Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Liczenie do dziewięciu

Ocena gry

Przenieście się do gry, gdzie został przedstawiony obrazek z cyferką 9. Ta gra posłuży każdemu dziecku do nauczenia się cyfry 9. Pozna ono jak wygląda ta cyfra i ile palców ją symbolizuje. Każde dziecko na pewno rozwinie się z tą grą. Powodzenia!

Zagraj...


Osiem lodów

Ocena gry

W tej grze została przedstawiona cyfra osiem. Koło niej narysowano osiem lodów, które musimy pokolorować. Każdego z nich pokoloruj innym kolorem. Wybierz najładniejsze odcienie i gotowe. Nie zapomnij pokolorować tła.

Zagraj...


Miś ósemka

Ocena gry

Ten miś to super zabawka. Jest on stworzony z dwóch kółek. Ma ładne oczka, uśmiech i bardo malutkie uszy. Dzięki takiemu porównaniu, na pewno już na zawsze zapamiętasz jak wygląda cyfra osiem. Wybierz najładniejsze kolory i wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...


Liczymy do ośmiu

Ocena gry

Ta ósemka została zakopana przez kilka minek. Są one uśmiechnięte i w kształcie koła. Jeśli jesteś spostrzegawczy na pewno zauważysz między nimi cyfrę osiem, która także składa się z dwóch kółek. Powodzenia! Pokoloruj obrazek.

Zagraj...Osiem zwierząt

Ocena gry

W tej grze numery zostało przedstawionych osiem zwierzątek. Są tam kaczuszki oraz myszki. Wszystkie zostały ukryte między cyfrą, którą dzisiaj poznasz. Będzie to ósemka. Wybierz kilka kolorów i wypełnij nimi cały obrazek. Miłej zabawy!

Zagraj...


Świecąca ósemka

Ocena gry

W tej grze została dla Ciebie narysowana cyfra osiem. Składa się ona z dwóch połączonych ze sobą kółeczek. Górne koło jest mniejsze natomiast dolne większe. Pokoloruj cały obrazek i poznaj nową cyfrę. Wszystkie kolory znajdują się po prawek stronie ekranu.

Zagraj...


Liczenie do ośmiu

Ocena gry

W tej grze narysowano obrazek z cyferką 8. Obok niej znajdują się dwie ręce na których jest pokazane tyle palców ile oznacza cyfra osiem. Taka gra pomoże w nauce skomplikowanych cyfr. Pokoloruj cały obrazek swoimi ulubionymi kolorami.

Zagraj...


Siedem biedronek

Ocena gry

Pokoloruj obrazek, na którym zostało przedstawionych siedem bardzo malutkich biedronek. Spróbuj je policzyć a następnie zapamiętaj, jak wygląda cyfra, która oznacza ich ilość. Wykonaj to bardzo ciekawe zadanie a następnie przejdź do kolejnej cyfry, która jest wyższa niż siedem.

Zagraj...


Siódemeczka

Ocena gry

POznaj te numery. Ta siódemeczka uwielbia wszystkie dzieci. Skacze zawsze na jednej nóżce i jest bardzo szczęśliwa. Dzięki niej możemy nauczyć się nowej cyfry, która ułatwi nam naukę w szkole. Naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka.

Zagraj...


Liczymy do siedmiu

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Mamy na obrazku narysowane kilka buziek. Policz je i zobacz jaka cyfra została dla Ciebie przygotowana. Użyj dodanych do gry barw i pokoloruj obrazek. Zaproś do gry wszystkich swoich przyjaciół.

Zagraj...


Siedem kaczuszek

Ocena gry

Na obrazku została narysowana cyfra siedem, a obok niej siedem pięknych kaczuszek. Zadaniem jakie zostało dla nas przewidziane jest pokolorowanie obrazka. Sprawdź siebie i swoją znajomość cyferek.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11005 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6843 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6107 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5906 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2800 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2086 ocena: 0.00

Reklama

cookie