Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Świecąca siódemka

Ocena gry

Poznajcie nową cyfrę, którą jest siódemka. Jest ona już dość wysoką cyfrą. Koło niej znajduje się ładna, świecąca gwiazdka. Pokoloruj obrazek swoimi ulubionymi kolorami i naucz się nowej cyfry.

Zagraj...


Liczenie do siedmiu

Ocena gry

Czas poznać kolejną cyferkę, którą tym razem będzie siódemka. Dla łatwiejszego zapamiętywania obok cyfry zostały umieszczona dwie ręce z wystawionymi tyloma palcami ile oznacza dana liczba. Pokoloruj obrazek a potem pochwal się nim znajomym.

Zagraj...


Sześć samolotów

Ocena gry

Na obrazku zostało narysowanych sześć wspaniałych samolotów. Posiadają one skrzydła, śmigło i wiele innych ciekawych i małych elementów. Naszym zadaniem jest pokolorowanie samolotów oraz cyfry, która oznacza ile pojazdów znajduje się na obrazku.

Zagraj...


Ślimak szóstka

Ocena gry

W tej grze została narysowana szóstka, która wygląda dosłownie jak ślimak. Jednak żeby była ona podobna do zwierzaka, ślimak musiał zostać narysowany do góry nogami. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak będzie wyglądał.

Zagraj...Liczymy do sześciu

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra 6. Na obrazku zostało narysowanych sześć uśmiechniętych emotek. Buźka jest uśmiechnięta zawsze w tedy kiedy dzieci uczą się czegoś nowego. Użyj przygotowanych w grze kolorów i pomaluj obrazek.

Zagraj...


Sześć zwierzaków

Ocena gry

W tej grze została narysowana cyferka sześć. Dookoła niej bawią się różne zwierzaczki. Są tam na przykład: dwa jeżyki, dwa liski, myszka oraz kurczaczek. Użyj różnych kolorów i pokoloruj cały obrazek.

Zagraj...


Świecąca szóstka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 6. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że szóstka w szkole to najlepsza ocena jaką można dostać. W kolorowance musimy pomalować cyferkę oraz gwiazdkę, która jest w niej narysowana.

Zagraj...


Liczenie do sześciu

Ocena gry

W tej grze został przedstawiony obrazek z cyferką 6. Dla ułatwienia obok cyfry zostały umieszczone aż dwie pięść z wystawionymi sześcioma palcami. Liczba sześć to jedna ręka na której jest pięć palców plus druga ręka z jednym palcem. Ta gra na pewno pomoże szybciej nauczyć się liczyć każdemu kto w nią zagra.

Zagraj...


Pięć misiów

Ocena gry

Na obrazku zostało narysowanych pięć bardzo ładnych misiów. Są one ubrane czapeczki oraz w koszule w paski. Naszym zadaniem jest pokolorowanie ich oraz cyfry, która oznacza ile pluszaków znajduje się na obrazku.

Zagraj...


Piątka jak koń

Ocena gry

Przywitajcie bardzo wesołą cyfrę pięć. Jest to cyfra, która swoim kształtem przypomina konika. Jej górna część to jakby jego głowa, natomiast dolna to jego tułów. Wybierzcie ciekawe kolory i zamalujcie nimi cały obrazek, zapamiętując jak wygląda bohaterka naszej dzisiejszej gry.

Zagraj...


Liczymy do pięciu

Ocena gry

Czas poznać kolejną cyferkę w grze z cyklu poznajemy cyferki. Będzie to cyfra 5. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę minek, jaką oznacza cyfra pięć. Wymyśl swoje własne połączenie kolorystyczne i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11006 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6846 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6112 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5908 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2802 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

Reklama

cookie