Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Liczymy do trzech

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę, którą to będzie cyfra 3. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza dana cyferka. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek. Zapamiętaj wygląd cyfry 3 i spróbuj ją napisać na prawdziwej kartce.

Zagraj...


Trzy zwierzątka

Ocena gry

Na pewno znacie psa Bobika oraz myszki które uwielbiają cyferki. Tym razem także poznamy małego kotka, który jest ich przyjacielem. Liczba zwierzątek na obrazku oznacza wartość cyfry 3.Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca trójka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 3. Wygląda ona jak dwa brzuszki. Powinny one być takiej samej wielkości. W tej kolorowance musimy jedynie pomalować tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje.

Zagraj...


Liczenie do trzech

Ocena gry

W tej grze został narysowany obrazek z cyfrą 3. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z trzema palcami, które oznaczają wartość narysowanej cyfry. To z pewnością pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu uczniowi.Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Miłej gry!

Zagraj...Dwa pajacyki

Ocena gry

Na tym obrazku specjalnie dla Ciebie została namalowana taka liczba kolorowych pajacyków, którą oznacza cyfra zapisana obok nich. To na pewno ułatwi Ci wyobrażenie sobie ile oznacza ta cyfra. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak się zmieni.

Zagraj...


Dwójeczka

Ocena gry

Poznajcie dwójeczkę. Jest to cyfra, która swoim kształtem przypomina zwierzątko. Tak, zgadliście to jest żuraw. Pokolorujcie cały obrazek. Czas na wspaniałą zabawę, dzięki której w końcu można się czegoś nowego nauczyć.

Zagraj...


Liczymy do dwóch

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę, którą tym razem będzie cyfra 2. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra dwa. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek składający się z cyfry, buziek, ramki i tła.

Zagraj...


Dwie myszki

Ocena gry

Poznajcie dwie myszki rozrabiary, które uwielbiają zawsze razem ze sobą psocić. Tym razem postanowiły, że wespną się na dużą cyfrę 2. Pokoloruj cały obrazek używając w tym celu najładniejszych kolorów dostępnych w tej grze, w której znajduje się tyle myszek ile oznacza cyfra. Powodzenia!

Zagraj...


Świecąca dwójka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 2. Jest to magiczna cyferka, która spadła z nieba razem z gwiazdką. W tej kolorowance musimy pomalować tą cyferkę oraz gwiazdkę która się obok niej znajduje. Użyjmy w tym celu najładniejszych kolorów.

Zagraj...


Liczenie do dwóch

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 2. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z wystawionymi dwoma palcami. To na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu dziecku. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Jedynka i żyrafa

Ocena gry

Kształt jedynki delikatnie przypomina żyrafę. Jest to jakby dzióbek z bardzo długą nóżką. A przecież każdy wie, że żyrafa też ma taką długą szyję. Zamaluj wszystkie elementy z obrazka, zarówno cyferkę jeden jak i żyrafę i tło.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11006 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6846 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6112 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5908 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2802 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

Reklama

cookie