. Ponad to możemy pokolorować dwie literki V które znajdują się koło naszego statku.

Zagraj...


Trzy litery V

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane trzy litery V. Wyglądają jak schematycznie narysowane mewy z nad morza. Spróbuj nauczyć się nowej literki malując cały obrazek różnymi, najładniejszymi kolorami. Przygotuj się do wspaniałej zabawy!

Zagraj...


Wszystkie litery U

Ocena gry

Czas przygotować się do nowej zabawy. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie całego obrazka, na którym znajduje się kilka literek u, każda w innym rozmiarze. Dobierz najładniejsze kolory do białego obrazka.

Zagraj...


Małe literki u

Ocena gry

W tej grze mamy przygotowane dla naszego użytku cztery małe literki u. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie zarówno literek jak i tła które wokół nich się znajduje. Przygotuj swoje ulubione kolory i ich użyj. Powodzenia!

Zagraj...


Samolot i literki

Ocena gry

Czas na wspaniałą przygodę razem z naszą nową grą. Tym razem naszym zadaniem będzie pokolorowanie samolotu oraz dwóch literek U. Jednej małej a drugiej dużej. Wybierzmy ładne kolory i zapełnijmy nimi cały obrazek.

Zagraj...


Duża litera U

Ocena gry

Fajne nowe literki dla Was są gotowe. Poznaj cały alfabet razem z naszymi grami. W tej części możesz nauczyć się literki U. Wygląda ona jak podkowa. W tej części gry mamy do czynienia z dużą literą. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie całego obrazka wirtualnymi kredkami.

Zagraj...


Różne literki T

Ocena gry

Wybierz swoje ulubione kolory i pomaluj nimi obrazek składający się z kilku literek T w różnym rozmiarze. Jedne są małe inne duże. To od Ciebie zależy jak potoczy się ta gra. Zaproś do niej wszystkich swoich znajomych.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 10969 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6788 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6056 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5850 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2755 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2039 ocena: 0.00

Reklama

cookie