Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Duża i mała literka A

Ocena gry

Sprawdźcie się w tej grze i poznajcie nowe literki. Tym razem mamy do poznania małą i dużą literkę A. Duża literka A wygląda jak piramida, natomiast mała jak kółeczka z laseczką. Zagrajcie w tą super grę, która ułatwi Wam naukę w szkole. Zachęćcie przyjaciół do gry w alfabet. Waszym zadaniem będzie oczywiście pokolorowanie literek i tła.

Zagraj...


Duże A

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę A. Składa się ona z trzech kresek, które tworzą jakby piramidę. Obok literek znajduje się miś, który umili wam kolorowanie literki A. Ta gra na pewno pomoże Wam łatwiej i milej uczyć się alfabetu. Miłej nauki poprzez zabawę!

Zagraj...


Instrumenty muzyczne

Ocena gry

Jeżeli lubicie instrumenty muzyczne to ta malowanka dla dzieci jest w sam raz dla Was. Książeczka do malowania oferuje Wam kilka kolorowanek. Pierwszy z nich to trąbka, dość prosty obrazek do malowania online. Kolejna gierka to skrzypce, trzecia malowanka przedstawia nam gitarę do wyboru. Przypominamy, że myszką wybierasz kolor i klikasz na dany fragment obrazka na rysunku.

Zagraj...


Kolorowanka litery

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyć się alfabetu. Zaczynamy kolorować obrazek od literki A. Następnie po kolei zgodnie z alfabetem.

Zagraj...Astronauci

Ocena gry

Ta gra przedstawia obraz z kosmosu. Znajdują się na nim astronauci. Postaraj się pokolorować ich jak najlepiej. Powodzenia!

Zagraj...


Kosmici

Ocena gry

Pokoloruj kosmitów lecących w stronę ziemi, tak aby każdy z nich posiadał inny kolor i żeby się nikt ich nie bał. Pobaw się różnymi kolorami znajdującymi się pod obrazkiem

Zagraj...


Kolorowa twarz

Ocena gry

Pokoloruj twarz Indianina tak aby inni ludzie myśleli że ma na twarzy maskę. Użyj dużej ilości kolorów, znajdziesz je pod obrazkiem

Zagraj...


Maska

Ocena gry

Pokoloruj na różne kolory maskę noszona przez tubylców w Cejlonie. Postaraj się żebyś użył dużo kolorów. Kolory znajdziesz koło obrazka

Zagraj...


Rangoli

Ocena gry

W tej grze będziemy kolorować obrazek przedstawiający Rangoli. Jest to sztuka Indyjska. Na dole znajdują się kolory które musimy użyć.

Zagraj...


Mały ogródek

Ocena gry

Pokoloruj swój mały ogródek. Spraw aby stał się kolorowy i żeby wygrał konkurs piękności. Kolory znajdują się koło obrazka

Zagraj...


Cyferki

Ocena gry

Z tą grą możesz nauczyć się kolorów. Możemy też je pokolorować. Zrób by każda miała inny kolor. Powodzenia!

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 10969 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6788 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6057 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5850 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2755 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2039 ocena: 0.00

Reklama

cookie