Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Jedyneczka

Ocena gry

Poznajcie jedyneczkę. Jest to cyferka, która swoim kształtem przypomina zwierzątko. Użyjcie swojej wyobraźni i zgadnijcie co to może być. Pokolorujcie cały obrazek. Czas na wspaniałą zabawę, dzięki której w końcu można się czegoś nowego nauczyć.

Zagraj...


Liczymy do jednego

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra 1. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra jeden. Buźka jest uśmiechnięta zawsze w tedy kiedy dzieci uczą się czegoś nowego. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Piesek i cyferka jeden

Ocena gry

Poznajcie psa Bobika, który uwielbia zawsze znajdować się wszędzie jako pierwszy. Tym razem także jako pierwszy dotarł do tej kolorowanki. Ponad to niesie on na plecach dużą cyfrę 1. Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca jedynka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 1. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że pierwsze miejsce jest najlepsze. Jednak może też oznaczać jedynkę w szkole, a to już nie jest takie dobre. Na szczęście w tej kolorowance musimy pomalować tylko tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje.

Zagraj...Liczenie do jednego

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 1. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona pięść z wystawionym jednym palcem. To na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu przedszkolakowi. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Mnóstwo liter Z

Ocena gry

Czas przygotować się do świetnej zabawy z literami z alfabetu. Należy je wszystkie pokolorować aby zapamiętać jak mają wyglądać. Na pewno przyda się to do czytania i wielu innych czynności w dorosłym i szkolnym życiu.

Zagraj...


Litery z alfabetu

Ocena gry

Te litery z alfabetu to już ostatnie jakie występują. Przygotuj się do świetnej zabawy z tą grą. Pokoloruj wszystkie białe pola i zobacz jaki obrazek Ci z tego wyjdzie. Każdą literkę możesz pokolorować na inny kolor.

Zagraj...


List i litera Z

Ocena gry

Poznamy tutaj litery i cyfry. Pokoloruj list a następnie literki jakie zostały koło niego napisane. Są to inicjały osoby, do której został zaadresowany list. Ciekawe kto może być jego odbiorcą. Wybierz kilka kolorów i za pomocą myszki przenieś je na białe pola.

Zagraj...


Ostatnia litera Z

Ocena gry

Nowe litery alfabetu polskiego. W tej grze mamy do wykonania bardzo łatwe i miłe zadanie. Musimy nauczyć się ostatniej literki alfabetu. Jest to litera Z. W tej grze akurat możemy poznać dużą literę. Jedyne co musimy zrobić to ją pokolorować co ułatwi nam zapamiętywanie.

Zagraj...


Litera Y

Ocena gry

Celem tej gry jest nauczenie się jak wygląda duża litera Y. Jest to duża litera, która praktycznie nigdy nie występuje jako pierwsza w polskich wyrazach.Przygotuj się na świetną zabawę z tą grą.

Zagraj...


Mała literka

Ocena gry

Litery alfabetu dla dziewczyny i chłopaka. W tej grze naszym zadaniem jest nauczenie się jak wygląda literka y. Jest to mała literka, która praktycznie nigdy nie jest używana jako pierwsza literka w polskich wyrazach. Zazwyczaj znajduje się ona w środku wyrazu. Przygotuj się na świetną przygodę z tą grą.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11006 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6846 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6112 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5908 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2802 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

Reklama

cookie