Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 162 gier

Przytulona piątka

Ocena gry

Ta cyferka to piątka. Jest ona bardzo fajna, dlatego te zwierzątka postanowiły zrobić sobie z niej zabawkę. Trzy małpki postanowiły, że będą po niej skakać a dwa ptaszki, że usiądą na niej żeby odpocząć. Łącznie na cyferce siedzi pięć zwierząt, czyli tyle ile oznacza narysowana cyferka.

Zagraj...


Świecąca piątka

Ocena gry

W tej grze możemy spotkać się z cyferką 5. Najczęściej oznacza ona coś dobrego, ponieważ każdy wie, że w szkole jest to prawie najlepsza ocena, lepsza jest już tylko szóstka. Naszym zadaniem jest pokolorowanie tej cyferki oraz wszystkich elementów jakie znajdują się w jej otoczeniu.

Zagraj...


Liczenie do pięciu

Ocena gry

Przenieście się do gry, gdzie został przedstawiony obrazek z cyferką 5. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona ręka z wystawionymi wszystkimi palcami. Taka gra bardzo edukuje i ułatwia zapamiętywanie. Gra polega na pokolorowaniu cyferki, tła oraz dłoni. Powodzenia.

Zagraj...


Cztery choinki

Ocena gry

Pokoloruj obrazek na którym specjalnie dla Ciebie zostały narysowane cztery choinki, które oznaczają taką liczbę jaka została napisana obok drzewek. Ta gra przypomni nam o świętach i o klimacie który im towarzyszy. Miłej zabawy!

Zagraj...Czwóreczka

Ocena gry

Poznajcie czwóreczkę. Jest to cyferka, która swoim kształtem przypomina bociana na jednej nodze. Użyjcie swojej wyobraźni i pokolorujcie cały obrazek. Czas na extra zabawę! Postarajcie się zapamiętać cyfrę cztery aby móc zagrać w inne edukacyjne gry z cyferkami.

Zagraj...


Liczymy do czterech

Ocena gry

Czas poznać nową cyferkę. Będzie to cyfra cztery. Na obrazku dla ułatwienia mamy narysowaną taką liczbę buziek, jaką oznacza cyfra 4. Użyj przygotowanych w grze barw i pokoloruj obrazek. Zaproś do gry wszystkich swoich przyjaciół.

Zagraj...


Króliczki i jeżyk

Ocena gry

Na obrazku zostały narysowane cztery zwierzątka, które wspinają się po cyfrze cztery. Trzy z nich to króliczki natomiast jeden to jeżyk. Policz ile to zwierzątek. Odejmij od siebie cyfry i zobacz ile jest króliczków a ile jeżyków. Naucz się odejmowania, dodawania i cyfry 4.

Zagraj...


Świecąca czwórka

Ocena gry

Tym razem poznamy cyfrę 4. Ma ona niezbyt skomplikowany kształt, jednak żeby ją zapamiętać potrzeba ją poćwiczyć, na przykład poprzez jej pomalowanie. Zadanie, które zostało przydzielone do gracza jest bardzo proste ale wymaga skupienia.

Zagraj...


Liczenie do czterech

Ocena gry

W tej grze narysowano obrazek z cyferką 4. Dla ułatwienia obok cyfry została umieszczona pięść z wystawionymi tyloma palcami ile oznacza ta liczba. Taka gra pomoże w nauce mało skomplikowanych cyfr. Gra polega na pokolorowaniu wszystkich elementów z obrazka. Czas na super zabawę!

Zagraj...


Trzy słonie

Ocena gry

Pokoloruj obrazek, na którym zostały przedstawione trzy małe słoniki. Spróbuj je policzyć a następnie zapamiętaj, jak wygląda cyfra, która oznacza ich ilość. Znajduje się ona koło pierwszego słonika. Powodzenia!

Zagraj...


Trójka z zębami

Ocena gry

Tym razem autor gry postanowił w sposób humorystyczny przedstawić cyfrę trzy, którą to narysował jako zwierzątko z bardzo ostrymi zębami. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, oraz tła na jakim się znajduje. Miejmy nadzieję, że gra pomoże się Wam nauczyć nowej cyferki.

Zagraj...


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Z Kubusiem Puchatkiem

  Z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 10969 ocena: 0.00

 • Myszka Miki i koledzy

  Myszka Miki i koledzy

  Oglądana: 6788 ocena: 0.00

 • Instrumenty muzyczne

  Instrumenty muzyczne

  Oglądana: 6056 ocena: 0.00

 • Kolorowy Dino

  Kolorowy Dino

  Oglądana: 5849 ocena: 0.00

 • Kolorowanka litery

  Kolorowanka litery

  Oglądana: 2755 ocena: 0.00

 • Cyferki

  Cyferki

  Oglądana: 2038 ocena: 0.00

Reklama

cookie