Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Cztery literki P

Ocena gry

Pokoloruj cały obrazek, który składa się z literek P. Jest ich aż cztery. Musimy każdą pokolorować na inny kolor. Zdecyduj które z nich są najładniejsze. Naucz się tej literki, od której zaczyna się na przykład słowo: parasol, palto i pilot.

Zagraj...


Mała literka p

Ocena gry

Pokoloruj małą literkę p. Składa się ona z prostej kreski i małego brzuszka. Użyj w tym celu kawałków kolorowej kredy, która znajduje się obok obrazka. Dzięki tej grze poznasz kształt kolejnej literki, która umożliwi Ci w przyszłości naukę czytania. Miłej zabawy!

Zagraj...


Listonosz i literka P

Ocena gry

Ten listonosz postanowił nauczyć Cię nowej literki. Będzie to litera P. Sprawdź czy uda Ci się zapamiętać jak wygląda. Pokoloruj cały obrazek zaczynając od listonosza a zakończ na tle, które otacza wszystkie elementy na obrazku.

Zagraj...


Duża literka P

Ocena gry

W tej grze możecie poznać dużą literkę P.Składa się ona z kreski oraz małego brzuszka. Ta gra z pewnością pozwoli się Wam w szybkim tempie nauczyć jednej z literek z alfabetu. Wybierz ładne kolory i zamaluj wszystkie białe pola.

Zagraj...Literki o jak bąbelki

Ocena gry

Te literki przypominają bąbelki, które wydmuchuje się przez specjalny otwór. Oczywiście robi się to z bardzo spienionego płynu. Pokoloruj cały obrazek na kolory tęczy. Poznaj małą oraz dużą literkę O.

Zagraj...


Literki o jak koła

Ocena gry

Pokoloruj wszystkie cztery małe literki o, które wyglądają jak koła samochodu. Specjalnie zostały one tak ustawione, aby przypominały kształt pojazdu. Zaproś swoich kolegów do wspólnej gry. Miłej zabawy!

Zagraj...


Łuk i litera O

Ocena gry

Sprawdź czy uda Ci się wykonać to ciekawe zadanie. Pokoloruj łuk oraz literkę O, która ma dzisiaj służyć temu, aby strzelano do niego jako do celu. Będzie więc służyło jako tarcza. Wymyśl ciekawe połączenie kolorystyczne i pomaluj cały obrazek.

Zagraj...


Duża litera O

Ocena gry

Czy wiesz co przypomina duża litera O? Wygląda jak koło lub jak balonik. Jeśli uruchomisz wyobraźnię to na pewno uda Ci się to zapamiętać i w ten sposób nauczysz się kolejnej literki z alfabetu.

Zagraj...


Dwie literki M

Ocena gry

Literka M - wygląda jak korona. Jest to jedna z najładniejszych literek w alfabecie. Pomaluj ją jeśli chcesz nauczyć się nowej litery. Wybierz najładniejsze kolory. Zaproś do gry swoich przyjaciół.

Zagraj...


Mała literka m

Ocena gry

Pokoloruj wszystkie cztery małe literki m, które zostały narysowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki tej kolorowance nauczysz się jak wygląda ta literka. Wybierz ciekawe kolory które ułatwią Ci zapamiętywanie. Czas na wspaniałą zabawę z alfabetem.

Zagraj...


Banan i literka M

Ocena gry

Czas pokolorować cały obrazek, na którym został przedstawiony banan oraz duża i mała literka M. Wybierz najładniejsze kolory i za pomocą myszki wypełnij nimi wszystkie białe pola na obrazku. Postaraj się aby był to najładniejszy obrazek ze wszystkich innych.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 11006 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6846 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6112 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5908 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2802 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2088 ocena: 0.00

Reklama

cookie