Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Najnowsi uzytkownicy

Warzywa i Owoce 139 gier

Wiosenne buraki

Ocena gry

Buraki sadzi się wczesną wiosną a wykopuje jesienią. Ten burak już dojrzał i czas było go wydostać z ziemi. Ma piękny intensywny buraczkowy kolor i ciemno zielone liście. Na nim znajdują się drobne rysy w bladym kolorze.

Zagraj...


Burak serduszko

Ocena gry

Ten burak jest bardzo wyjątkowy. Został wyhodowany na grządce i urósł mu piękny nos w kształcie serduszka. Ma on bujną czuprynę z zielonych listków. Ma on piękny bordowy kolor. Pokoloruj cały obrazek i zobacz jak wyszło Twoje dzieło.

Zagraj...


Trzy śliwki

Ocena gry

Te śliwki dojrzały najwcześniej, dlatego należy je już zerwać. Są to najładniejsze trzy śliwki jakie do tej pory udało się wyhodować w sadzie jednego z Polskich ogrodników. Wybierz ładne kolory i pomaluj owoce, gałązkę i tło.

Zagraj...


Rozłupana śliwka

Ocena gry

Każdy wie, że w śliwkach można znaleźć robaka, ponieważ uwielbiają je jeść. Dlatego ta śliwka nim zostanie zjedzona najpierw została rozłupana. To pozwala sprawdzić czy do środka nie wkradł się żaden robaczek. Wybierz najładniejsze kolory i klikając na puste pola wypełnij nimi cały obrazek.

Zagraj...Śliwka na gałązce

Ocena gry

Ze śliwek powstaje pyszna marmolada, którą można nadziewać pączki i słodkie bułeczki. Pokoloruj ładnie ten owoc aby mógł trafić do najlepszej marmolady jaką zdołano kiedykolwiek zrobić. Wszystkie kolory jakie dostępne są w grze znajdują się po prawej stronie ekranu.

Zagraj...


Śliwka i ogonek

Ocena gry

Śliwki posiadają różne smaki i kolory. Na obrazku przedstawiona jest brzoskwinia z ogonkiem, do którego przyczepiony jest listek z blaszkami. Sprawdź który kolor będzie do niej najlepiej pasował.

Zagraj...


Śliwka z pestką

Ocena gry

Cechą charakterystyczną wszystkich śliwek jest to, że posiadają one w swoim wnętrzu twardą pestkę. Na obrazku możemy zobaczyć jak wygląda przekrojona śliwka. Pestka zazwyczaj ma ciemny biszkoptowy kolor. Pomaluj miąższ oraz tło znajdujące się na obrazku.

Zagraj...


Brokułowy kapelusz

Ocena gry

Ten brokuł jest bardzo dumny ze swojego nowego kapelusza. Jest wysoki, gęsty i soczysto zielony. Jest to bez wątpienia najpiękniejszy kapelusz brokułowy na świecie. Pokoloruj obrazek, który przedstawia brokuła.

Zagraj...


Pani Marchewka i dzieci

Ocena gry

Jest ciepły i słoneczny dzień dlatego Pani Marchewka postanowiła wziąć dwójkę swoich dzieci do parku aby razem z innymi dziećmi się pobawili. Córeczka idzie z nią za rękę, natomiast młodszy synek jedzie w wózku, który mama za sobą ciągnie. Spraw aby ta zabawa była niesamowita. Miłej zabawy!

Zagraj...


Warzywa na gałązce

Ocena gry

Zwykła papryka i papryczka chilli na jednym drzewku to nie jest możliwe połączenie. A na pewno nie w prawdziwym świecie. Jednak w bajkach i kolorowankach jest to możliwe. Pokoloruj ten obrazek przedstawiający dwie różne papryki oraz piękne liście w kształcie gwiazdek.

Zagraj...


Pani Kabaczek

Ocena gry

Pani Kabaczek ma bardzo dużą rodzinę, dlatego postanowiła dla niej ugotować dzisiaj na obiad bardzo pyszną zupę z marchewki i innych super składników. Zupa musi być na prawdę pyszna, tak aby wszystkim posmakowała. Pomóż Pani Kabaczek i pokoloruj ją ładnymi kolorami. Nie zapomnij o jej fartuszku i czapce.

Zagraj...


Popularne gry

 • Warzywa i Owoce
 • Obrazek z muchomorkiem

  Obrazek z muchomorkiem

  Oglądana: 11573 ocena: 10.00

 • Owoce do kolorowania

  Owoce do kolorowania

  Oglądana: 11076 ocena: 0.00

 • Malowanka z grzybkiem

  Malowanka z grzybkiem

  Oglądana: 9617 ocena: 0.00

 • Kolorowanka grzyby

  Kolorowanka grzyby

  Oglądana: 7245 ocena: 0.00

 • Owoce

  Owoce

  Oglądana: 4501 ocena: 0.00

 • Rajskie owoce

  Rajskie owoce

  Oglądana: 3181 ocena: 0.00

Reklama

cookie